پنل پیامکی چیست؟ قابلیت های یک سامانه اس ام اس

پنل پیامکی
فهرست مطالب

ارسال پیامک به وسیله پنل پیامکی یک روش کاربردی برای ارتباط با مشتریان و همچنین تبلیغات برای هر کسب‌وکاری است. برای افرادی که با پنل پیامکی آشنایی ندارد معمولا سوال استکه چگونه می‌توان به تمامی مشتریان خود پیامک ارسال کرد؟ به طور حتم ارسال پیامک به صورت دستی و از خطوط شخصی کاری منطقی نخواهد بود و نشان دهنده‌ی غیرحرفه ای بودن کسب‌وکارهاست.

برای ارسال پیامک به جمعی از مشتریان، شما نیازمند ابزاری هستید تا در کم ترین زمان ممکن و با هزینه کم این کار را برای شما انجام دهد و ظاهر حرفه ای به کسب‌وکار شما بخشد. پنل پیامکی همان ابزاری است که برای ارسال به مشتریان خود و همچنین ارسال به صورت انبوه به آن نیازمند هستید.

اگر بخواهیم در یک جمله به شما بگوییم پنل پیامک چیست، باید بگوییم که پنل پیامکی یک نرم افزار تحت وب، جهت ارسال و دریافت پیامک میباشد. اما چرا شما نیاز به استفاده از این ابزار دارید موضوع مقاله ما خواهد بود با ما تا انتهای آن همراه باشید.

پنل پیامکی چیست؟

پنل پیامکی نرم افزاری تحت وب است که برای صاحبان کسب‌وکارها امکان مدیریت، تعامل با مشتریان و تبلیغات به وسیله ارسال پیامک را فراهم می‌کند. با استفاده از پنل پیامکی شما قادر خواهید بود تا با مشتریان خود ارتباطی موثر برقرار کنید و کسب‌وکار خود به افرادی که آشنایی با شما ندارند معرفی کنید.

چرا باید از پنل اس ام اس استفاده کنم؟

تلفن همراه یکی از ابزارهای ارتباطی قدرتمند در جهان است. امروزه تمام مردم سراسر جهان روزانه و بارها از این ابزار برای انجام امور خود استفاده می‌کنند.

با دانستن این موضوع می توان نتیجه گرفت که هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی تلفن همراه می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب و مشتریان داشته باشد. بازاریابی پیامکی یکی از روش های مناسب برای تمامی مشاغل می‌باشد.

اما یکی از بارزترین ویژگی های به کارگیری بازاریابی پیامکی در استراتژی کسب‌وکار خود، کم هزینه بودن و اثربخشی بیشتر در زمان کوتاه است.

ادامه مطلب  هر آن چیزی که باید در مورد بازاریابی پیامکی در راستای کسب و کارتان بدانید!

ارسال پیامک در جهت جلب رضایت مشتری و یا آگاه کردن افراد از برند و خدمات، امروزه یکی از روش های رقابتی بین کسب و کارها شده است و بسیاری از مشاغل با استفاده از آن از سایر رقبا پیشی گرفته اند.

اگر شما هم تمایل دارید تا از بازار رقابتی جا نمانید باید هرچه سریع نسبت به استفاده از پنل اس ام اس اقدام کنید.

با خرید پنل پیامک می‌توان به جای ارسال پیامک به صورت دستی، پیامک انبوه و اتوماتیک ارسال نمود. از پنل اس ام اس می‌توان برای تعامل با مشتریان و همچنین تبلیغات استفاده کرد.

خرید پنل اس ام اس در مقایسه با ارسال پیامک به صورت دستی مقرون به صرفه تر است. با بکارگیری این شیوه می‌توان در کاهش توان نیروهای انسانی در برخی از کارها و تمرکز به روی سایر بخش ها کوشید و ظاهر حرفه ای تر به کسب‌وکار خود بخشید.

قابلیت های یک سامانه پیامکی چیست؟

در این بخش قصد داریم شما را با قابلیت هایی که یک پنل پیامکی می تواند در جهت ارتقای کیفی سطح فروش و جلب مشتری در اختیارتان قرار دهد، آشنا کنیم.

در دنیای کسب و کار امروز، صاحبان مشاغل بیشتر مایل هستند که از روش هایی در تبلیغات استفاده کنند که ساده، سریع و ارزان باشد. بازدهی بالای تبلیغات در حال حاضر اهمیت بیشتری نسبت به تعداد نمایش و محل نمایش یا مواردی این چنینی دارد. یکی از مرسوم ترین نوع از شیوه های تبلیغ و بازاریابی استفاده از پنل پیامکی می باشد. در حال حاضر ارسال اس ام اس با توجه به کم هزینه بودن و در عین حال تاثیر گذاری بالایی که دارد مورد توجه کسب و کار های مختلف قرار گرفته است.

بنابراین اگر تا کنون به طور دقیق در جریان ویژگی های پنل پیامکی نبوده اید بهتر است با بارز ترین و مهم ترین قابلیت های این ابزار آشنا شوید.

قابلیت پنل پیامکی

همانطور که می‌دانید بازاریابی و تبلیغات از طریق ارسال پیامک با کمترین میزان دخالت نیروی انسانی و صرف انرژی همراه است این یکی از مهم ترین ویژگی های پنل پیامکی برای هر کسب‌وکاری است.

تبلیغات

با بکارگیری تبلیغات پیامکی انبوه و ارسال پیامک به لیستی از مخاطبان بی شمار شما قادر خواهید بود تا کسب‌وکار خود را به طیف وسیعی از افراد معرفی کنید.  این دسته از تبلیغات در مقایسه با سایر روش های بازاریابی هزینه و تعرفه مناسب تری دارد. در این روش امکان ارسال اس ام اس انبوه در حجم بالا و بدون محدودیت در حجم و ترافیک ارسال بر صاحبان پنل پیامکی وجود خواهد داشت.

ادامه مطلب  پنل اس ام اس تبلیغاتی چه مزایایی برای رستوران ها دارد؟

در بازاریابی پیامکی شما قادر خواهید بود تا با نام تجاری کسب‌وکار خود به مشتریان پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک منطقه‌ای و دکل BTS

ارسال پیامک منطقه‌ای که امکان ارسال پیامک به افراد یک محدود خاص را برای شما فراهم می‌کند می‌تواند تبلیغات موثر و پر بازخورد تری را برای شما با محدود کردن ارسال پیامک به محدوده‌ای خاص ایجاد کند.

"<yoastmark

 پیامک بر اساس سن و جنسیت

با ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت یک کسب‌وکار قادر خواهد بود تا مخاطبان خود را به صورت هدفمندتر انتخاب کند. با این روش شما می‌توانید راحت تر مخاطبان بازار هدف خود را تفکیک و با دقت بیشتری به آن پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک به اصناف مختلف

با استفاده از پنل پیامک و بانک شماره تلفن مشاغل مختلف موجود در آن شما قادر خواهید بود تا با شناسایی دقیق بازار هدف خود به لیست مختلفی از مشاغل واصناف به صورت انبوه پیامک ارسال نمایید.

ارسال پیامک به اصناف مختلف
ارسال پیامک به اصناف مختلف

قابلیت دریافت پیامک

در این قابلیت شما قادر خواهید بود تا علاوه بر ارسال پیامک از سوی مشتریان نیز پیامک دریافت کنید و ارتباط قوی تری را با آن ها برقرار کنید. با دریافت پیامک از سوی مشتریان در غالب نظر سنجی و انتقادات می‌توانید راحت تر در راستای بهبود ارائه خدمات و کشف نیاز مخاطبان بکوشید.

قابلیت اتصال به cms

استفاده از پنل پیامکی در هر نوع کسب‌وکاری امکان پذیر است. کسب وکارهای انلاین قادر خواهند بود تا با استفاده از پنل پیامک و اتصال آن به سیستم های مدیریت محتوای سایت خود با مشتریان در تعامل باشند و از امکانات وب سرویس و پترن از جمله مواردی مانند کد تایید عضویت در سایت، پیگیری سفارشات خرید، اطلاع رسانی ها و ارائه تخفیفات خود را به واسطه‌ی ارسال پیامک به دست مشتریان خود برسانند.

ارسال پیامک تبریک تولد

ارسال اس ام اس های مناسبتی ( مانند اعیاد، تسلیت ها ) و تبریک تولد به صورت خودکار و بدون فراموشی از امکانات کاربردی پنل اس ام اس برای صاحبان کسب‌وکارهایی است که برای مشتریان خود اهمیت زیادی قائل هستند.

 پیامک اطلاع رسانی

اطلاع‌رسانی به مشتریان و آگاه کردن آن ها از آخرین اخبار کسب‌وکار شما و تخفیفات به وسیله پیامک یک امکان بسیار کاربردی برای شما خواهد بود شما نیز قادر خواهید بود تا اطلاع رسانی های خود را به مشتریان تحت عنوان خبرنامه پیامکی داشته باشید.

ادامه مطلب  پنل پیامک برای آژانس های املاک چه مزیت هایی دارد؟

باشگاه مشتریان

با راه اندازی باشگاه مشتریان از طریق پنل پیامکی خود شما قادر خواهید تا بانک اطلاعاتی مشتریان خود را قوی تر کنید و به واسطه آن مشتریان خود را تفکیک نمایید.

با راه اندازی باشگاه مشتریان افزایش نرخ خرید و پیدا کردن مشتریان وفادار را در کسب‌وکار خود تضمین خواهید کرد.

باشگاه مشتریان

قابلیت گزارش گیری

گزارش گیری یک امکان کاربردی و رضایت بخش از سوی سامانه پیامکی برای صاحبان پنل اس ام اس است. به واسطه این قابلیت شما قادر خواهید بود تا گزارشات مالی مربوط به پیامک ها، تعداد پیامک هایی که به دست مشتریان رسیده و همچنین پیامک های نرسیده به مشتری را به صورت دقیق بررسی نمایید.

چرا پنل پیامکی مدیانا را انتخاب کنم؟

تمامی مواردی که در بالا اعلام شد قابلیت هایی هستند که یک پنل پیامکی در اختیار شما می‌گذارد، بسته به نوع فعالیت کسب و کارتان میتوانید از هر کدام از این امکانات به صورت بهینه استفاده کنید.

امکان گزارش گیری مالی یکی از مهمترین و کاربردی ترین قابلیت های موجود در پنل اس ام اس میباشد، براورد هزینه های بازاریابی و تبلیغات شما از این طریق، به یک فرایند ساده تبدیل خواهد شد. قبل از اقدام به تهیه سامانه اس ام اس، تمام امکانات و قابلیت های آن را خصوصا تعرفه ارسال پیامک را با دقت بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید پنل پیامک کنید.

پیشنهاد ما به شما سامانه پیامکی مدیانا اس ام اس است، چرا که تعداد بالای مشتریان آن در سراسر کشور، عدم نیاز به تمدید سالیانه، پشتیبانی 24  و قدمت آن نشان دهنده کیفیت خدمات مطلوب و تمایز آن از سایر سامانه های ارائه دهنده سرویس پیامکی می‌باشد.

با دانستن این موضوع می توان نتیجه گرفت که هر نوع بازاریابی و تبلیغات به وسیله‌ی تلفن همراه می‌تواند تاثیر بیشتری بر مخاطب و مشتریان داشته باشد." } },{ "@type": "Question", "name": "قابلیت های یک سامانه پیامکی چیست؟", "acceptedAnswer": { "@type": "Answer", "text": "تبلیغات - ارسال پیامک منطقه‌ای و دکل BTS - پیامک بر اساس سن و جنسیت - ارسال پیامک به اصناف مختلف - قابلیت دریافت پیامک - قابلیت اتصال به cms - ارسال پیامک تبریک تولد - پیامک اطلاع رسانی - باشگاه مشتریان - قابلیت گزارش گیری" } }] }

5/5 - (2 امتیاز)
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo