متفاوت ترین متن پیامک تسلیت شهادت حضرت فاطمه (س)

متن پیامک تسلیت شهادت حضرت زهرا
فهرست مطالب

ابعاد شخصیت والای حضرت‌زهرا (س) بسیار گسترده و وسیع است که تنها در سایۀ تأمل و ژرف‌اندیشی می‌توان به گوشه‌ای از شخصیت و فضایل آن‌حضرت پی برد. مطالعه و تحقیق پیرامون محورهای معنوی و الهی، علم و دانش و مبارزات سیاسی و اجتماعی حضرت زهرا (س) ما را در رسیدن به مقصود یاری می‌دهد.

ما ایرانی ها علاقه زیادی به اهل بیت (ع) داریم و همیشه درمناسبت های مختلف به طرق مختلفی ابراز ارادت به آستان عصمت و طهارت می­کنیم. یکی از روش های مورد علاقه و رایج، ارسال پیامک های تسلیت علی الخصوص در ایام فاطمیه است. امروز میخواهیم 10 متن تسلیت ایام فاطمیه را ارائه دهیم و از مزایای ارسال پیامک از طریق پنل پیامک بیشتر به شما بگوییم. برای دریافت کد تخفیف ویژه هیئت ها و مساجد، تا انتهای این بلاگ همراه ما باشید.

حداقل امکانات یک پنل پیامکی، از حداکثر خدمات پیامکی گوشی همراه بیشتر است !

هرکدام از ما مخاطبینی داریم که بصورت مستمر درتعامل پیامکی با آنها هستیم . گستره تعامل ما با دوستان ،همکاران و…متفاوت است ولی آنچه مسلم است در مناسبت های خاص این تعامل بیشتر و پر رنگ تر است. یکی از مناسبتهای خاص و ویژه ما مسلمانان ایام فاطمیه است.

بصورت معمول با گوشی شخصی ارسال پیامک تسلیت برای مخاطبین انتخاب شده یا کلیه مخاطبین انجام می­شود، اما در این روش از مزیت هایی محروم و با محدودیتهایی هم روبرو هستیم. کافیست ما از مزایای دارا بودن یک سامانه پیامکی با خبر باشیم تا استفاده از این ابزار را در اولویت خود قرار دهیم.

مخاطبان شما می­توانند شماره اختصاصی پیامک شما را به نام خود شما ذخیره کنند، برای شما پیامک ارسال کنند و از همه مهمتر شما می­توانید دایره مخاطبان خود را بزرگتر کرده و از تعامل با افراد بیشتری بهره ببرید. از 10 متن اس ام اس شهادت حضرت فاطمه (س) استفاده کنید تا در ادامه به امکانات پنل اس ام اس برای هیئت ها و مساجد بپردازیم.

ادامه مطلب  بهترین روش ارسال کد تخفیف به مشتریان کدام است؟

10 نمونه خاص از پیامک شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

آی شیعه ها
مادر ما، مادر تموم عالمه
فاطمیه خدا هم، غرق ماتمه
شهادت بانوی دو عالم ، امّ ابیها حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها بر عموم مسلمانان تسلیت باد.

زهرا (س) مادر همه عالم است و عالم ریزه خوار سفره زهرای مرضیه است.
ایام بی مادری همه عالم تسلیت باد.

گر نگاهی به ما کند زهرا
دردها را دوا کند زهرا
این مقام کنیز او فضه است
تا دگر خود چه ها کند زهرا
صلي الله عليك يا فاطمة الزهرا

ای تاج سر عالم و ادم زهرا / از کودکیم دل به تو دادم زهرا (س)
آن روز که من هستم و تاریکی قبر / جان حسنت برس به دادم زهرا (س)…
التماس دعا

هرچند پیدایی ولی پنهان ترینی
هر چند با مائی ولی تنها ترینی
از آسمان می­آیی ای باران رحمت
گیرم که پایین آمدی بالاترینی
سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) برهمه مسلمین تسلیت باد

شکر خدا که روضه مادر گرفته ایم
ما اذن گریه از خود حیدر گرفته ایم
شال عزای فاطمیه تحفه خداست
این هدیه از دو دست پیمبر گرفته ایم
ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا بر شما تسلیت باد.

هزار و چهار صد سال است ، نامت شیعه میسازد
تو آن نوری که در آیینه ها در حال تکراری
یا فــاطمه زهــرا (س)

رفتی و ازغم تو دل مرتضی شکست
رکنی که بود محور اهل کسا شکست
آیینه ای که محو تجلی ذات بود
نوری که بود روشن از او ماسوا شکست
یا زهرا

دست دلم برای گدایی دخیل توست
از پشت در ببین که گدا سر به شانه است
آقا ضریح خاکی و مخفی مادرت
تنها ترین نشانه زتو بی نشانه است
آجرک الله یا صاحب الزمان (عج)

آشیانه کبوتران عاشق در آتش سوخت
شعله هایش محسن را سوزاند
دل حسن را سوزاند
و مادر را سوزاند
سالروز شهادت فاطمه زهرا (س) برهمه مسلمین تسلیت باد

با پنل اس ام اس برای هیئت، برقراری ارتباط مساجد وهیئات با مخاطبان آسان و همیشگی می­شود

همه تلاش کسانی که هیئت دارند و روابط عمومی مساجد را به عهده دارند، ارتباط بیشتر و موثرتر مخاطبان با این اماکن متبرک است. برای اطلاع رسانی جلسات ، دریافت نذورات، کلاس های آموزشی و دیگر مسائل، بهترین ابزار موثر در اطلاع رسانی پیامک است.

اگر به این نکته توجه کنید که موبایل در دسترس ترین رسانه در این عصر است، و این احتمال وجود دارد که شخصی به اینترنت دسترسی نداشته باشد، پیامک مطمئن ترین و بی دردسرترین راهی است که می­توانید از طریق آن اطلاع رسانی های فوری خود را انجام دهید. درست است که شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام این روزها بازدید بسیاری را به خود دیده است، اما طراحی پست و هزینه و تخصص آن از یک طرف، و نمایش داده شدن آن پست دقیقا به مخاطبینی که محدوده هیئت و مسجد شما هستند از طرف دیگر، باعث می­شود انتخاب اول برای شما نباشد.

ادامه مطلب  ارسال پیامک از طریق کدپستی چیست و چه مزایایی دارد؟

ارسال پیامک در ایام ولادت و شهادت برای مخاطبانتان، برای آنها حس دلگرمی و دوستی بیشتری را به ارمغان می­آورد. آیا شما به عنوان یک هیئت، دغدغه جذب مخاطبان جدید را ندارید؟

چه چیزی از این بهتر که بتوانید به محدوده جغرافیایی هیئت یا مسجد خود پیامک ارسال کنید و آنها را به مجالس خود دعوت کنید؟ اغراق نیست اگر بگوییم هر هیئت و مسجدی برای ارتباط موثر با مخاطبان خود و اطلاع رسانی به موقع جلسات، به طور قطعی به سامانه پیامک نیاز خواهد داشت. چرا که پنل پیامک بسیاری از اموری که شما می­خواهید به صورت دستی و زمان بر با موبایل انجام دهید را اتوماتیک انجام خواهد داد.

امکانات پنل اس ام اس ویژه هیئت مذهبی

  • ارسال پیام صوتی تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی(به مخاطبان) با قابلیت عبور از بلک لیست

اصلی ترین نیاز هر هیئت، این است که بتواند بدون محدودیت بلک لیست افراد را به مجالس دعوت کند. بهترین راهکاری که برای این نیاز وجود دارد، ارسال پیام صوتی است. با ارسال پیام صوتی که هم می­تواند طبق کدپستی و منطقه جغرافیایی انجام شود و هم به لیست مخاطبان، علاوه بر اینکه روز و تاریخ مجلس خود را اطلاع رسانی می­کنید، می­توانید با قرار دادم چند ثانیه مداحی در ابتدای پیام، حال و هوای آن مناسبت را نیز تداعی کنید.

 

پنل پیامک ویژه هیئات مذهبی

  • ارسال پیامک برای اطلاع رسانی مراسم سوگواری و ولادت، و تبریک و تسلیت

برای اطلاع رسانی مراسمات خود به اعضای همیشگی، لازم است یک بار برای همیشه شماره تماس آنها را در پنل پیامک وارد کنید که این کار از طریق اکسل برای شما مهیا شده است.

پس از آن کافیست یک متن ثابت را برای مناسبت های مختلف مثل محرم، رمضان، فاطمیه به اعضای وفادار مجلس خود ارسال کنید. نکته جالب این است که می­توانید نام هر فرد را در متن پیامک ارسال کنید اما بدون ارسال تک به تک پیامک! با روشی به نام ارسال پیامک با کلمات کلیدی که امکان آن در سامانه برای شما وجود دارد.

جناب آقای محمدی:
از شما برای شرکت در مجلس عزای حضرت فاطمه (س) که در مسجد امام رضا (ع) پنج شنبه بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می­شود، دعوت به عمل می­آید.
التماس دعا

امام صادق(ع) :
آسمان چهل روز در عزای حسین(ع) گریست
اربعین حسینی برشما تسلیت باد
مسجد امام رضا (ع)

ادامه مطلب  هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

ارسال پیامک هیئت و مساجد بر اساس منطقه و کدپستی

همیشه دسترسی به شماره تلفن افراد در هیئت ها ممکن نیست، امکان کاربردی ارسال پیامک به محدوده جغرافیایی مورد نظر شما کمک می­کند افراد بیشتر با احتمال حضور بیشتری را به مراسم های خود دعوت کنید.

کافیست 5 رقم اول کد پستی محله خود را وارد کنید تا پیامک تنها به همان منطقه ارسال شود. همچنین امکان ارسال پیامک از روی نقشه نیز وجود دارد که با انتخاب مکان روی نقشه، پیامک به آن محل مورد نظر ارسال می­شود. مجالس محرم، دهه فاطمیه، شب های قدر، ایام اعتکاف از جمله مراسمی هستند که مردم دوست دارند از محل و زمان مراسم نزدیکترین هیئت به منزل خود با خبر باشند.

اهالی محترم منطقه یافت آباد:
جلسات هفتگی دعای کمیل هر پنج شنبه در مسجد امام رضا (ع) برگزار می­شود
نشانی: بعد از پمپ بنزین جهاد. پلاک 8

 

پنل پیامک ویژه هیئات مذهبی

همین حالا بخوانید: مزایای ارسال پیامک از طریق کدپستی

  • برگزاری نظرسنجی و مسابقه پیامکی در هیئت

یکی از برنامه های رایجی که همیشه در مساجد برگزار می­شود، مسابقات فرهنگی و قرآنی است. روش سنتی علاوه بر اینکه حضور تعداد زیادی از افراد را میطلبد، برنامه ریزی و سیستمی برای برگزاری و قرعه کشی را نیز نیاز دارد.

اما با برگزاری همین مسابقات به صورت پیامکی، بسیار ساده می­توانید بین تعدادی زیادی از شرکت کنندگان مسابقه برگزار کرده و مطمئن باشید که هر شخص جداگانه پاسخ خواهد داد. نظرسنجی پیامکی نیز به همین صورت است که می­توانید پس از برگزاری مراسمی نظر حاضرین را برای بهبود کیفیت مراسم خود جویا شوید.

بلندترین سوره قرآن چه نام دارد؟
پاسخ خود را به همین شماره ارسال کنید و در مسابقه پیامکی شرکت کنید.

همین حالا بخوانید: چطور از پنل sms برای نظرسنجی از مشتریان استفاده کنیم؟

پنل مدیانا را با تخفیف فعال کنید

سامانه مدیانا اس ام اس، به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) و ادای دین خود به برگزاری با شکوه مراسم فاطمیه، پنل پیامک فاطمیه را با امکاناتی همسو با نیازهای مساجد و هیئت ها ارائه داده است. این پنل که با قیمت 99 هزار تومان ارائه شده است تمامی امکانات مورد نیاز برای هیئت ها را دارد، اما ما باز هم برای خوانندگان این مطلب، کد تخفیفی برای این خرید در نظر گرفته ایم. با وارد کردن کد تخفیف MASQUE در زمان خرید پنل فاطمیه، 10% تخفیف بیشتر شامل حال شما خواهد شد. همین حالا از طریق لینک زیر می­توانید اقدام به خرید کنید.
https://medianasms.com/register/

با نظر دادن به این مقاله ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید
در facebook به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید
در twitter به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در email به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo