ارسال اس ام اس منطقه ای

سامانه اس ام اس مدیانا بانک های شماره های مختلف با توجه به نیاز کاربران ایجاد شده است. یکی دیگر از این بانک ها، بانک شماره هایی است که جهت ارسال اس ام اس منطقه ای تهیه شده است. در ارسال اس ام اس کد پستی نیز در مورد تبلیغات پیامکی بر اساس منطقه صحبت کردیم اما این نوع ارسال تفاوت هایی با ارسال کد پستی دارد.

تفاوت ارسال اس ام اس منطقه ای با ارسال کد پستی:

در ارسال پیامک منطقه ای امکان ارسال به مناطقی وجود دارد که بر اساس نیاز تبلیغ کنندگان تفکیک شده است و محدود به کد پستی نمیباشد. انتخاب پیش شماره مخاطبین برای برخی از تبلیغ کنندگان در اولویت قرار دارد که در ارسال منطقه ای این امکان نیز فراهم شده است، تبلیغ کنندگان میتوانند مخاطبین هدف خود را بر اساس سیم کارت های دائمی و اعتباریتفکیک و هدف گذاری کنند.

آیا امکان ارسال به تفکیک محله نیز وجود دارد؟

بله… محله های شهر تهران نیز در بانک شماره های سامانه پیامکی مدیانا به تفکیک اضافه شده است و امکان ارسال به تمام محله های تهران و اطراف تهران وجود دارد. به این نوع ارسال ارسال اس ام اس محله ای گفته میشود.

دموگرافی مخاطبین به چه معنا است؟

سه فاکتور سن، جنس و موقعیت مکانی، تشکیل دهنده دموگرافی مخاطبین هستند. تبلیغات بر اساس دموگرافی یکی از بهترین روش های تارگت کردن مخاطبین است، چون بر اساس این سه فاکتور تقریبا میتوان گفت تمام علایق و نیازهای مخاطبین مشخص میشود. ارسال پیامک منطقه ای این امکان را به شما میدهد تا با انتخاب بر اساس منطقه، سن و جنسیت مخاطبین دقیقا به هدف بزنید.
مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال