پنل نمایندگی اس ام اس چیست؟

روش های کسب درآمد آنلاین از پنل نمایندگی

در​   پنل نمایندگی اس ام اس علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و سایر قابلیت های پنل کاربری امکان کسب درآمد از اعطای پنل کاربری پیامک، شارژ پیامک و همچنین فروش خطوط پیامکی به کاربران زیرمجموعه نیز وجود دارد. شخص یا شرکتی که پنل نمایندگی پیامک تهیه میکند، میتواند پنل نمایندگی با دسترسی های مشابه پنل خود (امکان ایجاد نماینده زیر مجموعه) تعریف کند و ازفروش پنل نمایندگی و فعالیت زیرمجموعه ها کسب درآمد کند. در نمایندگی پنل اس ام اس ، نماینده قابلیت تعیین بسته (تعرفه، امکانات، نمایندگی یا کاربری و …) با دسترسی و قیمت های متفاوت نیز دارد.نمایندگان میتوانند تعرفه ارسال پیامک و خطوط را با توجه به سیاست های فروش و بازاریابی خود تعیین نمایند. همچنین میتوانند با استفاده از ارسال وب سرویس و استفاده از ماژول های مختلف مانند اقساط، تبریکات، کارت ویزیت هوشمند، مسابقه، نظر سنجی، کد خوان، نوبت دهی، هدایا، اخطاریه و … بازار هدف خود را در یک بستر نا محدود تعیین کنند. پنل نمایندگی اس ام اس امکان کسب درآمد و همچنین ارتباط با مشتری را برای انواع کسب و کارهای سنتی و مدرن، استارتاپ ها و فریلنسر ها فراهم میکند.

بهترین کسب درآمد آنلاین و نامحدود با کمترین هزینه

مدل درآمدی نمایندگی پنل پیامک انبوه از یک نمونه واقعی!

شما به عنوان شخصی که پنل نمایندگی مدیانا را خریداری کرده و تصمیم به درآمدزایی از این طریق را دارد، به راحتی می‌توانید حداقل ماهیانه 10 میلیون تومان درآمد داشته باشید! این کمترین درآمد شما با حداقل فروش ماهیانه است. با فروش 100 هزار پیامک در ماه درآمدی حدود 1.330.000 تومان کسب می‌کنید و با فروش 5 خط اختصاصی به کاربران و نمایندگان خود که ارزشی معادل 900.000 تومان داشته باشد، درآمدی حدود 4.500.000 تومان کسب خواهید کرد. همچنین با فروش 20 پنل کاربری در ماه که کمترین مقدار فروش پنل کاربری در ماه است درآمدی حدود 1.330.000 تومان کسب خواهید کرد. یکی از جذابیت های سامانه مدیانا ” اعطای نمایندگی” است که با استفاده از این قابلیت پنلی کاملا مشابه پنل خود را می‌توانید به فروش برسانید که با حداقل فروش 4 پنل نمایندگی در ماه 1.800.000 تومان درآمد خواهید داشت. به دلیل عدم دریافت هزینه بابت فروش پنل، تمامی درآمد حاصل از آن سود خالص نمایندگی محاسبه می‌شود. مجموع دریافتی شما از پنل نمایندگی که از راه های مختلف کسب خواهید کرد، عددی بالای 10.000.000 تومان در ماه است که با مهارت فروش و اختصاص زمان بیشتر این عدد افزایش پیدا می‌کند.

پنل-نمایندگی-مدیانا-اس-ام-اس

خرید پنل نمایندگی اس ام اس

پکیج نمایندگی

کسب درآمد اینترنتی و بدون سرمایه با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس!

این بسته مناسب افرادی است که به دنبال شغل فیلنسری با سرمایه اندک و یا درآمد زایی از طریق اینترنت می‌باشند.

نمایندگی پکیج

۷۸۰ هزار تومان

‏30 روز ضمانت بازگشت وجه کامل

پکیج نمایندگی

۷۸۰ هزار تومان

کسب درآمد اینترنتی و بدون سرمایه با دریافت نمایندگی پنل اس ام اس!

پکیج اول
‏30 روز ضمانت بازگشت وجه کامل

این بسته مناسب افرادی است که به دنبال شغل فیلنسری با سرمایه اندک و یا درآمد زایی از طریق اینترنت می‌باشند.

  • قابلیت اتصال درگاه بانکی اختصاصی نماینده به پنل
  • عدم محدودیت در ایجاد کاربر و نماینده زیر مجموعه
  • ثبت قرارداد رسمی و الکترونیکی
  • عدم دریافت هزینه بابت ایجاد پنل نمایندگی و کاربری زیر مجموعه

30 روز گارانتی عودت وجه

با اطمینان انتخاب کنید

اپراتور 100019.5 تومان
اپراتور 200019.5 تومان
اپراتور 300019.5 تومان
اپراتور 50001- 5000919.5 تومان
اپراتور 50002- 5000519.5 تومان
5000419.5 تومان
خط ثابت19.5 تومان
BTS19.5 تومان
پیام صوتی (هر 30ثانیه)77.8 تومان

نکات مهم:

1 _ تمامی گزارشات مالی اعم از ارسال پیامک، سود نمایندگی،خرید پنل، پرداخت بانکی و … به صورت دقیق در پنل پیامکی شما قابل مشاهده است.

2_ اعتبار شارژ پیامکی شما در سامانه اس ام اس به صورت دائمی خواهد ماند و در صورت استفاده نکردن از بین نمیرود.

3- طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، مبلغ ۱۰ ریال “در زمان ارسال” و همچنین ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

نکات مهم:

1 _ تمامی گزارشات مالی اعم از ارسال پیامک، سود نمایندگی،خرید پنل، پرداخت بانکی و … به صورت دقیق در پنل پیامکی شما قابل مشاهده است.

2_ اعتبار شارژ پیامکی شما در سامانه اس ام اس به صورت دائمی خواهد ماند و در صورت استفاده نکردن از بین نمیرود.

3- طبق مصوبه مجلس شورای اسلامی، مبلغ ۱۰ ریال “در زمان ارسال” و همچنین ۹ درصد مالیات بر ارزش‌افزوده به مبالغ فوق اضافه می گردد.

امکانات پنل نمایندگی

با خرید نمایندگی مدیانا اس ام اس به تمام امکانات پنل نمایندگی پیامک دسترسی دارید!

ایجاد پکیج شخصی در پنل پیامک مدیانا
ایچاد پکیج شخصی

در پنل نمایندگی امکان تعریف بسته های متفاوت وجود داردو شما میتوانید بسته ها را با توجه به سیاست کاری خود با دسترسی های متنوعی از امکانات پنل بسازید.

ایجاد تعرفه دلخواه در پنل پیامک نمایندگی مدیانا
تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی پیامک میتوانید برای بسته های مختلف قیمت گذاری جداگانه برای پنل پیامک ، تعرفه ارسال پیامک و خطوط پیامکی تعریف کنید.

ایجاد سایت و دامنه با نام و نشانی خودتان در پنل نمایندگی مدیانا
سایت با نام و نشان خودتان

در پنل نمایندگی میتوانید کسب و کارتان را با دامنه و برند شخصی خود معرفی کنید و سامانه اختصاصی بدون لوگو و نام مدیانا اس ام اس داشته باشید.

اتصال به درگاه شما در پنل نمایندگی مدیانا اس ام اس
اتصال به درگاه شما

شما میتوانید درگاه اختصاصی خود را در سامانه پیامک مدیانا اس ام اس ثبت کنید تا کاربران هزینه های شارژ سامانه و خرید اکانت و خط را مستقیما به حساب شما پرداخت کنند.

قرارداد رسمی پنل نمایندگی مدیانا اس ام اس
قرارداد رسمی و الکترونیکی

تمام فعالیت ها به صورت رسمی و مستقیم بوده و قرارداد یک ساله طبق فرآیند الکترونیکی بین مجموعه و نمایندگان از هر نقطه از ایران منعقد میشود.

کسب درآمد بالا از پنل نمایندگی مدیانا
امکان کسب در آمد بالا

مبلغ فروش اکانت به صورت کامل و سود حاصل از فروش شارژ و خطوط، به صورت سیستمی به اکانت پنل نمایندگی نمایندگی شما اضافه میشود.

سایت مدیانا بهترین سایت کسب درآمد اینترنتی

دیدگاه مشتریان مدیانا

چگونه از نمایندگی پنل پیامک درآمد کسب کنیم؟

فروش پنل کاربری مدیانا اس ام اس

فروش پنل کاربری

در فروش پنل کاربری میتوانید طبق سیاست کاری خود تعرفه پنل، خطوط و پیامک های ارسالی را برای کاربر تعیین نمایید و به تعداد نامحدود فروش داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل کاربری از شما دریافت نمیشود. مدیریت و پشتیبانی کاربران به عهده شماست و در این مسیر آموزش های لازم به شما ارائه میگردد.
فروش پنل نمایندگی مدیانا اس ام اس

فروش پنل نمایندگی

شما به عنوان نماینده میتوانید اقدام به فروش پنل نمایندگی کاملا مشابه با پنل نمایندگی خود داشته باشید. هیچ هزینه ای بابت فروش پنل نمایندگی از شما دریافت نمیشود.نماینده زیر مجموعه شما قادر خواهد بود کاربر ایجاد نموده و کاربران وی نیز قادر هستند زیر کاربر ایجاد کنند و شما به عنوان نماینده مدیانا از پیامک‌های کل این کاربران سود خواهد داشت.

فروش خطوط

فروش خطوط

شما میتوانید از فروش خطوط 1000، 2000، 3000، 5000 و 021 که تعرفه های نمایندگی و کاربری هر کدام در سایت موجود است کسب درآمد کنید و طبق سیاست کاری خود تعرفه را تعیین نمائید.

پیامک ارسالی کاربران مدیانا اس ام اس

پیامک ارسالی کاربران

تمامی نمایندگان می‌تواند تعرفه های مختلف برای ارسال پیامک های خود در نظر بگیرند و به صورت ثابت یا پلکانی این تعرفه ها را به کاربران و نمایندگان خود اختصاص دهند و از سود پیامک های ارسالی کاربران خود بهره مند شوند. 

رضایت نمایندگان مدیانا اس ام اس از شرکت مدیانا

0 هزار نماینده
از سراسر کشور
0 دقیقه
حداکثر زمان پاسخ به تیکت
0 میلیون ارسال
حداقل ارسال روزانه
0 تیکت
میانگین روزانه تعداد تیکت
0 هزارساعت
زمان پشتیبانی تلفنی تا امروز

راهنمای ویدئویی ثبت نام نمایندگی پنل اس ام اس

آموزش کسب درآمد از اینترنت با پنل اس ام اس نمایندگی

راهنمای ثبت نام پنل اس ام اس مدیانا

به آدرس medianasms.com مراجعه کنید و با انتخاب گزینه ثبت نام وارد صفحه جدید شده و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل نمایید. پر کردن قسمت هایی که با ستاره قرمز مشخص شده اند الزامی است. آدرس محل سکونت شما باید به صورت کامل و دقیق وارد شود و در نهایت نوع پنل (کاربری یا نمایندگی) انتخاب شود. برای تکمیل نهایی ثبت نام خود باید پیامی مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام دریافت کنید.

آموزش فعال سازی سامانه پیامک مدیانا اس ام اس

برای ورود به سامانه مدیانا پس از ثبت نام، مجددا به آدرس medianasms.com مراجعه کنید و گزینه ورود را از بالای صفحه انتخاب کنید. نام کاربری و رمز عبوری که در زمان ثبت نام انتخاب کرده اید را در این قسمت وارد کرده و وارد سامانه شوید. برای احراز هویت، پیامکی به شماره موبایل شما ارسال میشود که بعد از وارد کردن کد آن در سامانه میتوانید شروع به کار کنید. برای فعال سازی نهایی سامانه از قسمت خرید پنل، پرداخت را انجام دهید و از قسمت ارسال مدارک تصویر کارت ملی خود را ارسال کنید.

پنل کاربری اس ام اس

اگر صاحب کسب و کار اینترنتی یا سنتی هستید، با پنل مدیانا کسب و کارتان را به همه معرفی کنید.

کسب درآمد اینترنتی واقعی با نمایندگی پیامک تبلیغاتی 

چه کسانی میتوانند از سایت کسب درآمد آنلاین مدیانا کسب درآمد کنند و موفق شوند؟

کسب درآمد اینترنتی واقعی با پنل نمایندگی

افرادی که آشنایی ابتدایی با کامپیوتر و اینترنت دارند.

کسب درآمد اینترنتی واقعی با پنل نمایندگی

افرادی که نیاز به شغل دوم پردرآمد با گذاشتن زمان محدود دارند.

کسب درآمد اینترنتی واقعی با پنل نمایندگی

افرادی که سرمایه لازم برای شروع یک کسب و کار را ندارند.

کسب درآمد اینترنتی واقعی با پنل نمایندگی

افرادی که مهارت فروش دارند اما بستری برای ارائه آن ندارند.

کسب درآمد اینترنتی واقعی با پنل نمایندگی

افرادی که هزینه تجهیزات و اجاره مکان برای راه اندازی یک شرکت را ندارند.

پشتیبانی 24 ساعته پنل پیامک مدیانا

افرادی که تخصص و هزینه پشتیبانی مشتریان را ندارند.

کسب درآمد اینترنتی از سایت با بازاریابی پیامکی

اگر به تازگی قصد شروع و اقدام به فعالیتی اقتصادی داريد باید به این نکته توجه کنید که چه شیوه هایی شما را با صرف زمان و هزينه ی کمتر به نزدیک ترين نقاط هدفتان می رسانند؟

بر خلاف تصور عموم، بازاريابی پیامکی فقط ارسال پیامک های تبلیغاتی نیست، در بازاريابی پیامکی، شما به واسطه ارسال و دريافت پیامک می توانید یک ارتباط 2 طرفه با مخاطب خود ایجاد کنید وآنها را به مشتری وفادار تبدیل کنید. چنانچه اصول بازاريابی پیامکی را به درستی رعایت کنید، این روش از موثرترين و ارزانترين روش های بازاريابی و رونق کسب کار شماست. پنل اس ام اس مدیانا با تهیه راهنمای آموزشی اس ام اس مارکتینگ به شما کمک میکند در سریع ترین زمان ممکن بتوانید شروع به کار کنید.

مقالات اس ام اس مارکتینگ

هر آنچه راجع به بازاریابی پیامکی باید بدانید

سوالات متداول درباره نمایندگی مدیانا اس ام اس

پنل نمایندگی پیامک مدیانا، علاوه بر تمام امکانات پنل کاربری پیام کوتاه، امکان کسب درآمد از طریق اعطای پنل کاربری پیامک، پنل نمایندگی، شارژ پیامک و فروش 5 خط اختصاصی پیامکی به کاربران را در اختیار شما قرار می‌دهد. جهت دریافت اطلاعات دقیق تر به صفحه لینک شده مراجعه بفرمایید.

تا ماهیانه 10 میلیون تومان تنها با فروش 100 هزار پیامک، 5 خط اختصاصی خود و حداقل 20 پنل کاربری را می‌توان انتظار داشت. برای اطلاعات بیشتر این صفحه را مطالعه نمایید..

شما به سادگی میتوانید با فروش پنل پیامک، پنل نمایندگی، خطوط اختصاصی و ارسال پیامک های کاربران کسب درآمد کنید که هر کدام از این مدل‌‌ها به تفصیل توضیح داده شده است.

ایجاد پکیج شخصی، تعرفه دلخواه، سایت با نام و نشان خودتان، اتصال به درگاه شما، قرارداد رسمی و الکترونیکی و در نهایت امکان کسب درآمد بالا. مشاوران مدیانا برای رسیدن به اهداف فوق در کنارتان هستند.

بله… فقط کافیست یک دامین معتبر تهیه نمایید وdns  های دامین خود را روی ns1ippanel.com و ns2ippanel.com ست کنید.

بله… در این صورت می بایست یک a-record با نام sms ایجاد و آن را بروی آی پی 37.130.202.188 ست نمائید تا کاربران بتوانند از دامین مورد نظر شما وارد سامانه شوند.

میتوانید لوگو و اطلاعات اختصاصی خود را نیز در پنل آپلود نمایید.

در حال حاضر می توانید درگاه اختصاصی بانک ملت را فعال نمایید.

برای این کار کافیست آی پی سامانه را به بانک معرفی نموده و اطلاعات ترمینال، نام کاربری و رمز عبور را در منوی مدیریت تنظیمات پنل در بخش تنظیمات ترمینال  وارد نمایید.

ابتدا می بایست به منوی مدیریت و تنظیمات رفته و از این قسمت به تنظیمات بسته ها مراجعه نمایید.

جهت ارائه دسترسی های مختلف به کاربران، می بایست برای هر گروه یک بسته متفاوت با دسترسی های متفاوت ایجاد نمایید.

برای تفکیک نماینده ها از کاربران، هنگام ایجاد یک بسته می توانید مشخص کنید که بسته مورد نظر کاربری باشد یا نمایندگی…

سپس این امکان را دارید که تا جزئی ترین موارد، دسترسی ها را فعال یا غیر فعال کنید.

بعد از اینکه بسته ها را به دو گروه نمایندگی و کاربری تقسیم نمودید می توانید برای هر گروه  قیمت گذاری جداگانه انجام دهید.

از طریق تخفیف ویژه نیز می توانید برای زیرمجموعه های هر گروه تعرفه ها را تغییر دهید.

نسبت به گروه نماینده ها و کاربران، قابلیت قیمت گذاری خطوط به صورت مجزا وجود دارد.

خیر… می توانید بسته ها را غیر فعال نمایید.

سود فروش شارژ و پیامک بلافاصله بعد از اینکه کاربر زیرمجموعه اقدام به شارژ نماید، به صورت سیستمی به پنل نمایندگی شما اضافه خواهد شد.

ما به التفاوت قیمت مشخص شده برای شما با قیمت گذاری که برای زیر مجموعه ها انجام می دهید، به عنوان سود برای شما در نظر گرفته می شود.

بله…. زمانی که دسترسی بسته یک زیر مجموعه نمایندگی باشد، میتواند برای خود نیز زیر مجموعه با قابلیت کاربری و نمایندگی ایجاد کند.

خیر… هیچ محدودیتی در تعداد زیرمجموعه ها وجود ندارد.

خیر… هیچ هزینه ای از شما برای ایجاد زیرمجموعه ها دریافت نمی شود.

بله می توانید با فعال کردن گزینه ثبت نام آنلاین این امکان را به کاربران بدهید تا از دامین اختصاصی شما ثبت نام را انجام دهند.

خیر… هزینه ای که برای پنل پرداخت می کنید به صورت مادام العمر می باشد و هزینه دیگری برای این موارد دریافت نمی شود.

سامانه مدیانا با استفاده از سیستم مانیتورینگ، که متشکل از یک تیم متخصص می باشند، این مشکل را مرتفع نموده است.

البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که اطلاع رسانی و آموزش به کاربران نیز کمک قابل توجهی به این امر می کند.

تایید مدارک توسط تیم پشتیبانی نهایتا تا 15 دقیقه بعد از ارسال توسط کاربر، بررسی و انجام می شود.

منوی همکار به شما این امکان را می دهد که بتوانید به شخص دیگری دسترسی اتصال به سامانه را بدهید.

می توانید یک نام کاربری و رمز مجزا تعریف نموده و در اختیار همکار قرار دهید.

برای همکار نیز می توانید دسترسی های مختلف تعریف نمایید.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo