پنل پیامک

تا بحال کسب و کاری را دیده اید که نیاز به تبلیغ و معرفی نداشته باشد؟ یا بگوید به اندازه ای فروش دارم که نیاز به خرید مجدد مشتری های قبلی ندارم؟! ما هر روز شاهد تبلیغات بزرگترین و موفق ترین کسب و کارها مثل دیجی کالا، علی بابا و … هستیم. از بیلبورد ها و سایت ها تا پیامک هایی که روزانه برای ما ارسال می­شوند. این یعنی اس ام اس مارکتینگ هنوز هم موثرترین نوع تبلیغات حتی برای برندهای بزرگ و شناخته شده است. البته که استفاده از پنل اس ام اس تنها برای تبلیغات نیست و ارتباط با مشتری شاید قسمت مهمتری از نقش پنل پیامک را شامل شود. حالا می­دانید چرا برندهای بزرگ اس ام اس مارکتینگ را برای تبلیغات انتخاب می­کنند و تبلیغات در شبکه های اجتماعی علاوه بر هزینه پایین و تاثیر بالایی که دارد جزو اولویت های آن ها نیست؟ پیامک در تلفن همراه مخاطب باقی می­ماند و در واقع این ماندگاری باعث می­شود که اس ام اس مارکتینگ یکی از روش های مورد علاقه صاحبان کسب و کار باشد. سامانه پیام کوتاه، امکان ارسال و دریافت پیامک را برای شما فراهم میکند و ۲ نیاز اصلی هر کسب و کار را  برطرف میکند:

  1. تبلیغ و معرفی کسب و کار 
  2. مدیریت ارتباط با مشتری قدیمی

تعرفه

همین حالا بهترین پنل پیامک را با مناسبترین قیمت خریداری کنید

خرید پنل پیامک را با مشاهده امکانات سامانه پیامکی انجام دهید و در کمتر از چند دقیقه ارسال پیامک را آغاز کنید.
قبل
بعدی

۴۴ هزار تومان

پنل پایه

پنل پایه مناسب افرادیست که استفاده محدودی از ارسال پیامک به مخاطبین خود دارند و دارای وبسایت یا اپلیکیشن نیستند و نیازی به ارسال های وب سرویسی ندارند.

۲۰% امکانات سامانه
۱ خط اختصاصی پیامک
خط خدماتی
۱۰۰ پیامک هدیه
ارسال پیامک به لیست سیاه
ارسال سریع کد فعالسازی OTP
بدون هزینه تمدید سالیانه
تعرفه پیامک ۲۴ تومان
کدخوان و گارانتی چک
دفترکار مجازی
امکان فروش و کسب درآمد

۸۹ هزار تومان

پنل اقتصادی

پنل اقتصادی مناسب افرادیست که دارای وبسایت یا اپلیکیشن نیستند، اما ارسال بالاتری دارند و نیازمند امکانات بیشتری از سامانه و تعرفه ارسال مناسبتر هستند.

۴۰% امکانات سامانه
۱ خط اختصاصی پیامک
خط خدماتی
۵۰۰ پیامک هدیه
ارسال پیامک به لیست سیاه
ارسال سریع کد فعالسازی OTP
بدون هزینه تمدید سالیانه
تعرفه پیامک ۲۳ تومان
کدخوان و گارانتی چک
دفترکار مجازی
امکان فروش و کسب درآمد

۱۵۰ هزار تومان

بهترین انتخاب

پرفروش ترین

پنل حرفه ای

پنل حرفه ای مناسب افرادی است که اپلیکیشن یا وبسایت دارند(ارسال وب سرویس) و به خطی مشابه خطوط ثابت خود برای ارسال پیامک نیاز دارند، اما به دفتر کار مجازی نیازی ندارند

۸۰% امکانات سامانه
۲ خط اختصاصی پیامک
خط خدماتی
۲۰۰۰ پیامک هدیه
ارسال پیامک به لیست سیاه
ارسال سریع کد فعالسازی (OTP)
بدون هزینه تمدید سالیانه
تعرفه پیامک ۲۱.۶ تومان
کدخوان و گارانتی چک
دفترکار مجازی
امکان فروش و کسب درآمد

۴۵۰ هزار تومان

بهترین انتخاب

پنل سازمانی

پنل سازمانی مناسب افراد و سازمان هایی است که علاوه بر امکانات کامل دفتر کار مجازی، وب سرویس پیامکی و خطوط رند، به تعرفه بسیار مناسب ارسال پیامک با تعداد بالا نیاز دارند.

۱۰۰% امکانات سامانه
۲ خط اختصاصی پیامک
خط خدماتی
۳۰۰۰ پیامک هدیه
ارسال پیامک به لیست سیاه
ارسال سریع کد فعالسازی (OTP)
بدون هزینه تمدید سالیانه
تعرفه پیامک ۲۰.۷ تومان
کدخوان و گارانتی چک
دفترکار مجازی
امکان فروش و کسب درآمد

امکانات سامانه پیامک مدیانا اس ام اس

دفترچه تلفن

دفترچه تلفن تو سامانه پیامکی همون کاری رو برای شما انجام میده که دفترچه تلفن های کاغذی تو منزل یا کانتکت های گوشی براتون انجام میده، با این تفاوت که اینجا میتونید نامحدود مخاطب و گروه مخاطبین ایجاد کنین. 

 مخاطبین شما یکبار ایجاد میشن و میتونین از طریق ماژول های مختلفی که تو امکانات پیشرفته براتون قرار دادیم طبق نیازتون با اونها ارتباط برقرار کنین، مثل ماژول اقساط یا نوبت دهی و … امکان اضافه کردن تک به تک شماره ها و هم اضافه کردن یکجای شماره ها از طریق فایل اکسل برای راحتی شما فراهم شده.

یکی از مهم‌ترین امکانات یه سامانه پیامکی دفترچه تلفنه که مدیانا اس ام اس استفاده از اون رو براتون راحت کرده.

خدمات هوشمند

خیلی وقت ها پیش میاد که شما دسترسی به لپتاپ و کامپیوتر برای استفاده از پنل پیامک ندارین، اگر این اتفاق از قبل برنامه ریزی شده باشه ارسال زماندار به دادتون میرسه و میتونید از قبل متن پیام و زمان و ساعت ارسال رو ست کنین و ارسال شما انجام میشه.

اما گاهی پیش میاد که اتفاقی میفته و شما دسترسی به اینترنت ندارید و میخواید از طریق موبایل پیامتون رو ارسال کنید. اینجاست که خدمات هوشمند در پنل اس ام اس مدیانا به کارتون میاد.

شما از طریق موبایل میتونید ارسال پیامک تکی و گروهی داشته باشید ولی نمیتونید از بانک شماره های داخل پنل استفاده کنید و فقط میتونید از مخاطبین دفترچه تلفنتون استفاده کنین.

برای ارسال پیامک کافیه به قسمت ارسال پیامک در موبایلتون برید و یک پیام جدید ایجاد کنید.حالا تو قسمت دریافت کننده، شماره یکی از خط های اختصاصی که در پنل دارید رو وارد کنید. در قسمت متن پیام باید از این فرمول استفاده کنید:

send,from,mobile,message

به عنوان مثال :

send,9810002020,989123456789,Salam

دقت کنید که بین تمام بخش ها از کاما استفاده کنید و هیچ فاصله ای نذارید. در قسمت from شماره خط اختصاصی ای که اشاره شد رو مینویسید و در قسمت mobile شماره موبایلی که میخواید براش پیام رو ارسال کنین وارد میکنین. در قسمت message هم که متن پیامی که میخواید ارسال کنین رو مینویسید و ارسال میکنید.

برای ارسال پیامک گروهی این کد تغییر میکنه و ۱ مرحله به کار شما اضافه میشه.

شما باید انتخاب کنین که به کدوم یکی از گروه های مخاطبینتون در پنل میخواید پیام ارسال کنین، بنابراین باید کلمه book را به یکی از شماره های اختصاصی خودتون ارسال کنید تا لیست دفترچه ها و کد اونها براتون ارسال بشه. حالا میتونید از طریق کد زیر برای ارسال پیامک گروهی اقدام کنین:

book,from,code,message

به عنوان مثال :

book,9810002020,333,Salam

در اینجا هم مثل ارسال پیامک تکی در قسمت متن پیام اول کلمه book و بعد از اون شماره خط اختصاصی تون و بعد کد دفترچه تلفنی که دریافت کردین و درآخر متن پیام رو وارد میکنین و ارسال میکنین.

ضمنا شما از طریق موبایل میتونین پیام های ورودی و اعتبار حسابتون هم بدون نیاز به اینترنت چک کنید، فقط کافیه کلمه inbox یا credit رو به یکی از شماره های اختصاصی تون ارسال کنین.

عملیات حساب

در قسمت عملیات حساب پنل پیامک، شما میتونید خرید خط و شارژ مورد نیازتون رو انجام بدید و به گزارش دقیق هر کدوم دسترسی داشته باشید.

در زیرمجموعه شارژ حساب، علاوه بر لیست تعرفه ها که برای شما نمایش داده میشه، تعداد پیامکی که میتونید با اون مبلغ شارژ ارسال پیامک داشته باشید هم به شما اعلام میشه و شما میتونید به راحتی خرید شارژ خودتون رو انجام بدید.

گزارشات مالی مهم ترین بخش یک پنل اس ام اس به شمار میره، شما از این قسمت میتونید لیست وضعیت تمام پیام های ارسالی تا انتقال موجودی و شارژ حساب و خرید خط و پنل خودتون رو به صورت دقیق ببینید و داشته باشید.

شما ممکنه برای ارسال پیامک نیاز به خطوطی علاوه بر خطوط رایگانی که در سامانه برای شما قرار دادیم داشته باشید، راجع به این خطوط در این صفحه به طور کامل برای شما توضیح دادیم.

در قسمت خرید شماره میتونین خط مورد نیازتون رو درخواست بدید و منتظر تائید پشتیبانی باشید. اگر عملیات خرید خط شما تا مرحله پرداخت و نهایی شدن نرسه، تو قسمت سبد خرید برای شما ذخیره میشه تا بتونید در فرصت مناسب اقدام به پرداخت کنید.

در آخرین بخش از منوی عملیات حساب، شما شاهد تعرفه فارسی و لاتین انواع خطوط خواهید بود.

پشتیبانی

ازآنجایی که اکثر مخاطبان پنل پیامک، صاحبین کسب و کاری هستند که مجال مکالمه و پیگیری های تلفنی را ندارند، ما در پنل پیامک مدیانا پشتیبانی تیکتینگ را قرار دادیم و در اسرع وقت به تیکت ها پاسخ میدهیم. همچنین در بخشی که با عنوان انتقادات و پیشنهادات در نظر گرفتیم، آماده ی شنیدن نظرات شما هستیم.

تمامی مدارکی که برای فعالسازی پنل و خطوط باید ارسال کنید از بخش پشتیبانی و منوی ارسال مدارک قابل انجام است.
همچنین برای خدماتی کردن خطوط میتوانید درخواست خود را از منو پشتیبانی ارسال کنید. برای آغاز اس ام اس مارکتینگ هیچ مشکلی نخواهید داشت چون مدیانا برای آشنایی کامل شما با تمامی قسمت های پنل پیامک ، راهنمای کاملی آماده کرده و در بخش پشتیبانی قرار داده است.

%name% عزیز به سایت ما خوش امدید

کد تایید شما %verification-code%

ارسال پیامک از طریق پترن با ارسال با کلمات کلیدی تفاوتهایی دارد که میتوانید از این قسمت در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ارسال پترن

در پنل پیامک مدیانا، پیامک ها پس از ارسال و قبل از دریافت توسط مخاطب در صف تایید مانیتورینگ قرار میگیرند تا از ارسال پیامک های بی محتوا و تبلیغات غیر مجاز و کلاهبرداری های پیامکی جلوگیری شود. به همین دلیل دریافت پیامک با سرعتی بالا اما کنترل شده انجام می گیرد. اما این سرعت برای کسب و کارهایی مثل اپلیکیشن ها و سایت ها که کد فعالسازی برای تائید شماره موبایل ارسال میکنند

باز هم مطلوب نیست و مشکلاتی از قبیل دیر ارسال شدن کد تایید به کاربر را به همراه دارد. ما برای این نوع پیامک ها در پنل اس ام اس، ارسال پترن رو در نظر گرفتیم که سرعت بسیار بالایی دارد و نیاز به تائید مانیتورینگ ندارد. به این صورت که شما با ایجاد یک الگو که شامل متغیرهایی در متن پیامک هست، ۱ بار برای همیشه درخواست پترن خودتون رو در سامانه ثبت میکنید. بعد از تائید سامانه به ازای هر الگوی تعریف شده یک کد ارائه میکند. برای مثال:

%name% عزیز به سایت ما خوش امدید

کد تایید شما %verification-code%

ارسال پیامک از طریق پترن با ارسال با کلمات کلیدی تفاوتهایی دارد که میتوانید از این قسمت در این مورد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ارسال وب سرویس

وب سرویس پیامک ، جهت ارسال اس ام اس از سایت یا نرم افزار شما کاربرد دارد و از این طریق میتوانید پیامک های خود را ارسال، دریافت و مدیریت کنید.

برای مثال شما یک فروشگاه اینترنتی
دارید و میخواهید در حین مراحل خرید و پس از اتمام خرید به مشتریان شما پیامک ارسال شود و اطمینان از ثبت خرید و زمان ارسال محصول به مشتری شما داده شود. این کار به راحتی از طریق وب سرویس اس ام اس مدیانا قابل انجام است. برای ارسال خودکار پیامک از طریق نرم افزار یا سایت شما،باید از طریق api یا افزونه ها به وبسرویس ما متصل شوید و پیامک های خود را ارسال کنید .

در حال حاضر افزونه های وردپرس
، اپن کارت
، whmcs

،
پرستاشاپ
، جوملا
، فریر
و digits
به همراه فیلم آموزشی در سایت قابل دریافت هستند و روزانه در حال توسعه وب سرویس پیامکی خود هستیم.

این سرویس پیامک در مدیانا رایگان بوده و هزینه ای بابت فعالسازی وب سرویس پرداخت نخواهید کرد. کارشناسان ما در صورت بروز مشکل شما را راهنمایی خواهند کرد.

نمونه کدهای لازم به همراه مستندات وب سرویس را میتوانید از این قسمت مشاهده و برای اتصال نرم افزار خود به سامانه پیامک استفاده نمایید .

پنل پیامک مدیانا اس ام اس
پنل پیامک مدیانا اس ام اس
پنل پیامک مدیانا اس ام اس
پنل پیامک مدیانا اس ام اس

 امکانات پیشرفته پنل پیامک

 هرآنچه از سامانه پیامکی انتظار دارید

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

پاسخگوی خودکار

فرض کنید شما فروشنده لوازم کامپیوتری هستید و میخواهید لیست محصولات خود را به مشتریان خود...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

شما به عنوان یک صاحب کسب و کار که از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده می کنید، می توانید بین مشتریان خود مسابقه پیامکی برگزار کنید...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

منشی عضویت پیامکی

شما میتوانید با انتخاب یک خط اختصاصی که قابلیت دریافت و ارسال دارد، از مخاطبین خود بخواهید برای عضویت در سامانه اطلاع رسانی سازمان، شرکت و...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

اقساط

کارگزاران بیمه که بیمه نامه های خود را به صورت اقساط به فروش می رسانند قطعا نیازمند ابزاری مناسب برای یادآوری اقساط به مشتریان خود هستند...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

نوبت دهی پیامکی

مدیریت یک کلینیک درمانی با سیستم نوبت دهی پیامکی می تواند بسیار حرفه ای تر از روش های مرسوم نوبت دهی (حضوری و تلفنی) انجام شود...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

تبریکات و اخطاریه

برای یادآوری مناسبت ها و تاریخ های مهم به مشتریان مانند تبریک روز تولد و سالگرد ازدواج و سررسید اقساط، ارسال خودکار پیامک بهترین راه حل است...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

هدایا

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود هدایایی در نظر گرفته اید، شما می توانید این هدایا را از طریق سامانه اس ام اس به صورت کد هدیه پیامکی ارسال کنید...

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

​​

انتقادات و پیشنهادات

همانطور که از اسم این ماژول مشخص است این ویژگی میتواند برای بالابردن کیفیت خدمات شما جهت افزایش فروش محصولاتتان کمک کند

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

​​​​

کدخوان پنل پیامک

با خرید سامانه پیامک، مشتریان شما می توانند با ارسال کد محصول مورد نظر به شماره اختصاصی، از مشخصات آن محصول اطلاع پیدا کنند ...

انواع پیام

پنل پیامک مدیانا اس ام اس

ارسالی

لیست تمامی پیام های ارسالی شما در سامانه پیامک ذخیره میشود و میتوانید از آخرین وضعیت هر کدام از پیام ها اطلاع پیدا کنید.

دریافتی

در پنل پیامک مدیانا میتوانید لیست پیام های دریافتی خود را مشاهده نمایید و از آن ها خروجی اکسل دریافت کنید.

پیام پیش فرض

شما میتوانید متن هایی که ازآن ها استفاده بیشتری دارید را در قسمت پیام های پیش فرض ذخیره کنید و در زمان ارسال از آن ها استفاده کنید.

۳۰ روز گارانتی عودت وجه 

با اطمینان انتخاب کنید

تعرفه خطوط پیامکی

خط اختصاصی خود را انتخاب کنید

ارسال پیامک به مشاغل پنل پیامک مدیانا اس ام اس
با پنل نمایندگی مدیانا اس ام اس کسب درآمد کن
حتی اگر بیزینس شخصی ندارید هم می توانید با پنل اس ام اس کسب درآمد کنید!!!

راهنمای ویدئویی

سوالات متداول درباره پنل کاربری پیامک​

سوالاتتان رو از ما بپرسید

مدیانا یک نرم افزار تحت وب جهت ارسال و دریافت پیامک در اختیار کاربران می گذارد. فقط کافیست که آدرس سامانه را وارد کنید و با نام کاربری و رمز عبور مخصوص خودتان وارد شوید. پس از ورود به سامانه می توانید به میزان دلخواه پنل خود را شارژ و اقدام به ارسال پیامک کنید.

خیر…این سرویس با کمترین امکانت سخت افزاری و نرم افزاری قابل استفاده بوده و نیازی به نرم افزار برای استفاده وجود ندارد.

فقط نیاز دارید که به اینترنت(حتی اینترنت با سرعت پایین) متصل باشید و از مرورگر استفاده کنید.

بله فقط کافیست از کلمه  DEMO در هر دو باکس نام کاربری و رمز عبور استفاده کنید.

خیر.. این مشکلات مربوط به بانک می باشد، در صورت بروز مشکل ما نیز میتوانیم در مرتفع کردن مشکل و نحوه پیگیری از بانک راهنماییتان کنیم.

خیر … هیچ محدودیتی در ارسال و استفاده از پنل وجود ندارد. روزانه ۹ میلیون ارسال از سرورهای مدیانا ارسال می گردد.

کد پستی تمام مناطق کشور، روی نقشه در پنل قرار داده شده است و می توانید از این نقشه برای ارسال استفاده کنید.

خیر… در سامانه مدیانا هیچ هزینه ای برای دریافت پیامک دریافت نمیشود.

هزینه ارسال هایی که به شماره های بلک لیست انجام می شوند بلافاصله به پنل شما عودت داده می شود. هزینه ارسال هایی که به هر دلیل (خاموش بودن موبایل، در دسترس نبودن طولانی مدت و … ) به گوشی تحویل نشده باشد اما از سمت اپراتور انجام شده باشد، از سمت اپراتور قابل عودت دادن نیست.

اپراتورهایی مانند اپراتور ۲۰۰۰ فقط هزینه ارسال هایی که با موفقیت انجام شده اند را کسر می کنند، که به این روش محاسبه هزینه دلیور بیس گفته می شود.

بله تا مدت زمان یک هفته، می توانید از پنل به صورت آزمایشی استفاده کنید.

برای ارسال از خطوط ثابت فقط کافیست مدارک مورد نیاز جهت احراز هویت را در سامانه آپلود نمایید تا خط ثابت مورد نظر به پنل شما اضافه شود.

خطوط با پیش شماره ۰۲۱ و ۰۲۶ قابل ارائه می باشد.

مدارک مورد نیاز به این صورت می باشد.

 کپی و اصل قبض تلفن ثابت

کپی کارت ملی درخواست دهنده

تایید مدارک توسط تیم پشتیبانی نهایتا تا ۱۵ دقیقه بعد از ارسال توسط کاربر، بررسی و انجام می شود.

می توانید از طریق وب سرویس اقدام کنید. تمام مستندات در سامانه جهت ارسال وب سرویس به زبان های مختلف برنامه نویسی وجود دارد.

خیر این امکان از طریق وب سرویس در پنل نمایش داده می شود، شامل هیچ هزینه ای نیز نمی شود.

خیر… شارژ پنل، به صورت مادام العمر در پنل باقی خواهد ماند.

می توانید از نقشه کدپستی موجود در سامانه برای پیدا کردن کد پستی منطقه استفاده کنید، سپس از طریق منوی ارسال کدپستی، ارسال را به کدپستی منطقه مورد نظر انجام دهید.

بله… می توانید شماره ها را براساس ردیف و تعداد تفکیک کنید و ارسال را انجام دهید. برای ارسال به بقیه شماره ها می توانید از ردیفی که آخرین ارسال را انجام داده اید ارسال جدید را انجام دهید.

بله…برای این نوع ارسال هم می بایست از ارسال وب سرویس از طریق  api  هایی که در سامانه قرار داد شده استفاده کنید.

اپراتورها به یک سری از خطوط اجازه ارسال به شماره های بلک لیست را می دهند. محتوای این ارسال ها فقط باید متن اطلاع رسانی باشد که دریافت کننده پیام، انتظار دریافت آن را دارد. برای مثال افرادی که در یک سایت آموزشی عضو هستند، انتظار دارند که از بروزرسانی های سایت، از طریق پیامک مطلع شوند.

مراحل خدماتی کردن خط در اپراتورهای مختلف، متفاوت می باشد. راهنمای خدماتی کردن خط از تمام اپراتورها، به صورت کامل در سامانه مدیانا درج شده است.

پس از ثبت نام، ۷ خط رایگان جهت ارسال پیامک به پنل شما اضافه خواهد شد. درصورتی که درخواست خط های رند، یا با تعداد شماره مورد نظر را داشته باشید می توانید از طریق منوی پشتیبانی/سفارش خطوط درخواستی خود را ثبت نمایید تا به پنل شما اضافه شود.

از تمام این خطوط می توانید به صورت دلخواه برای ارسال اس ام اس استفاده کنید.

بله…فقط کافیست سامانه قبلی این موضوع را از طریق یک نامه رسمی، به اپراتور اعلام نماید تا خط به سامانه ما منتقل شود.

بلافاصله بعد از این که خط از سمت شما سفارش داده شود، اطلاعات خط به اپراتور ارجاع می شود و بعد از تایید اپراتور، خط احراز هویت شده و به پنل اضافه می شود.

تمام خطوط در ساعات اداری همان روز، یا نهایتا یک روز بعد از سفارش به پنل اس ام اس شما اضافه می شود.

تمام خطوط به جز خطوط اپراتور ۲۰۰۰ به صورت مادام العمر قابل استفاده می باشند.

خطوط اپراتور ۲۰۰۰ در حال حاضر می بایست به صورت سالیانه تمدید شود.

خیر… هزینه ای که برای پنل پرداخت می کنید به صورت مادام العمر می باشد و هزینه دیگری برای این موارد دریافت نمی شود.

بازاریابی پیامکی (SMS Marketing) نزدیکترین راه به هدف شما

اس ام اس مارکتینگ مدیانا

اگر به تازگی قصد شروع و اقدام به فعالیتی اقتصادی داريد باید به این نکته توجه کنید که چه شیوه هایی شما را با صرف زمان و هزينه ی کمتر به نزدیک ترين نقاط هدفتان می رسانند؟

بر خلاف تصور عموم، بازاريابی پیامکی فقط ارسال پیامک های تبلیغاتی نیست، در بازاريابی پیامکی، شما به واسطه ارسال و دريافت پیامک می توانید یک ارتباط ۲ طرفه با مخاطب خود ایجاد کنید وآنها را به مشتری وفادار تبدیل کنید. چنانچه اصول بازاريابی پیامکی را به درستی رعایت کنید، این روش از موثرترين و ارزانترين روش های بازاريابی و رونق کسب کار شماست. پنل اس ام اس مدیانا با تهیه راهنمای آموزشی اس ام اس مارکتینگ به شما کمک میکند در سریع ترین زمان ممکن بتوانید شروع به کار کنید.
با ارزش ترین دارایی ما مشتریان ما هستند
مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال