افزونه پیامک وردپرس

دانلود افزونه پیامک وردپرس مدیانا

راهنمای استفاده از افزونه wordpress

برای استفاده از این افزونه، لازم است که ابتدا از مدیانا اس ام اس پنل خریداری کنید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه شوید. سپس از منوی خدمات وب سرویس و افزونه ها، فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید و با استفاده از فایل راهنما، نسبت به پیاده سازی آن اقدام نمایید.

دانلود افزونه پیامکی وردپرس

دانلود افزونه پیامکی وردپرس
آخرین بروزرسانی:مهر 99
آخرین نسخه:5.1.9
قیمت:رایگان

افزونه وردپرس اس ام اس

با افزونه وردپرس اس ام اس، امکان ارسال پیامک به سایت وردپرس شما افزوده میشود و از این طریق میتوانید به مشتریان و کاربران خود پیامک در قالب خبرنامه ارسال کنید. برای این کار کافیست پنل پیامک مدیانا را تهیه نموده و از افزونه ارسال پیامک وردپرس مدیانا استفاده کنید. با استفاده از این افزونه به امکاناتی چون ارسال پیامک به صورت خودکار به کاربران و مدیران وبسایت یا مجموعه، ارسال کد فعالسازی در صورت فراموشی رمز عبور، تائید دو مرحله ای و … دست پیدا خواهید کرد.

کاربران و نمایندگان محترم مدیانا که مایلند از سایت وردپرس خود به صورت خودکار پیامک ارسال کنند نیز میتوانند از افزونه وردپرس سامانه مدیانا استفاده کنند.

امکانات ارسال افزونه پیامکی وردپرس

راهنمای نصب

جهت فعالسازی افزونه وردپرس اس ام اس مدیانا به روش زیر عمل نمایید :

  • از بخش مديريت وردپرس منوي افزونه ها را انتخاب نموده و گزينه افزودن را کليک کرده و بارگزاري افزونه را انتخاب کنيد.
  • فايل را از کامپيوتر خود انتخاب کرده و بر روي نصب کليک کنيد تا بارگزاري شود و سپس با کليک فعال کردن افزونه آن را فعال کنيد.
  • حال از منوي کنار، گزينه پيامک وردپرس را انتخاب نماييد و از تب تنظيمات درگاه پيامک مشخصات پنل را وارد نماييد. (وارد کردن نام کاربري و رمز عبور سامانه و شماره خط اختصاصي پنل خود الزامي مي باشد)
  • ساير تنظيمات را مطابق به نياز خود ويرايش نموده و سپس ذخيره نماييد. ماژول براي استفاده آماده است (جهت تست ارسال نيز ميتوانيد از بخش ارسال پيامک يک تست انجام داده تا از صحت تنظيمات مطمئن شويد)
  • در اين بخش تنظیمات نام IPPanel را انتخاب نموده، مشخصات پنل را وارد نماييد و سپس ذخیره نمایید.
مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo