افزونه پیامک میهن پنل

دانلود افزونه پیامکی میهن پنل مدیانا اس ام اس

راهنمای استفاده از افزونه میهن پنل

برای استفاده از افزونه میهن پنل، لازم است که ابتدا از مدیانا اس ام اس پنل خریداری کنید و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه شوید. سپس از منوی خدمات وب سرویس و افزونه ها، فایل مورد نظر خود را دانلود نمایید و با استفاده از فایل راهنما، نسبت به پیاده سازی آن اقدام نمایید.

دانلود افزونه پیامک میهن پنل

افزونه پیامکی میهن پنل مدیانا اس ام اس
آخرین بروزرسانی:تیر 1400
آخرین نسخه:1.2
قیمت:رایگان

افزونه پیامکی میهن پنل

هرچه عملیات ورود، بازیابی رمز و ثبت‌ نام مخاطبان در سایت شما راحت تر باشد مشتریان علاقه بیشتری به استفاده از خدمات شما پیدا می‌کنند. افزونه های زیادی برای ورود و احراز هویت با شماره تلفن همراه وجود دارد، یکی از محبوب ترین آن‌ها افزونه Digits است. این افزونه رابطی بین سایت و پنل اس ام اس شما شده و کدهای مختلفی مانند ثبت نام، احراز هویت، بازیابی مجدد رمز و… را به صورت پیامک به کاربران سایت ارسال می‌کند. اما افزونه  Digits در مقایسه با نسخه ایرانی میهن پنل، پنل کاربری در اختیار مخاطبین سایت قرار نمی‌دهد و تنها ورود و ثبت نام با شماره تلفن همراه را برای آن‌ها فراهم می‌کند.

افزونه پیامک میهن پنل در واقع افزونه ای کارآمد و رابطی بین سایت و پنل اس ام اس شما است که امکان ثبت نام و ورود به سایت را با ارسال پیامک های اعتبار سنجی برای کاربران فراهم می‌کند.

افزونه میهن پنل در مقایسه با Digits رابط کاربری زیباتری دارد و قابلیت اضافه کردن لوگو و پس زمینه مورد نظر صاحبان سایت را به جای لوگوی وردپرس فراهم می‌کند.  

امکانات افزونه پیامک میهن پنل

راهنمای نصب افزونه پیامک میهن پنل

پس از دانلود افزونه و خرید سامانه پیامکی از بخش مديريت وردپرس منوي افزونه ها را انتخاب نموده و به روی گزينه افزودن کليک کنید و افزونه را بارگزاری و سپس آن را فعال نمایید.

برای تنظیمات وب سرویس افزونه از منو میهن پنل یا میهن پنل پرو، گزینه ورود با sms را انتخاب نمایید، در ادامه صفحه‌ای با نام تنظیمات ارائه دهنده‌ی SMS مشاهده می کنید گزینه های موجود در تنظیمات را به صورت زیر پر کنید.  

نام کاربری: نام کاربری ورود به سامانه پیامک را وارد نمایید.

رمز عبور: کلمه عبور برای ورود به سامانه پیامکی را وارد نمایید.

خط پیامکی ارسال کننده : در این قسمت یکی از خطوط خدماتی در پنل پیامکی خود را وارد کنید.

دامنه سامانه پیامک : دامنه ippanel.comوارد نمایید.

پس از آن افزونه پیامک میهن پنل به سامانه پیامکی مدیانا اس ام اس متصل شده و شما می‌توانید با استفاده از آن پیامک های اعتبار سنجی  (کد OTP) برای ورود و ثبت نام کاربران سایت خود ارسال نمائید.

برای اطلاع از نحوه ارسال پیامک راهنمای استفاده از میهن پنل را مطالعه نمائید.

با نظر دادن به این مقاله ما را در جهت بهتر دیده شدن کمک کنین.
مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo