صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی

انتقادات و پیشنهادات پیامکی

یکی از دغدغه های بزرگ کسب و کارها اطلاع داشتن از مواردی است که ازنظر مشتریان آنها یک مشکل به نظر میاید و ممکن است باعث نارضایتی آنها و روانه شدن به سمت رقبا شود. فقط مشکلات و انتقادات نیست که برای صاحبین کسب و کار مهم است، مساله مهم دیگر پیشنهاداتی است که مشتریان هنگام کار در نظر دارند و در بسیاری از مواقع این پیشنهادات منجر به تغییرات اساسی در کار شده و کمک بسزایی در سرعت بخشیدن به بهبود خدمات و فروش محصولات داشته است.

اطلاع از این موارد برای بیزینس هایی که از ابزارهای بروز استفاده نمیکنند کار بسیار سخت و پر هزینه ای است، اما بیزینس هایی که از ابزارهایی مانند ایمیل سازمانی، شبکه های اجتماعی و … استفاده میکنند بسیار ساده تر است، اما ساده ترین روش استفاده از یک ابزار کاربردی و ساده تر به نام انتقادات و پیشنهادات پیامکی است.

انتقادات و پیشنهادات پیامکی در سامانه پیامکی ما نیز مورد استفاده قرار میگیرد و برخی از آپدیت ها در امکانات سامانه برگرفته از انتقادات و پیشنهادات کاربران سامانه بوده که اتفاقا بسیار هم تاثیر گذار بوده است. استقبال از پیشنهادات و رسیدگی و مرتفع کردن انتقادات اعلام شده از سوی مشتریان نه تنها به بهبود وضعیت یک بیزینس کمک میکند همچنین به مشتریان احساس ارزشمند بودن را به طور کامل منتقل میکند و همین امر باعث افزایش تعداد مشتریان وفادار یک کسب و کار میگردد.

نکاتی در مورد فعال کردن انتقادات و پیشنهادات پیامکی:

برای دریافت انتقادات و پیشنهادات از مخاطبین خود، از قبل باید روش ارسال را به آنها اطلاع رسانی نمایید.

روش ارسال باید به شکل زیر باشد :

کلید واژه – متن انتقادی یا پیشنهادی (کلیدواژه را به دلخواه میتوانید انتخاب کنید)…

درصورتیکه “انتقاد و پیشنهاد” را به عنوان کلید واژه انتخاب کرده اید، روش ارسال از سمت مخاطب شما به صورت زیر خواهد بود (این روش ارسال باید از طریق شما به مخاطبینتان اطلاع رسانی گردد) :

انتقاد و پیشنهاد – کیفیت سامانه شما مطلوب است.

مراحل فعال سازی:

  • جهت استفاده از بخش انتقادات وپیشنهادات ابتدا از قسمت “امکانات پیشرفته”، “صندوق انتقادات وپیشنهادات”، گزینه “جدید” را انتخاب کنید.
  • در قسمت “عنوان” یک عبارت به دلخواه قرار دهید.
  • در قسمت “دریافت از ” یک خط اختصاصی (خطی که قابلیت دریافت دارد) را از کادر باز شده انتخاب نمایید.
  • در قسمت “ارسال از” شماره خطی که میخواهید پاسخ پیش فرضتان از طریق آن ارسال شود را انتخاب نمایید
  • در قسمت “کلمات کلیدی” کلمه کلیدی مورد نظر خود را کنار هم در یک سطر وارد نمایید (کلمه کلیدی انتخابی می تواند شامل عدد نیز باشد).

همه ی انتقادات و پیشنهاداتی که دریافت خواهید کرد ، به شماره ای که در قسمت “شماره مدیر بخش” وارد میکنید نیز ارسال خواهد شد و مدیر بخش میتواند با قرار دادن شماره خود از همه ی پیام های دریافتی مطلع گردد.

در قسمت “متن پاسخ” میتوانید پیام پیش فرض خود را وارد نمایید، این پیام برای مخاطبینی که انتقادات و پیشنهاداتشان را دریافت کرده اید به صورت خودکار ارسال خواهد شد ( توجه کنید که در صورت خالی بودن این قسمت هیچ پیامی در پاسخ برای مخاطبینتان ارسال نمیشود.)

در انتها وضعیت “فعال” را انتخاب کنید و دکمه ثبت را بزنید.

راهنمای تصویری

پنل پیامک مدیانا اس ام اس
راهنمای ماژول انتقادات و پیشنهادات مدیانا اس ام اس ( کلیک نمایید)
مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال