پنل پیامکی    یکپارچه    ویژه سازمان ها

پنل پیامکی سازمانی مدیانا اس ام اس جهت استفاده سازمان‌ها و شرکت‌ها از سیستم های اطلاع رسانی پیامکی می‌باشد. سازمان مربوطه می‌تواند پس از دریافت این پنل بی نهایت پنل برای بخش های زیرمجموعه خود ایجاد کند، نمایندگان فروش سازمانی می‌تواند با شارژ این پنل جهت ارسال پیامک به کلیه پرسنل سازمان یا شرکت خود استفاده کند.
‏۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه کامل
Building_Desktop

ویژگی های پنل سازمانی

چرا باید از پنل سازمانی مدیانا اس‌ام‌اس استفاده کنیم؟

شما می‌توانید با داشتن یک پنل واحد به تعداد نامحدود برای بخش‌های مختلف سازمان (منابع انسانی ، مارکتینگ ، فنی ، مالی و …) با دسترسی‌های مختلف پنل کاربری ایجاد کنید.

و بی‌شمار امکانات دیگر ...

امکان ایجاد کاربری نامحدود

 قابلیت ارسال پیامک با تفکیک کدپستی در سامانه مدیانا کمک می کند پیامک تبلیغاتی شما دقیقا به منطقه مورد نظر ارسال شود و از ارسال پیامک بی هدف به کسب و کار های دیگر جلوگیری شود.

امکان تخصیص یک یا چند خط اختصاصی

شما می‌توانید برای هر بخش از ازمان خط اختصاصی منحصر به فرد داشته باشید و برای ارسال‌های مختلف از خطوط مربوطه استفاده نمایید.

پشتیبانی 24 ساعته

با تفکیک سن و جنسیت مخاطبان می توانید به هدف خود برای ارسال پیامک نزدیک تر شوید و زمان و هزینه خود را صرف افرادی خارج از سن و جنسیت مطابق با کسب و کار و خدمات خود نکنید.

عبور از لیست سیاه

برای ارسال پیام به کارکنان سازمان نگران لیست سیاه نباشید چرا که با خدماتی کردن خطوط
می‌توانید به تمام مجموعه پیامک ارسال کنید.

کنترل بودجه شارژ

شما می‌توانید بودجه‌ی هر بخش از سازمان را کنترل کرده و بنا به نیاز هر بخش بودجه موردنظر خود را به واحد مربوطه تخصیص دهید.

گزارش‌گیری دقیق ارسال‌ها

در پنل پیامکی مدیانا اس‌ام‌اس شما می‌توانید گزارش کامل و دقیق ارسال‌ها و گزارشات مالی را مشاهده کنید و در صورت نیاز خروجی بگیرید.

قابلیت اتصال به وب‌سرویس، نرم‌افزارهای مالی و اتوماسیون

در صورت نیاز شما قادر خواهید بود از سرویس وب‌سرویس و افزونه‌ها استفاده نمایید، هم‌چنین امکان اتصال به انواع نرم‌افزار‌های مالی و اتوماسیون مقدور خواهد بود.

ارسال کلمات کلیدی ( ارسال هوشمند)

قابلیتی بسیار هوشمند که با استفاده از آن می‌توانید نام و نام‌خانوادگی، تاریخ و یا هر فیلدی را به متن پیامک خود اضافه نمایید.

دفترچه تلفن

شما می‌توانید از طریق فایل اکسل یا به صورت دستی گروه‌های مختلفی در دفترچه تلفن ایجاد کنید و در صورت نیاز به هر کدام از گروه‌ها پیامک ارسال نمایید.

صندوق انتقادات و پیشنهادات

شما می‌توانید با استفاده از صندوق انتقادات و پیشنهادات از طریق پیامک به انتقادات و پیشنهادات کارکنان یا حتی مراجعین رسیدگی کنید.

نظر‌سنجی، مسابقه و ارسال پیام تبریک

شما می‌توانید با استفاده از امکانات پیشرفته پنل کاربری خود نظر سنجی کنید، مسابقه برگزار کنید و یا پیام تبریک ارسال کنید.

ارسال فیش حقوقی

شما می‌توانید به صورت ماهانه در تاریخ مشخص شده فیش حقوقی را به کارکنان سازمان از طریق پیامک ارسال نمایید.

اطلاع رسانی جلسات، مراسم و همایش‌ها

با استفاده از امکان ارسال در آینده و یا امکانات پیشرفته می‌توانید جلسات، مراسم و همایش‌ها را به کارکنان سازمان اطلاع رسانی کنید.
و بی‌شمار امکانات دیگر ...
نمایندگی مدیانا اس ام اس
نمایندگی مدیانا اس ام اس
نمیدونی کدوم خط مناسبته؟

مشاوران حرفه ای مدیانا اس‌ام‌اس میتونن کمکت کنن

مشاوران حرفه ای مدیانا اس‌ام‌اس میتونن کمکت کنن
درخواست مشاوره رو ثبت کن تا باهات تماس بگیریم

در لحظه با کارکنان و مشتریان خود در ارتباط باشید

Infography

بانک شماره موبایل مشاغل، خطوط اختصاصی رایگان، ۳۰ روز گارانتی عودت وجه، فعالسازی سریع سامانه پیامک، ارسال هدفمند، گزارشات ارسال دقیق و جامع ، پشتیبانی 24 ساعته از امکاناتی است که در سامانه مدیانا اس ام اس در اختیار شما قرار می گیرد.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه آموزش ویدئویی کار با پنل پیامکی به صورت مرحله‌ای فیلم‌های آموزشی را در چهار گام ثبت نام و فعالسازی، ارسال، کار با ماژول‌ها و راهنمای وب‌سرویس مشاهده نمایید.
می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید پنل نمایندگی مدیانا اس‌ام‌اس به تمام امکانات پنل پیامک دسترسی پیدا کنید و با ایجاد سایت با نام و برند خودتان، پکیج شخصی، تعرفه دلخواه، اتصال به درگاه اختصاصی به حساب خود وقرارداد رسمی با مشتریان درآمد زایی کنید.

شما با استفاده از پنل پیامک می‌توانید اهدافی مانند جذب هدفمند مشتری، افزایش فروش، تعامل با کاربران و خدماتی ویژه ای مانند نوبت‌دهی، منشی پیامک، ارسال پیامک صوتی و وب‌سرویس تخصصی را برای کسب‌وکار خود بکارگیرید.

سرویس ارسال پیامک به کاربران سایت و اپلیکیشن مدیانا، بالاترین سرعت ارسال پیامک پترن، امکان ارسال پیامک به خطوط بلک لیست مشتریان، امکان اتصال به تمامی نرم‌افزارها و سایت‌ها مانند نرم‌افزار هلو و هم‌چنین فیلم آموزشی صفرتاصد پنل.
مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo