Sale_Desktop-min

برای استفاده از تخفیف 70٪ کافیه اطلاعات خودتون رو وارد کرده و
درخواستتون رو ثبت کنید تا کد تخفیف برای شما پیامک بشه.

00
روز
00
ساعت
00
دقيقه
پنل پیامکی کسب‌وکارهای آنلاین

خرید و یا دریافت خدمات آنلاین در حال حاضر به جزئی از شیوه زندگی افراد در جامعه بدل شده است. امروزه افراد معمولا به دلیل مشغله‌ی کاری،  تمایل بیشتری به خرید و  دریافت خدمات اینترنتی پیدا کرده اند چرا که این روش آن ها را از رفت آمد های اضافی، همچنین مقایسه محصولات و مشاهده‌ی قیمت ها بی نیاز می‌کند.

اما برای ارائه بهترین محصولات و خدمات آنلاین جدا از کیفیت، نحوه فروش و ارائه آن نیز بر مخاطب تاثیر می گذارد.

این نحوه تعامل با مشتریست که خرید و یا دریافت مجدد خدمات کسب‌وکارهای آنلاین را تضمین می‌کند.

فروشگاه های اینترنتی باتوجه به شیوه تجارت الکترونیک، نیازمند روشی مناسب برای برقراری ارتباط با مشتریان خود هستند ارسال پیام کوتاه یکی از این روش ها است که تمامی فروشگاه های آنلاین در سراسر جهان در کنار وبسایت خود از آن استفاده می‌کنند.

در واقع فروشگاه های اینترنتی برای برقراری تعامل مناسب با مشتریان و همچنین فراهم کردن امکانی برای خرید راحت و حفظ رضایتمندی مشتریان، نیازمند استفاده از ابزارهایی مانند پنل پیامکی کسب‌وکارهای آنلاین وب سرویس می‌باشند تا از طریق ارسال پیامک، خدمات با کیفیت تری را به مشتریان فروشگاه اینترنتی خود ارائه دهند.

‏۳۰ روز ضمانت بازگشت وجه کامل
امکانات پنل اس ام اس کسب و کارهای اینترنتی

 پنل اس ام اس در واقع نرم‌افزاری در دنیای اینترنت است، که به صاحبان کسب وکار این امکان را می‌دهد تا به راحتی مشتریان خود‌ را مدیریت و برای آن‌ها پیامک‌ ارسال کنند. پنل اس ام اس برای فروشگاه های اینترنتی امکان جمع آوری تلفن مشتریان، ارسال پیامک عضویت در وبسایت، خرید کالا، ثبت کالا، شماره پیگیری و … را فراهم کرده و به وسیله آن پروسه خرید را برای کاربران تسهیل می‌کند و همچنین سبب افزایش رضایتمندی مشتریان از دریافت خدمات فروشگاه اینترنتی شما می‌شود.

از امکانات پنل اس ام اس برای کسب‌وکارهای آنلاین می‌توان به موارد زیر که دغدغه دائمی هر کسب‌وکاری است اشاره کرد.

وب سرویس و API

مهم ترین کاربرد‌ سامانه پیامکی مدیانا اس ام اس برای کسب‌وکارهای آنلاین، اتصال سامانه به وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خارجی برای ارسال خودکار پیامک در زمان‌های تعیین شده است.

ارسال پیامک‌ها، به صورت خودکار و از طریق اتصال بین سامانه پیامکی و وب سایت‌ صورت می‌گیرد. در این روش ارسال دیگر نیازی به ورود به سامانه پیامکی نیست و مدیریت تمامی‌اتفاقات در سایت یا اپلیکیشن شما انجام میگیرد.

برای مجهز کردن کسب‌وکارهای آنلاین به وب سرویس پیامک، تیم فنی مدیانا اس ام اس، مستندات وب سرویس را به
صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

وبسایت اختصاصی خودتان را دارید؟

اگر وبسایت شما به صورت اختصاصی نوشته شده است و ماژول پیامک نیاز شما را رفع نمی کند، از وب سرویس به صورت رایگان به شما ارائه میشود (API) پیامک مدیانا استفاده کنید. وب سرویس پیامکی مدیانا شما پیش از آن میتوانید از مستندات و نمونه کدهای برنامه نویسی دیدن کنید.

ارسال پیامک به لیست سیاه

 ارسال پیامک به افرادی که خطوط خود را در لیست سیاه مخابرات قرار دارند همواره چالش و نگرانی بزرگی برای کسب‌وکارهایی که از پیامک استفاده می‌کنند بوده است.

 برای عبور از لیست سیاه مخابرات کسب‌وکارهای آنلاین قادر خواهند بود تا از ارسال پیامک الگو ( پترن) و یا خطوط خدماتی استفاده نمایند.

 خطوط خدماتی به دلیل ماهیت خود که تنها ارائه خدمات و اطلاع رسانی است از لیست سیاه عبور کرده و به تمامی مشتریان، پیامک ارسال می کند.

ارسال پترن

 ارسال پیامک به افرادی که خطوط خود را در لیست سیاه مخابرات قرار دارند همواره چالش و نگرانی بزرگی برای کسب‌وکارهایی که از پیامک استفاده می‌کنند بوده است.

 برای عبور از لیست سیاه مخابرات کسب‌وکارهای آنلاین قادر خواهند بود تا از ارسال پیامک الگو ( پترن) و یا خطوط خدماتی استفاده نمایند.

 خطوط خدماتی به دلیل ماهیت خود که تنها ارائه خدمات و اطلاع رسانی است از لیست سیاه عبور کرده و به تمامی مشتریان، پیامک ارسال می کند.

پلاگین ها

 ارسال پیامک به افرادی که خطوط خود را در لیست سیاه مخابرات قرار دارند همواره چالش و نگرانی بزرگی برای کسب‌وکارهایی که از پیامک استفاده می‌کنند بوده است.

 برای عبور از لیست سیاه مخابرات کسب‌وکارهای آنلاین قادر خواهند بود تا از ارسال پیامک الگو ( پترن) و یا خطوط خدماتی استفاده نمایند.

 خطوط خدماتی به دلیل ماهیت خود که تنها ارائه خدمات و اطلاع رسانی است از لیست سیاه عبور کرده و به تمامی مشتریان، پیامک ارسال می کند.

لیست افزونه های پیامکی وردپرس مدیانا اس ام اس
دیجیتس
ووکامرس
گرویتی فرم
میهن پنل
پرستاشاپ
بوکلی
اپن کارت
سایر افزونه های پیامکی سیستم های مدیریت محتوا مدیانا اس ام اس
جوملا
دروپال
ویرچوال فرییر
WHMCS
حسابداری هلو

افزونه مورد نظر خود را پیدا نکردید؟

تیم مدیانا به صورت شبانه روزی در حال توسعه وب سرویس پیامکی است. همین حالا افزونه موردنظر خود را درخواست کنید، تا به محض آماده شدن اولین نفری باشید که مطلع می‌شوید.

مزایای پنل اس ام اس

امکان ارسال پیامک عملیات حساب و ثبت سفارش

ارسال پیامک پس از انجام تراکنش و ثبت خرید نشان دهنده حرفه‌ای بودن شما و همچنین راحت تر کردن خیال مشتریان است.

ارسال پیامک و اطلاع رسانی به مشتریان از جدیدترین محصولات یکی از روش های تعامل و ترغیب مشتریان سابق به خرید مجدد از فروشگاه شماست. در اطلاع رسانی پیامکی با قرار دادن لینک وبسایت و یا صفحات آن می‌توانید علاوه بر بازگشت مشتریان و خرید بر میزان نرخ کلیک و بازدید صفحات خود بیفزاید.

ارسال کد پیگیری

با ارسال پیامک از انتظار مشتریان پشت خطوط اشغال تلفن برای پیگیری سفارشات جلوگیری کنید.

روش های متفاوتی برای تعامل با مشتریان یک فروشگاه اینترنتی وجود دارد ارسال پیامک و ارسال ایمیل از رایج ترین روش ها می‌باشند. معمولا افراد کمی هستند که هر روز به صندوق الکترونیک خود سر زده و آن را چک می‌کنند . ارسال ایمیل در مقایسه با ارسال پیامک به صورت آنی توسط مخاطبین مورد بازدید قرار نمی‌گیرد. ارائه تخفیف های زمان دار و مناسبتی به وسیله پیامک روشی تاثیرگذار و سریع تر برای دریافت بازخورد از مشتریان می‌باشد.

 

ارسال پیامک عضویت

با ارسال پیامک از انتظار مشتریان پشت خطوط اشغال تلفن برای
پیگیری سفارشات جلوگیری کنید.

ارسال پیامک پس از انجام تراکنش و ثبت خرید نشان دهنده حرفه‌ای بودن شما و همچنین راحت تر کردن خیال مشتریان است. با ارسال پیامک کد پیگیری مشتریان می‌توانند از ثبت سفارشات خود اطمینان حاصل کنند. در ادامه فروشگاه ها می‌توانند با ارسال پیامک تشکر از خرید احساس رضایت مندی و همچنین تعلق خاطر بیشتری را از سوی مخاطبان و مشتریان خود به دست آورند.

ارسال نام کاربری و رمز عبور

دریافت شماره مشتریان و ارسال پیامک بازیابی رمز عبور روش مناسبی برای جمع آوری شماره مشتریان و همچنین تسهیل مسیر عضویت در وبسایت شماست.

بارها پیش آمده که مشتریان برای ورود به فروشگاه و ثبت نام در آن نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کردند و  دسترسی بهایمیل خود ندارند تا برای آن ها رمز مجدد ارسال شود. دریافت شماره مشتریان و ارسال پیامک بازیابی رمز عبور روش مناسبی برای جمع آوری شماره  شتریان و همچنین سهل تر کردن عضویت در وبسایت شماست

ارائه تخفیف با ارسال پیامک

ارائه تخفیف های زمان دار و مناسبتی به وسیله پیامک روشی تاثیرگذار و سریع برای دریافت بازخورد از مشتریان می‌باشد.

خبرنامه پیامکی یکی از روش ها رایج برای تعامل با مشتریان در هر کسب‌وکاری است. معمولا مشتریان از دانستن تغییرات و همچنین موضوعات مرتبط با حوزه های کاری شما استقبال خواهند کرد. با ارسال خبرنامه پیامکی می‌توانید بازدید  یشتری را به سایت و وبلاگ خود هدایت کنید و مشتریان را از بروزترین اتفاقات فروشگاه و یا کسب‌وکار خود آگاه کنید.

اطلاع رسانی از پیش فروش محصولات و خدمات جدید

ارسال پیامک و اطلاع رسانی از جدیدترین محصولات یکی از روش های موثر برای ترغیب مشتریان سابق به خرید مجدد از فروشگاه شماست.

بارها پیش آمده که مشتریان برای ورود به فروشگاه و ثبت نام در آن نام کاربری و رمز عبور خود را فراموش کردند و  سترسی به ایمیل خود ندارند تا برای آن ها رمز مجدد ارسال شود. دریافت شماره مشتریان و ارسال پیامک بازیابی رمز عبور روش مناسبی برای جمع آوری شماره  شتریان و همچنین سهل تر کردن عضویت در وبسایت شماست.

ارسال خبرنامه

با ارسال خبرنامه پیامکی می‌توانید بازدید بیشتری را به سایت و وبلاگ خود هدایت کنید و مشتریان را از بروزترین اتفاقات فروشگاه و یا کسب‌وکار آنلاین خود آگاه کنید.

خبرنامه پیامکی یکی از روش ها رایج برای تعامل با مشتریان در هر کسب‌وکاری است. معمولا مشتریان از دانستن تغییرات و همچنین موضوعات مرتبط با حوزه های کاری شما استقبال خواهند کرد. با ارسال خبرنامه پیامکی می‌توانید بازدید بیشتری را به سایت و وبلاگ خود هدایت کنید و مشتریان را از بروزترین اتفاقات فروشگاه و یا کسب‌وکار خود آگاه کنید.

پیامک تبریک تولد به مشتریان

ارسال پیامک های مناسبتی راهی مناسب برای ایجاد حس ارزشمندی در مشتریان و همچنین یادآور کسب‌وکار شما به آن هاست.

ارسال پیامک های مناسبتی راهی مناسب برای ایجاد حس ارزشمندی در مشتریان و همچنین یادآور کسب‌وکار شما به آن هاست. با استفاده از سامانه پیامکی مدیانا، شما قادر  خواهید بود تا در زمان جمع آوری شماره تماس مشتریان،  اطلاعتی نظیر روز تولد، سالگرد ازدواج و… را در سامانه پیامکی ثبت کرده و در این روزها و حتی مناسبت هایی مانند اعیاد پیامک های تبریک و تخفیف ارسال کنید.

نمایندگی مدیانا اس ام اس
نمایندگی مدیانا اس ام اس
نمیدونی کدوم پکیج مناسبته؟

مشاوران حرفه ای مدیانا اس‌ام‌اس میتونن کمکت کنن

درخواست مشاوره رو ثبت کن تا باهات تماس بگیریم

کسب درآمد از نمایندگی پنل
مدیانا اس‌ام‌اس

نمایندگی پکیج
کسب درآمد آنلاین و نامحدود از طریق فروش پنل اس ام اس
کسب درآمد از نمایندگی پنل مدیانا اس‌ام‌اس

بدون نیاز به مهارت تخصصی و پرداخت سود حاصل از فروش، شروع به درآمدزایی کنید.

پنل نمایندگی پیامک مدیانا اس ام اس پیشنهاد ما به شماست. ما نمایندگان را شریک کسب و کار خود می دانیم

با توجه به این که سامانه ما، با تمام اپراتورهای مخابراتی به صورت مستقیم و بدون واسطه فعالیت میکند، مناسب ترین قیمت اس ام اس تبلیغاتی را ارائه میدهد.

برای دریافت اس ام اس هایی که از سمت مخاطبان ارسال میشود، احتیاج به پرداخت هزینه نمیباشد. دریافت پیامک روی خطوط اختصاصی پنل انجام شده و میتوانید از آنها خروجی اکسل تهیه نمایید.

بعد از خرید پنل نمایندگی امکان کسب درآمد از طریق فروش اکانت، فروش شارژ و فروش خط وجود دارد.

خیر… علی رغم اینکه آپدیت های روزانه در سامانه انجام می شود، هیچ هزینه ای از کاربران سامانه برای تمدید دریافت نمی شود.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo