چرا باید از پنل های اس ام اس استفاده کنیم؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
اگر شما از آن دست افرادی هستید که احساس می کنید به اندازه کافی با مشتری خود در ارتباط نیستید، پنل های اس ام اس می تواند این مورد را برای شما فراهم کند. شما با مشتریان خود به راحتی و با هزینه ای کم در ارتباط باشید و از فروش خود لذت ببرید. ارسال اس ام اس انبوه از طریق پنل های اس ام اس یکی از بهترین راه ها برای شروع مکالمه با مشتریان می باشد. برای اطلاع از این که ارسال پیامک از طریق پنل ارسال اس ام اس برای چه گروهی کاربردی بوده و بازخورد خوبی به همراه داشته روی لینک زیر کلیک کنید. به این معنی است که این پیام وقت زیادی از آنها نمی گیرد در عین حال سبب می شود که شما در ذهن مخاطبتان بمانید. در این مقاله به بررسی مزایای این روش می پردازیم. با همراه باشید.
 1. توانایی گزارش گیری در پنل های اس ام اس

این ویژگی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید بفهمید چند درصد از پیام های شما به دست مشتریان رسیده است. توانایی این نوع گزارش گیری با دقت بسیار زیادی در پنل های اس ام اس وجود دارد. زمانی که شما متنی را در پنل ارسال می کنید می توانید از وضعیت آن مطلع شوید. در این حالت سه وضعیت وجود دارد:
 • رسیده به گوشی مخاطب
 • رسیده به مخابرات
 • نرسیده به گوشی ( در این مورد هزینه پرداختی شما به حساب تان بازگردانده می شود )
 
 1. قابلیت دریافت پیامک در پنل های اس ام اس

به این معنی است که ما در سامانه خود میتوانیم پیام هایی که کاربران برای ما می فرستند را مشاهده کنیم. این ویژگی یکی از قابلیت های فوق العاده سامانه ارسال پیامک است که شما میتوانید از این طریق از انتقادات و پیشنهادات مشتریان خود مطلع شوید و ارتباط بیشتری برقرار کنید. این ویژگی پنل های اس ام اس میتواند برای شما مفید باشد، مثلا با برگزاری مسابقه پیامکی می توانید کسب و کار خود را رونق دهید.
 1. پنل های اس ام اس نمایندگی

علاوه بر ارسال و دریافت پیامک و کسب درآمد از آن با استفاده از پنل های اس ام اس، شما می توانید با فروش حساب، شارژ و خط به افراد و نماینده های زیر مجموعه خود کسب درآمد کنید. اشخاص یا شرکت هایی که پنل نمایندگی ارسال پیامک انبوه را خریداری می کنند، می توانند نماینده با دسترسی های شبیه پنل پیامکی خود ایجاد کنند در پنل نمایندگی سامانه ارسال پیامک، نمایندگان قادر هستند بسته های متفاوتی از نظر قیمت و دسترسی با توجه به نیاز های بازار هدف خود تعریف کنند.
 1. پنل های اس ام اس کاربری

کسانی که صاحب کسب و کاری هستند برای معرفی برند و محصول خود بیشتر از این پنل ارسال اس ام اس انبوه استفاده می کنند. ارگان ها به عنوان CRM یا نرم افزار مدیریت ارتباط مشتری، می توانند از ویژگی های پنل های اس ام اس انبوه استفاده کنند. تمرکز پنل های اس ام اس بیشتر بر ارسال و دریافت پیامک انبوه است. به همین دلیل بیشتر برای کسانی مورد استفاده قرار میگیرد که ارسال پیامک کمتری دارند.سود دهی سامانه ارسال پیامک برای صاحبان کسب و کار زمانی مشخص می شود که مشتری بیشتری به سمت آنها جذب شود. بسیاری از صاحبان کسب و کار می توانند از این پنل ارسال اس ام اس انبوه استفاده کنند مانند: بانک ها، شرکت های فناوری اطلاعات، رستوران دارها و… قابلیت های این پنل های اس ام اس می تواند باعث جلب رضایت مشتری و افزایش فروش آن ها شود.

سوال: حداقل شارژی که میتوانیم در پنل های اس ام اس خرید کنیم چقدر است؟

در برخی سامانه های کشور حداقل خرید شارژ اجباری است، اما در برخی دیگر این گونه نیست و شما به هر میزانی که لازم داشته باشید می توانید شارژ بخرید و ارسال تست انجام دهید. به این معنی که برای حداقل شارژ در پنل های اس ام اس هیچ محدودیتی وجود ندارد. شاید این سوال برای شما به وجود بیاید که شارژ موجود در پنل های اس ام اس شما محدودیت زمانی دارد یا خیر؟ در این قسمت به توضیح این مورد از سامانه ارسال پیامک می پردازیم. اعتباری که در پنل های اس ام اس شما وجود دارد هر عدد و مقداری که باشد به هیچ عنوان سوخت نمی شود. شما در صورتی که پنل خود را تمدید کردید می توانید شارژی که در آن وجود داشته را هم تمدید کنید. با توجه به توضیحاتی که در این مقاله درباره پنل ارسال اس ام اس داده شد مشخص است که برای داشتن یک پنل اس ام اس انبوه و کسب درآمد از آن نیازی نیست که سرمایه زیادی داشته باشید. شما می توانید با بودجه ای محدود و مقدار کمی شارژ که در پنل اس ام اس شما موجود است کسب و کار مبتنی بر ارسال اس ام اس انبوه خود را شروع کنید.شما می توانید زمانی که کسب و کارتان رونق گرفت شارژ بیشتری خریداری کنید و از مزایای آن استفاده بیشتری ببرید. البته با توجه به نوع شغل و میزان فعالیت خود نباید این انتظار در شما ایجاد شود که در زمان اندکی به درامد بالایی برسید. برای رونق گفتن هر کسب و کاری شما باید کار و تلاش زیادی انجام دهید. در بعضی از مشاغل هم ممکن است با یک بار ارسال پیامک انبوه بازخورد خوبی از آن بگیرند. یکی از دلایل این امر آن است که این مشاغل پیامک هدفمند ارسال می کنند. ارسال پیامک هدفمند می تواند تاثیر زیادی در پیشرفت شما داشته باشد.
0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

TRUSTED BY OUR CLIENTS

مدیانا اس ام اس
 • تهران، خیابان گاندی، خیابان چهارم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 3 و 4
 • تلفن تماس : 88672510 021
 • 88672509 021
 • 54968000 021
 • medianasms.ir@gmail.com

logo-samandehi
logo-samandehi
نوع خط نوع پنل تعرفه
خط ۱۴ رقمی درخواستی 20,000 تومان
غیر درخواستی ۱۳,۵۰۰ تومان
خط ۱3 رقمی درخواستی ۷۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 35,0۰۰ تومان
خط ۱2 رقمی درخواستی ۱۴۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 70,0۰۰ تومان
خط ۱1 رقمی درخواستی ۲۷۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی ۱۴۰,۰۰۰ تومان
خط ۱0 رقمی درخواستی ۴۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی ۱8۰,۰۰۰ تومان
خط 9 رقمی درخواستی ۵۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 25۰,۰۰۰ تومان
خط 8 رقمی درخواستی 7۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 35۰,۰۰۰ تومان
Close Menu