همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟-پنل پیامک مدیانا اس ام اس

پیامک بعد از ۲۸ سال قدمت همچنان به عنوان امن ترین و سریع ترین پیام رسان دنیا محسوب می­شود که برای تمامی پیام های فوری و مهم تنها گزینه انتخابی است. پیامک با دارا بودن ۲ قابلیت اطلاع رسانی و تبلیغاتی توانسته به عنوان یک منبع کسب و کار شناخته شود که قابلیت خوداشتغالی بالایی دارد. برای درآمدزایی از پیامک نه نیاز به اجاره ملک وجود دارد نه سرمایه هنگفت! تنها با یک سیستم مجهز به اینترنت می­توان درآمد بسیار خوبی بدست آورد. علاوه بر کسب درآمد فریلنسری از پنل پیامک، برخی از مشاغل در راستای ارائه خدمات خود می­توانند از فروش پنل پیامک هم درآمد جانبی داشته باشند. پنل نمایندگی مدیانا با ارائه تخصصی ترین امکانات پیامکی و پایین ترین تعرفه پیامکی به نمایندگان، بستری را برای درآمدزایی و ایجاد شغل فراهم کرده است. به جرات می­توان گفت که کسب و کاری وجود ندارد که به سامانه پیامکی نیاز نداشته باشد پس دغدغه ای برای بازار مشتری وجود ندارد. با پیاده سازی مهارت های جذب مشتری به راحتی می­توان از این طریق اقدام به کسب درآمد درآمد اینترنتی بدون سرمایه نمود. در ادامه به چند نمونه از مشاغلی که می­توانند با استفاده از پنل نمایندگی کسب درامد جانبی داشته باشند، می­پردازیم.

پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟-پنل پیامک مدیانا اس ام اس

نمایندگی پنل پیامک چیست و چگونه کار میکند؟

نمایندگی پیامک در واقع یک پنل پیامکی است که امکان ارائه دادن آن به تعداد بی نهایت مشتری وجود دارد. نکته قابل توجه در کسب درآمد از پنل نمایندگی این است که این کسب و کار به صورت صفر تا صد آنلاین قابلیت درآمدزایی دارد و سرمایه اولیه آن کمتر از ۱ میلیون تومان و تنها برای یکبار پرداخت میشود. این کسب و کار میتواند سالیان سال به عنوان شغل اصلی و یا شغل دوم شما باشد و درآمدزایی قابل توجهی از آن داشته باشید. جذب مشتری برای خرید پنل پیامک از شما میتواند از روش های بسیار بسیار متفاوتی انجام شود که ساده ترین آن مغازه های اطراف شماست! بتجهیزات مورد نیاز شما در این کار تنها اینترنت و کامپیوتر است.

همین حالا بخوانید: نمایندگی پنل اس ام اس از صفر تا صد

پنل نمایندگی، یک درآمد اینترنتی بدون سرمایه برای طراحان سایت

طراحان سایت وظیفه طراحی و پیاده سازی سامانه های تحت وب را دارند. عموما کار طراحی سایت به صورت فریلنسری و غیرحضوری انجام می­شود و در ساعت کاری آنها انعطاف وجود دارد. مخاطبان طراحان سایت، مجموعه هایی هستند که خدمات یا محصولاتی به مشتریان خود ارائه می­کنند که برای فروش و نمایش آن نیاز به وبسایت دارند. مشتریان این وبسایت ها از کانال های مختلف تبلیغاتی جذب شده و این مجموعه ها برای بهبود ارتباط با مشتریان خود نیاز به پنل پیامکی دارند. طراحان سایت می­توانند با خرید یک پنل پیامک نمایندگی، به تمام مشتریان خود علاوه بر خدمات طراحی سایت، پنل اس ام اس ارائه دهند. از این طریق علاوه بر کسب درآمد اینترنتی، نیاز اصلی مشتریان که قرار است از جایی دیگر تامین شود، از طریق طراحان سایت تامین می­شود.

گرفتن نمایندگی پردرآمد پیامک برای شرکت های بیمه 

عمده فعالیت شرکت های بیمه ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی است. این شرکت های تعداد زیادی زیرمجموعه و نیروی انسانی دارند. علاوه بر نیروی انسانی ممکن است شرکت های مشتری محور نیز باشند که برای ارتباط با مشتریان و نیروی انسانی خود نیاز به یک کانال ارتباطی ارزان و سریع دارند. شرکت های بیمه می­توانند پنل پیامک را در اختیار مشتریان خود بگذارند و در این امر به آنها کمک کنند. شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه می­توانند با خرید پنل نمایندگی مدیانا، به تعداد نامحدود پنل کاربری پیامک به مشتریان خود ارائه کنند. قیمت گذاری این پنل ها به عهده خود نمایندگان است و می­توانند طبق سیاست های شخصی خود برای پنل های زیرمجموعه خود قیمت تعیین کنند.

کسب درآمد اینترنتی نامحدود در دفاتر هواپیمایی با پنل نمایندگی پیامک

در دفاتر هواپیمایی فروش بلیط و تورهای مسافرتی انجام می­شود. بازاریاب هایی همواره با این دفاتر همکاری می­کنند و مشتریان را از کانال خود جذب می­کنند. یک دفتر هواپبمایی می­تواتد با خرید یک پنل نمایندگی به تمام بازاریابان خود پنل زیر مجموعه برای بهبود فضای ارتباط با مشتریان ارائه کند. با این کار علاوه بر اینکه با هر ارسال پیامک در پنل زیرمجموعه، پنل نمایندگی هم سود می­برد ، مشتریان بازخورد بهتری نسبت به آن مجموعه نشان می­دهند. تصور کنید یک آژانس هواپیمایی مجهز به سامانه پیامک نباشد، باید تمام اطلاع رسانی های مربوط به ثبت بلیط، تاریخ حرکت، و تمام نکات سفر را به صورت تلفنی با مشتریان مطرح کند! قطعا در این صورت هزینه بسیار بیشتری را باید صرف تماس های تلفنی، نیروی انسانی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن پرداخت کند.

پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟

نمایندگی پیامک شغل دوم مطمئن برای شرکت های تبلیغاتی

یکی از کسب و کارهایی که بیشترین ارتباط را با مجموعه ها و شرکت های مشتری محور دارند شرکت های تبلیغاتی هستند. شرکت های تبلیغاتی علاوه بر اینکه برای ارتباط با مشتریان خود (برای هماهنگی چاپ و نوبت دهی و … ) نیاز به پنل پیامک دارند، می­توانند به تمامی مشتریان خود نیز پنل پیامک رایگان یا دارای هزینه ارائه کنند. یکی از نمونه مشتریانی که می­توان برای شرکت های تبلیغاتی نام برد، یک آرایشگاه زنانه است که برای طراحی لوگو و کارت ویزیت خود به یک شرکت تبلیغاتی مراجعه کرده است. شرکت تبلیغاتی با خرید پنل پیامک نمایندگی علاوه بر اینکه می­تواند با این آرایشگاه که مشتری او هست دائما در ارتباط باشد و پیشنهادهای و تخفیف های خود را به او اعلام کند، می­تواند یک پنل کاربری به مشتری خود ارائه کند. این مشتری که صاحب آرایشگاه زنانه است از پنل پیامک برای نوبت دهی به مشتریان، میزان رضایت مشتریان، تخفیف های مناسبتی و…استفاده خواهد کرد و از تمامی تراکنش های این آرایشگاه ، شرکت تبلیغاتی که نماینده او محسوب می­شود سود خواهد برد. از این طریق درآمدزایی جانبی از پنل نمایندگی برای یک شرکت تبلیغاتی صورت می­گیرد.اگر مشاغل دیگری را می­شناسید که می­توانند از پنل نمایندگی پیامک درآمدزایی جانبی داشته باشند، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

همین حالا بخوانید: ایده هایی جذاب برای ارسال پیامک به مشاغل مختلف

سامانه پیامک مدیانا، بیشترین نمایندگان در سطح کشور را دارد

سامانه قدرتمند مدیانا با دارا بودن ۱۲.۰۰۰ نماینده در سراسر کشور، خدمات پیامکی را با توجه به دانش روز ارائه می­کند. یکی از دلایل محبوبیت این سامانه پشتیبانی ۲۴ ساعته است که در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتریان هستند. پنل نمایندگی پیامک در مدیانا یک فرصت شغلی با سرمایه گذاری اندک محسوب می­شود که به تمامی افراد به صورت تمام وقت و پاره وقت (شغل دوم)  فرصت درآمدزایی می­دهد. برای شروع به کار می­توانید به سایت https://medianasms.com/ مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره می­توانید درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان پشتیبانی باشید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟-پنل پیامک مدیانا اس ام اس

پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟

پیامک بعد از ۲۸ سال قدمت همچنان به عنوان امن ترین و سریع ترین پیام …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال