همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

13 روش پیامکی برای پشتیبانی از مشتریان

در چه زمان هایی پیامک ارسال کنیم و مشتری خود را وفادار کنیم؟

روزهایی که پیامک صرفاً برای گفتگو با دوستان و خانواده بود دیگر گذشته است. احتمالاً در ۲۴ ساعت گذشته به همکاران ، مشتریان یا مشتریان بالقوه خود پیامک ارسال کرده اید. امروزه ۶۸٪ مشاغل به نوعی از پیام کوتاه برای جلب نظر مشتریان خود استفاده می کنند. با نرخ تبدیل ۹۸٪ پیامک، جای تعجب نیست که چرا پیامک به انتخاب های اولیه بازاریابان تبدیل شده است. الگوهای پیامکی پاسخ هایی هستند که از قبل نوشته شده اند و در مواقع مورد نیاز به صورت خودکار از پنل پیامک شما ارسال می شوند. استفاده از الگوهای متنی پیامک به تسریع پاسخگویی، ارتباط موثرتر با مشتریان و کاهش هزینه ها کمک می کند. زمانی که در یک سایت ثبت نام می کنید و در همان لحظه پیامک خوشامدگویی برای شما ارسال می شود، با یک الگوی پیامکی از پیش تعیین شده مواجه هستید. در این حالت وب سایت مورد نظر از طریق وب سرویس پیامک به سامانه پیامکی متصل شده و دستور ارسال پیامک را می دهد. اگر شما هم می خواهید از الگوهای پیامکی استفاده کنید و نمی دانید در چه زمان هایی باید از چه متن هایی استفاده کنید، در ادامه به صورت مفصل به آن پرداخته ایم.

13 روش پیامکی برای پشتیبانی از مشتریان

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

ارسال اولین کمپین پیامکی ممکن است استرس آور به نظر برسد اما با گذشت زمان این اتفاق آسانتر می شود. در نهایت ، دیگر نگران ضربه زدن روی “ارسال” نخواهید بود…

نمونه متن پیامک های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی برای وفادارسازی مشتریان

۱ – متن اس ام اس خوش آمدگویی به کاربران

اگر می خواهید مشتریان خود را تحت تأثیر قرار دهید، برای آنها پس از اولین اقدام و آشنایی ، پیامک خوش آمدگویی ارسال کنید و در صورت لزوم با آنها تماس بگیرید.
سلام {{نام شما}}هستم.
به {{نام شرکت}}خوش آمدید.
برای استفاده از خدمات هر سوالی که داشتید می توانید از این طریق با من در ارتباط باشید
{{ لینک یا شماره تماس }}.

۲ – متن پیامک پاسخ به نظرات مشتریان

نظرات مشتریان باید انقدر برای شما مهم باشد که هیچ یک را از دست ندهید. همیشه راهی برای مطرح کردن این نظرات بگذارید. یکی از راه های آن صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی است. مشتریانی که نظر خود را با شما در میان می گذارند بسیار ارزشمند هستند. با این نمونه متن می توانید به آنها پاسخ دهید.
سلام {{نام مشتری}} ، از دیدگاه شما متشکریم. ما آن را با تیم خود به اشتراک گذاشته ایم. درخواست های ویژه برای ما بسیار مهم است و آنها مستقیماً در نقشه راه محصول اجرا می شوند. اگرچه در حال حاضر جدول زمانی برای این ویژگی نداریم ، اما پس از انجام این کار حتما با شما تماس خواهیم گرفت.

۳ – متن اس ام اس برای اطلاع رسانی و ابلاغ قوانین

اگر می خواهید از اصولی پیروی کنید و برای شما مهم است مشتریان و همکاران شما نیز از آن پیروی کنند، متن پیامکی تنظیم کنید تا تیم شما به راحتی بتواند آن را به اشتراک بگذارد.
{{نام شرکت}} مشتاقانه منتظر بازدید شماست. لطفاً توجه داشته باشید که برای ورود به فضای موزه، ماسک صورت اجباری است. با تشکر از همراهی شما برای حفظ سلامتی همه ما.

۴ – نمونه متن اس ام اس برای پاسخگویی به سوالات مشتریان

اگر برای بررسی یک مسئله یا پاسخ دادن به یک سوال مشتری به وقت بیشتری نیاز دارید، می توانید از روش هایی مانند ارسال اطلاعات پایه ای و مقاالات خود استفاده کنید.
{{نام مشتری}} عزیز سلام ، با تشکر از شما برای تماس با ما. خوشحالم که می توانم به شما کمک کنم، آیا شما فرصتی برای دیدن وبلاگ ما داشته اید؟ {{ لینک وبلاگ }}.

۵ – الگوی پیامک برای تائید دریافت پیام مشتری

اگر یک محصول نرم افزاری ارائه می دهید و از طریق پیام کوتاه پشتیبانی می کنید، احتمالاً گزارشات مشکلات را از طریق پیامک دریافت خواهید کرد. از این الگو می توانید به عنوان تأیید استفاده کنید تا به مشتریان اطلاع دهید موضوع توسط تیم شما ثبت شده است.
{{نام مشتری}} عزیز سلام ، از اینکه در مورد مشکل خود در {{نام شرکت}} به ما اطلاع دادید متشکریم. من به تیم خود اطلاع داده ام و امیدواریم که خیلی سریع این مشکل را حل کنیم. در صورت بروزرسانی یا در صورت نیاز به اطلاعات اضافی ، با شما تماس خواهیم گرفت.

۶– الگویی برای متن درخواست توضیح در مورد مشکل

هنگام کمک به مشتریان خود از طریق پیامک ، وضوح اطلاعات مهم است. اگر دقیقا متوجه مشکل پیش آمده نشدید، با پیامکی از آنها بخواهید مشکل را شفاف تر به شما توضیح دهند.
{{نام مشتری}} عزیز سلام ، از مشکلی که برای شما پیش آمده متاسفم. آیا می توانید در مورد مشکلی که تجربه می کنید روشن تر بنویسید؟ قبل از وقوع این اتفاق چه اقداماتی انجام دادید؟ با تشکر{{نام شرکت}}

۷ – پیامک بروزرسانی مشتریان در مورد مسائل در حال انجام

مشتریان خود را در مورد هر موضوعی که ممکن است گزارش کرده باشند، در جریان بگذارید.
{{نام مشتری}} عزیز سلام ، از صبر شما متشکرم. تیم ما هنوز در حال بررسی موضوع شماست. امیدواریم که به زودی این مشکل برطرف شود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهیم گرفت.

۸ – نمونه متن پیامک برای اعلام حل شدن مشکلات مشتریان

وقتی مشکل مشتریان را برطرف کردید، خبر خوب را با آنها به اشتراک بگذارید.
{{نام مشتری}} عزیز سلام ، مشکلی که قبلا گزارش کرده اید حل شده است. لطفاً یکبار دیگر امتحان کنید و نحوه کار را با ما در میان بگذارید. ممنون از صبر و شکیبایی شما.

۱۰ مدل متن پیامک برای استفاده ضروری کسب و کارها

با وجود موارد استفاده فراوان پیامک در فروش، خدمات مشتری، بازاریابی و سایر زمینه های کسب و کار، پیام های کوتاه می توانند تأثیر زیادی در رشد شما داشته باشند…

۹ – متن پیامک برای موارد مالی و صورتحسابی

مسائل مربوط به صورتحساب نسبتاً رایج است و یک یادآوری پرداخت می تواند اطمینان بخش باشد که مشتریان پرداخت های خود را انجام می دهند. هم چنین در مسائل مالی و پرداختی مانند پرداخت اقساط، یادآوری اقساط به صورت پیامک که با استفاده از پنل پیامک خودکار انجام می شود، بسیار کمک کننده است.
{{نام مشتری}} عزیز، به نظر می رسد کارت اعتباری حساب شما منقضی شده است. آیا هنوز می خواهید سرویس خود را فعال نگه دارید؟ در این صورت لطفاً اطلاعات پرداخت خود را در پرونده به روز کنید{{ لینک یا شماره تماس }}.متشکریم!

13 روش پیامکی برای پشتیبانی از مشتریان

همین حالا بخوانید: پیامک یادآوری اقساط چه مزایایی دارد؟

۱۰- الگوی متن پیامک برای صدور بازپرداخت و عودت هزینه

بازپرداخت ها را همدلانه انجام دهید و با پیامک آن را به اطلاع صاحبین برسانید.
سلام، عودت هزینه سفارش شما انجام شده است. این وجه باید در ۵-۱۰ روز کاری به حساب شما منتقل شود. در صورت هر گونه سوال با این شماره با ما در ارتباط باشید. {{ لینک یا شماره تماس }}.{{نام شرکت}}

۱۱ – نمونه متن پیامک برای لغو اشتراک

با مشتریان خود به خوبی رفتار کنید حتی اگر آنها بخواهند شما را ترک کنند. با ارسال اس ام اس در زمان لغو اشتراک خبرنامه یا دیگر موارد، علاوه بر راهنمایی آنها، نظرشان را در مورد علت ترک بپرسید. این نظرات بسیار کمک کننده هستند.
{{نام مشتری}} عزیز، از اینکه می خواهید از جمع ما بروید بسیار ناراحت هستیم اما به تصمیم شما احترام خواهیم گذاشت. آیا می توانید درباره نحوه عملکرد ما بازخوردی به ما بدهید؟ ممنونیم{{نام شرکت}}

همین حالا بخوانید: ۵ ترفند جهت جلوگیری از لغو اشتراک خبرنامه پیامکی

۱۲ – متن پیام کوتاه برای پیگیری و وفاداری مشتریان

پیگیری ها را کوتاه و دوستانه ادامه دهید. خصوصا در اولین آشنایی ها سوالات زیادی در مورد شما و خدماتی که ارائه می دهید بوجود می آید. با ارسال پیامک این راه ارتباطی را در اختیار مشتریان بگذارید تا بتوانند سوالات خود را با شما در میان بگذارند.
{{نام مشتری}} عزیز سلام، آیا به تمامی سوالات شما پاسخ داده شده است؟ اگر هنوز سوالی درباره استفاده از خدمات ما دارید، همینجا آن را مطرح کنید. با تشکر

۱۳ – نمونه متن اس ام اس برای پایان دادن به گفتگوها

خلاصه کردن یک مکالمه با یک یادداشت مثبت به اندازه یک شروع خوب مهم است. در پایان تماس خود با مشتریان می توانید برای آنها پیامکی ارسال کنید و به آنها یادآوری کنید که در چه زمان هایی پاسخگوی آنها هستید.
{{نام مشتری}} عزیز، خوشحالم که توانستم در{{نام شرکت}} به شما کمک کنم. اگر سوال دیگری دارید، لطفاً با ما در میان بگذارید. هر روز بین ساعت ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر می توانید برای پشتیبانی با داخلی من تماس بگیرید. روز خوبی داشته باشید!

پنل پیامکی تخصصی مدیانا، پشتیبانی حرفه ای و کاربر پسند

پنل پیامک همان فضاییست که به شما کمک می کند پشتیبانی مشتریان را حرفه ای و تخصصی پیش بگیرید. چرا حرفه ای؟ زیرا که امکان فراموش شدن پیامک خودکاری که پس از تماس تنظیم شده تا برای مشتری ارسال شود وجود ندارد، واز طرف دیگر ارسال این پیامک زمانی را از شما نخواهد گرفت چون یکبار برای همه کاربران تنظیم می شود. اما چیزی که به نظر مشتریان می-رسد این است که با یک مجموعه حرفه ای مواجه هستند که برای تک به تک آنها ارزش قائل هستند. اگر برای نگهداری مشتریان خود ارزش قائل هستید و می خواهید هزینه کمتری برای جذب مشتری جدید کنید، از پیامک برای این ارتباط غافل نشوید. سامانه پیامک مدیانا به شما کمک می کند در کمتر از چند دقیقه به اکانت خود دسترسی پیدا کنید و آموزش های لازم برای استفاده از پیامک را ببینید. همین حالا به سایت https://medianasms.com/ سر بزنید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده

بلک فرایدی یا جمعه سیاه

ویروس همه گیر COVID-19 ابر تیره و تاریه که تمامی مناسبت های امسال رو تحت …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال