همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

حتما شما هم با شنیدن نام پیامک، یاد تبلیغات آزاردهنده پیامکی می افتید، اما با وجود این ذهنیت ایجاد شده در افراد، نتیجه اس ام اس مارکتینگ کاملا عکس قضیه را نشان می دهد. پیامک یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در تبلیغات است. شاید این تفاوت دیدگاه در آزاردهنده بودن پیامک، به تفاوت تعریف بازاریابی در ذهن افراد برمی گردد. بازاریابی پیامکی تنها منحصر به ارسال پیامک انبوه نمی شود و هر اقدامی که منجر به فروش در این ارتباط شود، اقدام بازاریابانه است. این به معنی آنست که ارسال پیامک در جهت ارتباط با مشتری و حفظ آن، کاربرد اصلی بازاریابی پیامکی است که مطرح ترین برندهای ایرانی و جهانی هنوز از آن استفاده می کنند. امروز می خواهیم به ۲ وجه بازاریابی پیامکی برای کانون های تبلیغاتی بپردازیم: پیامک برای استفاده در کمپین های تبلیغاتی و پنل پیامک برای ارتباط با مشتریان دفاتر تبلیغاتی. برای دریافت کد تخفیف دفاتر تبلیغاتی، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید

دفتر تبلیغاتی چیست ؟

کار خیاط جمع آوری مواد اولیه ، یافتن نخ های منطبق ، برش پارچه به شکل دلخواه ، در نهایت پارچه دوختن و تحویل مشتری است. آژانس تبلیغاتی دقیقاً مانند خیاط است. تبلیغات را ایجاد می کند، برنامه ریزی می کند که چگونه ، چه موقع و در کجا باید تحویل داده شود و آن را به مشتری تحویل می دهد. دفاتر تبلیغاتی عمدتا به هیچ سازمانی وابسته نیستند. آژانس هاس تبلیغاتی تمام تلاش خود را برای فروش محصول مشتریان انجام می دهند. آنها گروهی از افراد متخصص در زمینه های خاص خود را دارند ، بنابراین به شركتها یا سازمانها كمك می كنند تا به روشی آسان و ساده به مشتری هدف خود برسند. اگر بخواهید بدانید نقش آژانس های تبلیغاتی چیست، باید به این ۴ مرحله اشاره کنیم:

۱. ایجاد یک تبلیغ بر اساس اطلاعات جمع آوری شده در مورد محصول
۲. انجام تحقیق در مورد شرکت و محصول و عکس العمل های مشتریان
۳. برنامه ریزی برای نوع رسانه مورد استفاده ، زمان و مکان استفاده و مدت زمان استفاده
۴. بازخورد گرفتن از مشتری و سپس تصمیم گیری درمورد اقدامات بعدی

۱۰ مدل متن پیامک برای استفاده ضروری کسب و کارها

با وجود موارد استفاده فراوان پیامک در فروش، خدمات مشتری، بازاریابی و سایر زمینه های کسب و کار، پیام های کوتاه می توانند تأثیر زیادی در رشد شما داشته باشند…

بهترین کانون تبلیغاتی و بزرگترین شرکت های تبلیغاتی ایران کدام هستند؟

انتخاب بهترین دفتر تبلیغاتی کمک می کند هزینه ای را که برای تبلیغات خود در نظر گرفته اید، صرف مخاطب غیر هدف نکنید و در واقع تبلیغات موثرتری داشته باشید. تعداد بسیار زیادی کانون تبلیغاتی در ایران وجود دارد که در لیست زیر ما برترین و بهترین آنها را از نظر گوگل به شما معرفی می کنیم.

• کانون تبلیغاتی مات
• شرکت تبلیغاتی لاوان
• شرکت تبلیغاتی کروشه
• شرکت تبلیغاتی بادکوبه
• شرکت تبلیغاتی ایده
• آژانس تبلیغاتی ماکان
• شرکت تبلیغاتی آوانگار
• شرکت تبلیغاتی کانون ایران نوین
• کانون تبلیغاتی ویرا ورنا
• آژانس تبلیغاتی اشاره
• شرکت تبلیغاتی آویده
• آژانس تبلیغاتی ساینا

شرکت های تبلیغاتی به کمک چه ابزارهایی تبلیغات کسب و کارها را انجام می دهند؟

در کمپین های متفاوتی که برای کسب و کارهای مختلف تنظیم می شود، اولین اقدام تعیین هدف است. اینکه آن کسب و کار از تبلیغات خود چه هدفی را مد نظر دارد و می خواهد چه پیامی را به مخاطبین خود برساند. بعد از مشخص شدن هدف، زمان انتخاب ابزار مناسب برای رساندن پیام به گوش مخاطبان است. گاهی مخاطبین هدف یک کسب و کار چندان به فضاهای آنلاین رغبتی ندارند و بهترین رسانه برای آنها بیلبورد یا تبلیغات تلویزیونی است، گاهی هم برعکس، مخاطبینی که قشر جوان جامعه راتشکیل می دهند و اغلب از به روزترین اتفقات تکنولوژی با خبر هستند مخاطبین یک کسب و کار هستند. اما موضوع بحث امروز ما اهمیت انتخاب پیامک به عنوان یک ابزار تبلیغاتی در آژانس های تبلیغاتی است. حتما می دانید که ارسال پیامک هدفمند و با ابعاد گسترده به مشتریان از طریق پنل پیامک انجام می شود و حتما هم میدانید که در ۹۰% کمپین های تبلیغاتی ارسال پیامک جزو برنامه های ثابت است. فرقی نمی کند هدف کمپین آگاهی از برند باشد یا فروش محصول، مخاطب کمپین ۲۰ ساله باشد یا ۵۰ ساله، محصول دیجیتال باشد یا کالای فیزیکی، بازارایابی پیامکی پای ثابت میدان است. برای نمونه به متن های زیر توجه کنید:

نمونه متن پیامک تبلیغاتی تاثیرگذار:

ماه تولدت مبارک!
این متن را در بازدید بعدی خود در این ماه به همکاران ما نشان دهید، ما یک پیش غذای رایگان به شما می دهیم. 🙌
(نام برند)

نمونه متن پیامک تخفیف ویژه:

هدیه روز مادر را با تخفیف بخرید!
همه بسته های کادویی شکلات ۲۰٪ تخفیف دارند.
از ۲۰ تا ۱۰۰ هزار تومان
بسته بندی رایگان در همه سفارشات
Chocgifts.com
برای خرید ۲ به شماره ۸۹۰۲۲

نمونه متن پیامک تخفیف:

تا حالا دقت کردی آخر هفته چقدر فست فود میچسبه؟!
یک پیتزای خوشمزه از Pizza Place بگیری، پیتزا دومت رایگانه.
تا فردا مهلت داری زنگ بزنی به این شماره: ۰۲۱۵۵۴۴۸۸۷۷

همین حالا بخوانید: جملات کلیدی و کاربردی در متن پیامک تبلیغاتی

آژانس های تبلیغاتی؛ کوزه گرانی که از کوزه شکسته آب نمی خورند!

درست است که کار آژانس های تبلیغاتی تبلیغات است، اما خودشان هم به روش های تبلیغاتی نیاز دارند! البته که آن ها با آثار خود معرفی می شوند و اغلب مشتریان آنها از طریق نمونه کارها با آنها آشنا می شوند، اما همان مشتریان قدیمی هم برای سفارش مجدد به محرک هایی نیاز دارند تا شما را فراموش نکنند. یکی از ابزارهای بسیار مناسب در این زمینه برای دفاتر تبلیغاتی، پیامک است. پیامک ارزان، سریع و ساده است. پیام شما را در سریعترین و کوتاه ترین حالت ممکن به مشتریانتان می رساند و خیالتان راحت است که ۹۰% پیامک ها خوانده می شوند و دچار سرنوشت نامعلوم پست های اینستاگرام نمی شوند. اگر می-خواهید بدانید در چه زمان هایی خوب است که برای مشتریان خود پیامک ارسال کنید، نمونه های زیر را ببینید.

پیامک تبریک تولد به مشتریان آژانس تبلیغاتی

(نام مشتری) عزیز
تولدت مبارک!
به مناسبت این روز فرخنده، سفارش های شما تا پایان ماه با تخفیف ۲۰درصدی ثبت خواهند شد.

پیامک مراحل آماده سازی سفارش به مشتریان دفتر تبلیغاتی

(نام مشتری) عزیز
سفارش کارت ویزیت و سربرگ شما تکمیل شده است.
از طریق پنل می توانید سفارش خود را نهایی کنید تا مراحل چاپ انجام شود.

پیامک کد تخفیف به مناسبت سالگرد افتتاح کانون تبلیغاتی

ایران نوین ۱۰ ساله شد!
ایران نوین با همراهی شما دوستان عزیز ۱۰ ساله شده است و شما هم به این مهمانی دعوتید.
از شما دعوت می کنیم در روز (روز مراسم) و ساعت(ساعت مراسم) در تالار (نام تالار) تشریف بیاورید.

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

ارسال اولین کمپین پیامکی ممکن است استرس آور به نظر برسد اما با گذشت زمان این اتفاق آسانتر می شود. در نهایت ، دیگر نگران ضربه زدن روی “ارسال” نخواهید بود…

پیامک نظرسنجی از مشتریان

(نام مشتری) عزیز
از سفارش شما ممنونیم. از شما دعوت می کنیم تا از طریق نشانی زیر نظر خود را درباره کیفیت خدمات اعلام کنید تا در صدد بهبود آن برآییم.
(لینک نظرسنجی)
(نام برند)

همین حالا بخوانید: ۵۰ الگوی پیامکی برای نوشتن متن تبلیغاتی حرفه ای

تاثیر بازاریابی پیامکی بررضایت مشتریان دفاتر تبلیغاتی

راه های ارتباط با مشتریانی که کار تبلیغ را به شما سپرده اند را چطور پیدا کنیم ؟ چطور ارتباط برقرار کنیم ؟ و کلی سوال دیگر که دفتر تبلیغاتی شما باید برای آنها جواب پیدا کند. از هر زاویه ای به تبلیغ نگاه کنید به نقش بسیار تاثیرگذار اس ام اس پی می برید. رسانه های اجتماعی گاهی دچار اختلال و گاهی گرفتار بحث شیرین فیلتر می شوند. اما مسیر دائمی ارتباط با مشتری یعنی پیامک همیشه برقرار است. تاکید این است که اگر از هزاران روش بازاریابی استفاده کردید، حتما بازاریابی پیامکی را هم یکی از ضروری ترین ابزار بازاریابی برای کسب وکار خود در نظر داشته باشید. اگرچه تلویزیون هنوز رسانه ای محبوب برای تبلیغات است، اما معرفی کسب وکار و مشاغل و خدمات توسط کانون های تبلیغاتی از طریق اس ام اس مارکتینگ بسیار ارزان ترو در حال افزایش است .یکی ازمهم ترین اقدامات بعد از جذب مخاطب در کسب وکار حفظ مشتری و وفاداری است .با استفاده از ظرفیت اس ام اس با فرستادن پیام تبریک تولد، تخفیف ،شرایط جدید فروش و…ارتباط خود با مشتری را حفظ کنید. اگر می خواهید همین حالا شروع به کار کنید و شماره تماس هیچکدام از مشتریانتان را از دست ندهید، همین حالا به سایت https://medianasms.com/ مراجعه کنید و سامانه پیامکی مورد نیاز خود را خریداری کنید. فراموش نکنید که پنل هایی که امکان دفتر کار مجازی را دارند، می توانند برای ارتباط شما با مشتریان و از دست ندادن تماس ها و مدیریت هزینه های تماس نیز به شما کمک کنند.

همین حالا بخوانید : چگونه یک دفتر کار مجازی در قلب پایتخت داشته باشیم؟!

آخرین سخن و مهم ترین سخن، مدیانا یک منبع درآمدی جانبی برای شرکت های تبلیغاتی

در فضای تبلیغ کسب وکار و مشاغل، در کنار همه روش های مختلف بازاریابی ، بازاریابی پیامکی بعنوان یک روش موثر و ارزان جایگاه ویژه ای دارد. شما در دفتر تبلیغاتی برای طراحی لوگو و هویت برند طراح دارید، برای قسمت های مختلف دفتر یک کارشناس دارید، اما برای بازاریابی پیامکی کارشناس دارید؟ اصلا نگران نباشید چرا که نیاز به جذب کارشناس هم ندارید، شرکت مدیانا با پشتیبانی ۲۴ ساعته دغدغه شما را به راحتی رفع میکند و نیازی به داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه ندارید.
حتما می پرسید درآمد جانبی دیگر چیست؟! بیایید همین حالا لیست کامل مشتریان و مشاغلی که کارهای تبلیغی شان در دفتر شما انجام می شود را آماده کنید. مطمئن باشید که تک تک آنها برای ارتباط با مشتریانشان نیاز به پنل اس ام اس دارند، پس چه بهتر که این پنل را از شما تهیه کرده و سود آن به شما برسد. شما با خرید یک پنل نمایندگی از مدیانا، می توانید به بی نهایت مشتری خود پنل پیامک واگذار کنید و از فروش پنل، خط پیامکی وارسال پیامک آنها درآمد کسب کنید. آرایشگاه ها، سالن های زیبایی ، رستوران ها ، کتابفروشان، ناشران، عکاسان وآتلیه ها، فروشگاه های اینترنتی و هر کسب کاری که مشتری دفتر تبلیغاتی شما باشد به بازاریابی پیامکی نیاز خواهد داشت، کافیست نیاز آنها را به یادشان بیاورید! همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰ تماس بگیرید و با کد تخفیف ADVERTISE 15% تخفیف برای خرید پنل نمایندگی دریافت کنید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
پنل پیامک مدیانا اس ام اس

پنل ارسال و دریافت پیامک چه کاربردی در کسب و کارها دارد؟

تبلیغات از طریق پنل ارسال و دریافت پیامک یکی از شیوه های بسیار نوین و …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال