همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

تبلیغ افتتاحیه فروشگاه با پنل پیامک

انتظارها به پایان رسید!
برند ایرانی ما با افتخار در مزون ما آماده فروش است.
منتظر دیدار شما در افتتاحیه هستیم.
مزون گلرخ
instagram:golrokhmezon

روز موعود هر کسب و کاری که حاصل ماه ها و گاها سال ها تلاش برای ایده پردازی و تدارک آن بوده، روز افتتاحیه آن است. همه دوست دارند روز افتتاحیه کسب و کار خود را باشکوه برگزار کنند و استقبال مخاطبان از هر زمانی بیشتر باشد. برای این کار نیاز به ارائه پیشنهادهای جذاب به افراد است تا منجر به حضور آنها در افتتاحیه کسب و کار شما شود. مثل یک بستنی فروشی که برای افتتاح مغازه خود اعلام می­کند که در تاریخ و ساعتی خاص که افتتاحیه در آن برگزار می­شود، انواع بستنی های موجود در منو خود را به رایگان عرضه می­کند. این ساده ترین پیشنهاد برای یک افتتاحیه است و بهتر است از پیشنهادهایی استفاده شود که جذابیت بلند مدت برای کاربر داشته باشد و او را برای خریدهای بعدی مشتاق کند. در ادامه به چند نمونه از این پیشنهادات و بهترین ابزارها برای اطلاع رسانی افتتاحیه می­پردازیم.

ارائه پیشنهادات جذاب برای افتتاحیه

فراموش نکنید که افتتاحیه می­تواند بهانه ای باشد که مخاطبان مراجعه بعدی هم به کسب و کار شما داشته باشند. پس فقط به دید مراسمی شاد با پذیرایی عالی به آن نگاه نکنید. ارائه یک کد تخفیف برای اولین خرید می­تواند پیشنهادی جذاب برای روز افتتاحیه باشد. یا به مخاطیان اعلام شود که در ازای وارد کردن شماره تماس خود،  هدیه ای را از شما دریافت می­کنند. اعطای اشتراک رایگان به صورت مدت دار نیز می­تواند پیشنهاد بسیار جذابی برای مخاطبان باشد. بعد از جمع آوری شماره تماس های مخاطبان، این هنر شماست که با استفاده درست از شماره تماس مشتریان، آن ها را تبدیل به مشتری وفادار کنید. در روز افتتاحیه سعی کنید از هر امکانی برای گرفتن سر نخ (lead) از مخاطبان در ازای ارائه پاداش استفاده کنید. روش های تشویقی برای جمع آوری شماره تماس مخاطبان و عضویت آن ها در خبرنامه پیامکی می­تواند نتیجه مثبت شما از افتتاحیه باشد. چند نمونه از متن هایی که می­توانید برای اطلاع رسانی افتتاحیه از آن استفاده کنید را در اینجا به آن اشاره می­کنیم.

۱- به مناسبت افتتاحیه مرکز خدمات پوستی البرز، ۵۰% تخفیف خدمات پوستی تقدیم شما می­شود.
منتظر دیدارتان هستیم.

۲- اشتراک ۳ ماه ویژه اکانت نماوا،  هدیه ما به شما به مناسبت افتتاحیه سایت جدید.
کد تخفیف: eftetahie
namava.com

3- از شما دعوت می­کنیم در افتتاحیه جذاب گالری هنرمندان با حضور هنرمندان مطرح صدا و سیما شرکت کنید.
آدرس، روز و ساعت:

۴- عصرانه دلپذیر امروز را مهمان ما هستید.
افتتاحیه شعبه ۲  فروشگاه رژا در مرکز خرید ارگ تجریش
آدرس، روز و ساعت:

همین حالا بخوانید: انواع متن های پیامک برای دعوت به افتتاحیه

بهترین ابزار برای تبلیغ افتتاحیه

بعد از انتخاب پیشنهاد جذاب باید به سراغ ابزاری برای اطلاع رسانی گسترده به مخاطبین مورد نظر رفت. ابزاری مطمئن که پیام شما را به درستی به مقصد برساند و در بین اخبار و اطلاعیه های دیگر گم نشود. همچنین قابلیت اطلاع رسانی به تعداد زیادی از افراد که ساکن منطقه شما هستند را داشته باشد. راه های متنوعی برای این اطلاع رسانی مانند شبکه های اجتماعی، تبلیغات محیطی، روزنامه ها و مجلات و منتشر کردن در وبسایت های خبری وجود دارد اما بهترین و مطمئن ترین راه ارسال پیامک است. با ارسال پیامک می­توانید اطمینان حاصل کنید که پیامک شما به درستی به دست مخاطب هدف شما رسیده، امکانی که در شبکه اجتماعی یا در وبسایت های خبری به این دقت و با این قیمت وجود ندارد.

روز افتتاحیه باید بیشترین تعداد شرکت کننده را داشته باشد.

استفاده از بانک شماره تلفن مشاغل برای تبلیغ افتتاحیه

تمامی کسب وکارها برای اطلاع رسانی افتتاحیه خود می­توانند از بانک شماره تلفن اصناف استفاده کنند. این امکان علاوه بر جنبه اطلاع رسانی به همکارانی که در صنف شما فعالیت می­کنند، می­تواند به گونه ای دیگر هم کاربرد داشته باشد. برای افتتاحیه فروشگاه لباس برند در پاساژ های مطرح تهران علاوه بر اطلاع رسانی پیامکی به صنف پوشاک، می­توانید به مشاغلی که پیش بینی می­کنید از درآمد خوبی برای خرید پوشاک برند برخوردار هستند پیامک ارسال کنید. برای مثال بانک شماره تلفن پزشکان و طلا فروشان برای افتتاحیه یک فروشگاه برند مناسب است.

همین حالا بخوانید: بانک شماره موبایل چه مشاغلی در سامانه وجود دارد؟

ارسال پیامک منطقه ای و محلی برای اطلاع رسانی افتتاحیه

اصلی ترین مخاطب کسب و کار شما که مشتاق حضور در افتتاحیه شما هم هست، هم محله ای شماست. مخصوصا اگر کسب وکار شما به نوعی باشد که فقط خدمات حضوری ارائه کند، تنها مخاطب شما همین گروه هستند. اطلاع رسانی افتتاحیه خود را می­توانید به روش های سنتی پخش تراکت در محله هم انجام دهید اما میزان توجه به تراکت ها وتاثیرگذاری آن ها بسیار کم است. با قابلیتی که در پنل پیامک وجود دارد می­توانید متنی مناسب برای تبلیغ افتتاحیه در نظر بگیرید و دریافت کنندگان پیامک را طبق محله موردنظر خود انتخاب کنید و برای آنها پیامک ارسال کنید.

همین حالا بخوانید: چگونه از روی نقشه میتوانیم به محدوده خودمان پیامک ارسال کنیم؟

تبلیغات افتتاحیه با ارسال پیامک کدپستی و از روی نقشه

با استفاده از کدپستی کلیه مناطق کشور که در پنل اس ام اس وجود دارد، شما می­توانید پیامک تبلیغاتی خود را به افرادی که ساکن آن کدپستی هستند ارسال کنید. هم چنین امکان ارسال پیامک از روی نقشه مناسب کسانی است که قادر به تفکیک منطقه خود طبق کدپستی یا محله نیستند و می­خواهند از روی نقشه محله خود را انتخاب کنند.

همین حالا بخوانید: ارسال پیامک از طریق کدپستی چیست و چه مزایایی دارد؟

 

ارسال پیامک با تفکیک سن و جنسیت موردنظر

افتتاحیه مراکزی مانند سالن های زیبایی یا بوتیک های زنانه علاوه بر تفکیک منطقه مورد نظر لازم است سن و جنسیت مخاطبان برای اطلاع رسانی نیز تفکیک شود. تبلیغات افتتاحیه یک سالن زیبایی حتما و حتما باید برای بانوان منطقه ارسال شود و هیچ ابزاری جز ارسال پیامک از طریق پنل اس ام اس نمی­تواند به این دقت مخاطبان هدف را تفکیک کند. به همین دلیل بهترین ابزار برای تبلیغات و اطلاع رسانی افتتاحیه ها پنل اس ام اس است.

همین حالا بخوانید: ارسال پیامک با فیلتر سن و جنس مخاطبان، چگونه انجام میشود؟

روز افتتاحیه یک کسب و کار بسیار مهم است

پنل اس ام اس مدیانا با امکانات تخصصی

سامانه مدیانا با امکانات تخصصی و ابزارهای جامع به کسب و کارها کمک می­کند مخاطبین خود را با سادگی هر چه تمام تر و هزینه بسیار پایین تر از روش های دیگر تبلیغاتی، بیابند. با استفاده از بازاریابی پیامکی صفر تا صد کار بازاریابی در دست شماست و هر کسب و کار با توجه به نیاز خود می­تواند از این امکانات تخصصی استفاده کند. برای شروع به کار همین حالا می­توانید با کارشناسان مدیانا از طریق شماره تماس ۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰ تماس بگیرید و یا به سایت https://medianasms.com/ مراجعه کنید.

برای خرید پنل پیامک مدیانا و ارسال انواع پیامک های افتتاحیه، از طریق لینک زیر اقدام کنید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
مزایا و معایب پنل نمایندگی

مزایا و معایب تجارت پیامکی

تجارتی سراسر سود و مزیت وجود خارجی ندارد، هر تجارتی در کنار مزایایی که دارد …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال