همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

ارتباطات سازمانی با پیامک

شاید دور از واقعیت نباشد که بگوییم بعد از انجام موفقیت آمیز امور در شرکت ها، ارتباطات درون سازمانی از درجه دوم اهمیت برخوردار است. زیرا که پس از سرمایه مادی هر مجموعه که برای حفظ و افزایش آن تلاش می­شود، نیروی انسانی بزرگترین سرمایه هر مجموعه به شمار می­رود. توجه به نیازهای افراد و ارتباط موثر با آنها می­تواند رمز موفقیت یک مجموعه باشد. ارتباطات سازمانی باید دو سویه باشد و نقش منابع انسانی در این حوزه بسیار پر رنگ است. با برقراری این ارتباط به شکل های گوناگون، می­توان نقاط ضعف و قوت مجموعه را پیدا کرد و برای بهبود فرآیندها و فضاهای موجود چاره ای اندیشید. موضوع مقاله امروز معرفی بهترین ابزار برای این ارتباط است که در ادامه به آن می­پردازیم.

معرفی پیامک به عنوان ابزاری کارآمد برای ارتباطات سازمانی

روش های ارتباطی مختلفی در سازمان ها برای برقراری ارتباط بین پرسنل وجود دارد، ابزارهای مثل ایمیل یا شبکه های اجتماعی و یا چت های سازمانی که از طریق برنامه های مدیریت پروژه یا سرویس های voip انجام می­شوند همگی به ایجاد این ارتباط کمک می­کنند. پیشنهاد می­کنیم پیام هایی مانند افتخارآفرینی یکی از نیروها که بهتر است به صورت عمومی اعلام شود را در فضاهایی مانند شبکه های اجتماعی که تمامی نیروها و حتی مشتریان شاهد آن هستند اعلام کنید، اما برای پیام های شخصی به افراد برای شما پیشنهاد دیگری داریم. یک ابزار بسیار کمک کننده و ساده که ممکن است تا به امروز به آن بی توجه بوده باشید پیامک است. پیامک با امکاناتی که در اختیار شما می­گذارد علاوه بر دقتی که به برنامه ریزی های شما می­دهد می­تواند کمک بزرگی به تاثیرگذاری پیام شما کند. برای ارسال پیامک با تعداد بالا و دسترسی به امکانات پیشرفته آن باید از پنل ارسال پیامک استفاده کنید که کمک شایانی به سازمان ها می­کند.

ارتباطات سازمانی با پیامک

مزایای ارتباطات سازمانی با استفاده از پنل اس ام اس:

  • عدم نیاز به اینترنت برای دسترسی افراد به پیام
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در مصرف کاغذ
  • شخصی بودن فضای پیامک
  • درکمترین زمان دیده شدن پیام با در دسترس ترین وسیله
  • ذخیره سازی در موبایل برای مراجعه بعدی به پیام
  • قابلیت ارسال پیامک های مناسبتی به صورت اتوماتیک با یکبار تنظیم

اهمیت به مناسبت ها و تاریخ های مهم زندگی افراد

مناسبت هایی مانند روز تولد افراد یا سالگرد ازدواج و سالگرد حضور در شرکت از جمله روزهایی هستند که یادآوری آنها برای هر کسی دلنشین و خوشحال کننده است. یک شرکت یا کسب و کار کوچک حداقل ۳۰ نیروی در حال فعالیت دارد و به ذهن سپردن و فرآیند دستی تبریک این مناسبت ها بسیار وقت گیر و توام با خطاهای انسانی خواهد شد. با پنل اس ام اس مناسبت های مربوط با هر فرد یکبار برای همیشه در دفترچه تلفن ذخیره می­شود و هر سال پیامک به صورت خودکار ارسال می­شود.

ثبت و اطلاع رسانی دقیق حضور و غیاب افراد

مدیران ارشد و مدیران میانی برای اطلاع از حضور و غیاب کارمندان می­توانند در زمان تاخیر یا عدم حضور کارمندان پیامک دریافت کنند.  این امکان با استفاده از اتصال نرم افزار حضور و غیاب به پنل پیامک از طریق وب سرویس پیامک حاصل می­شود. همچنین با استفاده از امکانی در پنل اس ام اس به نام پاسخگوی خودکار ،افراد می­توانند با استفاده از ارسال پیامک از میزان باقی مانده مرخصی و کسری کار خود مطلع شوند.

نظرسنجی بین افراد درباره موضوعات مختلف

روش های مختلفی برای نظرسنجی بین افراد وجود دارد مانند  فرم های چاپ شده و نظرسنجی در شبکه های اجتماعی و وقتگیر ترین آنها به صورت حضوری و تلفنی است. ساده ترین روش ارسال پیامک به اعضای سازمان و درخواست از آنها برای انتخاب گزینه مورد نظر و پاسخ به پیامک است. با استفاده از این روش گزارش نظرسنجی و تصمیم گیری درباره آن موضوع  برای مدیران آسان تر می­شود، پیامک بسیار سریع تر از پیامی در شبکه اجتماعی خوانده می­شود و در زمان همه صرفه جویی می­شود.

جمع آوری انتقادات و پیشنهادات نیروها

نقطه نظر کارمندان یک مجموعه چه در غالب انتقاد باشد چه پیشنهاد، بسیار برای مدیران ارزشمند است و گاهی می­تواند مسیر یک مجموعه را تغییر دهد. مجموعه ها دائما در حال پیدا کردن آسان ترین راه ها برای بهبود این ارتباط هستند تا هم کارمندان برای ابراز نظرات خود احساس امنیت کرده و هم آنها برای نگهداری از این پیشنهادات و انتقادات ناچار به انبار کردن کاغذ نداشته باشند. صندوق انتقادات و پیشنهادات پیامکی تمام نیازهای یک کسب و کار را به ساده ترین حالت ممکن برآورده می­کند.

اطلاع رسانی و تبریک های تیمی

در یک مجموعه گروه بندی و تیم های متنوعی وجود دارد مانند تیم فنی، تیم فروش و مارکتینگ، تیم پشتیبانی. هر کدام از تیم ها علاوه بر مناسبت های خاصی که برای تبریک به آن ها وجود دارد، مطالب آموزشی و نکات منحصر به خود را دارند که می­تواند از طریق پنل پیامک برای آنها ارسال شود. در پنل اس ام اس قابلیتی تحت عنوان دفترچه تلفن وجود دارد که این امکان را می­دهد مخاطبان را در آن به گروه های مجزا تقسیم کنید و برای ارسال پیامک های تیمی به جای انتخاب افراد، گروه خاص را انتخاب ­کنید و پیامک را ارسال ­کنید. از این قابلیت برای برگزاری جلسات تیمی و اعلام زمان و مکان جلسه هم استفاده می­شود.

مسابقه پیامکی بین اعضای مجموعه

مدیران منابع انسانی در هر مجموعه ای به دنبال راهی برای ارتباط موثرتر و صمیمانه تر با اعضای مجموعه هستند و برگزاری مسابقه به مناسبت های مختلف یکی از این راه های جذاب برای افراد است. مسابقه هایی که در دورهمی های مجموعه برگزار می­شود بهترین راه برای همدلی و حال خوب در مجموعه به شمار می­رود. اما اگر در مجموعه مکان موردنظر و هزینه کافی برای اجرای مراسم وجود نداشته باشد مسابقه پیامکی با هزینه بسیار کم قابل اجرا است.

پنل اس ام اس سازمانی

پنل اس ام اس سازمانی مدیانا برای شرکت ها و سازمان ها

سامانه مدیانا با ارائه کاملترین امکانات برای ارتباط های درون سازمانی، پنل اس ام اس خود را به شرکت ها و مجموعه های بزرگ و کوچک ارائه می­دهد. با استفاده از این پنل اس ام اس انجام برخی امور اداری سهل تر و ارتباطات بین فردی منسجم تر از قبل برقرار خواهد شد و تاریخ ها و مناسبت های مهم فراموش نخواهند شد. برای استفاده از این سامانه و دریافت پشتیبانی و آموزش های لازم می­توانید از بخش ثبت نام سایت اقدام نمائید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
پنل پیامک برای آژانس های مسافرتی و گردشگری، یک عضو جدانشدنی!-پنل پیامک مدیان اس ام اس

پنل پیامک برای آژانس های مسافرتی و گردشگری، یک عضو جدانشدنی!

اگر صاحب آژانس مسافرتی هستید باید بدانید که برای جذب مشتری جدید و ارتباط با …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال