همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

سامانه بایا و عوضیت در بایا

چند ماهی می­شود که بین تمام سریال ها و فیلمها، مسابقات فوتبال و… سیامک انصاری با تبلیغ برند بایا، همه اذهان را درگیر خود کرده است. اما مگر هنوز هم قاب تلویزیون ایران برای تبلیغات موثر است؟! جواب کاملا واضح است که هنوز هم طلایه دار نفوذ در تبلیغات ایران رسانه ملی آن است. یک شبکه هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات در کشور با عنوان بایا اینطور به ۸۵ میلیون ایرانی معرفی شد و با یک محتوای جذاب کنجکاوی صاحبان کسب وکار را به خود معطوف کرد. البته که در این میان شوخی هایی هم با با این مدل از تبلیغات شد که مفهوم تمامی آنها زیاد تکرار شدن این تبلیغات بود. از حق نگذریم در ابتدای کار تعداد پخش تبلیغات بایا به قدری زیاد بود که بدون اغراق بعد از هر آگهی بازرگانی، چهره آقای سیامک انصاری را میدیدیم! البته که بعد از یک ماه تبلیغات کمتر شد و سبک و سیاق متفاوتی به خود گرفت و چهره ها تغییر کرد، تا به امروز که در دی ماه ۹۹ تبلیغ بایا برای شبکه حمل و نقل و درخواست برای ثبت نام در این زمینه است. امروز می­خواهیم به رویکرد بایا، نحوه ثبت نام در آن و نوع تبلیغات انتخابی بایا بپردازیم. با ما همراه باشید.

بایا چیست ؟

سامانه معرفی کالا و خدمات بایا (baya.ir) متعلق به شرکت دانش بنیان پارسیان است . بایا که در لغت به معنای ضروری و لازم است ، برای شرکت‌های دانش‌بنیان و ایده‌های جدید، مسیر ویژه‌ای را برای تجاری‌سازی و گسترش خلاقیت آماده کرده است. همچنین از مشاغل خانگی، روستایی، سازمان‌های حمایتی و مراکز خیریه حمایت کامل انجام داده و برای این منظور امکانات گسترده‌ای را در نظر گرفته است. بایا زیرساخت لازم برای فروش به مشتریان و همچنین کسب و کارهای دیگر را فراهم کرده است. به صورت خلاصه بایا در تلاش است بتواند تعامل بین تامین کننده و مصرف کننده را هموار کند و برای این کار به خارج از مرزهای کشور نیز فکر می­کند. ابن اطلاعات حالا پس از چندین ماه گذشتن از تبلیغات اولیه این سایت بدست آمده و یکی از نقطه ضعف هایی که در همان تبلیغات گسترده اولیه مشهود بود، عدم ارائه اطلاعات کافی بود. حتما خود شما هم به خاطر دارید که پس از پخش تبلیغات بایا این سوال برای شما بوجود می­آمد که بایا چیست؟! چه کار میکند؟ و حتی با مراجعه به وبساست و ارسال پیامک به سرشماره اعلامی نیز، چیز زیادی دستگیر مخاطب نمیشد. با مراجعه به سایت از شما خواسته می­شد که اگر تامین کننده هستید ۳۰۰ هزار تومان بپردازید و اطلاعات خود را وارد کنید تا بعدا به شما گفته شود که در بایا چه خبر است!

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

ارسال اولین کمپین پیامکی ممکن است استرس آور به نظر برسد اما با گذشت زمان این اتفاق آسانتر می شود. در نهایت ، دیگر نگران ضربه زدن روی “ارسال” نخواهید بود…

بایا چیست

نحوه عضویت در بایا چگونه است ؟

این شبکه‌ هوشمند خرید و فروش کالا و خدمات در کشور، برای مصرف کنندگان شرایطی را فراهم می‌کند تا همه‌ی محصولات مورد نیاز خود را از تمامی فروشگاه‌های موجود در این وب سایت، به صورت یکجا ببینند، قیمت‌ها را مقایسه کرده و خریدی راحت‌تر را تجربه کنند. اگر خواهان استفاده از خدمات بایا به عنوان شخص حقوقی یا حقیقی هستید، باید شرایط استفاده از خدمات را بدانید. کارمزد معاملات بایا در حوزه کالا ۱ تا ۳ درصد و در حوزه خدمات ۳ تا ۵ درصد است.
با این حجم از تبلیغات پر واضح است که از مراحل ثبت نام برای صاحبان کسب وکار و خدمات در بایا چیزهایی شنیده اید. تنها روشی که در تبلیغات تلویزیونی بایا برای کسب اطلاعات بیشتر معرفی شد، پس از ارجاع به وبسایت بایا، ارسال پیامک بود. با ارسال پیامکی عدد ۱ به شماره پیامک بایا، لینک ثبت نام برای شما ارسال خواهد شد و در انتهای فرآیند ثبت نام هم برای اطلاع شما پیامک ثبت نام نهایی شما ارسال می­شود. در ادامه به سرشماره پیامکی بایا و استفاده از این ظرفیت تبلیغاتی برای کسب و کار شما می­گوییم.

آیا سامانه بایا هم از سامانه پیامکی استفاده می­کند؟ شماره پیامک بایا چند است؟

همین اول کار بد نیست بدانید که سامانه پیامکی بایا یا بهتر است بگویم غول معاملات بایا که به وسعت کشور ایران فعالیت میکند، یک پنل اس ام اس دارد با یک خط اختصاصی به شماره ۱۰۰۰۲۱. اگر دقت کرده باشید در تمامی تیزرهای تبلیغاتی بایا و زیرنویس های تبلیغاتی که از این مجموعه پخش می­شود، مخاطبان را برای اطلاعات بیشتر ارجاع می­دهد به ارسال پیامک ۱ به شماره پیامکی بایا، پس از ارسال این پیامک، متن زیر برای افراد ارسال می­شود و راه های ارتباطی بایا را معرفی می­کند.

۱۰ مدل متن پیامک برای استفاده ضروری کسب و کارها

با وجود موارد استفاده فراوان پیامک در فروش، خدمات مشتری، بازاریابی و سایر زمینه های کسب و کار، پیام های کوتاه می توانند تأثیر زیادی در رشد شما داشته باشند…

بایا
-عضو شوید وبفروشید
-کارمزدکالا ۱تا۳ و خدمات۳تا۵ درصد
www.baya.ir

پیشنهاد میکنیم به استفاده سامانه بایا از ظرفیت پیامک خیلی دقت کنید. آیا استفاده از تبلیغ شبکه های تلویزیونی برای بایا کافی نبود؟ چه اتفاقی می­افتد که بزرگترین تبلیغات تلویزیونی برای دعوت کردن مخاطبان به اقدامی از پیامک استفاده می­کنند؟ استفاده بایا از پنل پیامکی نشان از ظرفیت غیر قابل گذشت این سامانه دارد. بایا هم به خوبی این موضوع را درک کرده است که مخاطبان ما شاید اینستاگرام یا تلگرام و.. نداشته باشند، اما حتما خط همراه دارند که بتوانند از آن طریق با بایا در ارتباط باشند.. این یعنی یک فرصت، یعنی جذب مشتری، یعنی درآمد بیشتر.

پنل پیامکی تنها برای سرمایه دارانی مثل بایا ،یا همه ی کسب وکارها ؟!

دیدیم که بایا با این حجم عظیم از تبلیغات در صدا و سیما، باز هم از پنل پیامک استفاده کرده است. این نوع بهره برداری در همه کسب وکارها قابل استفاده است. این روشی نیست که حتما نیازمند یک تبلیغات گسترده تلویزیونی باشد، پاسخگوی خودکار پیامکی، خود به تنهایی می­تواند کی از روش های جذب مخاطب در تمامی کسب و کارها باشد. مگر خرید یک پنل اس ام اس چقدر هزینه دارد؟ بایا برای خرید پنل پیامکی چقدر هزینه کرده است؟ برای تبلیغات چقدر هزینه کرده است؟ یک جواب را خوب می دانم و آن هم این است هزینه پنل پیامک بایا، رقم بسیار ناچیزی در برابر هزینه های تبلیغاتی بایا در این مدت بوده است. الگوبرداری از کسب وکارهای موفق نه تنها ایراد نیست بلکه هنر است. این به معنای تقلید کورکورانه نیست، بلکه استفاده هوشمندانه از ابزارهای موثر آن کسب وکار در فعالیت ما است.کم هزینه بودن، ارتباط موثر با مشتریان، پوشش جامعه وسیعی از مردم جامعه و….فقط چند مورد از هزاران نقطه مثبت از داشتن پنل پیامکی است. بایا ثابت کرد که یک کسب و کار در هر اندازه ای که باشد می­تواند از پنل پیامک به درستی در راستای نیازهای کسب و کار خود استفاده کند.

پاسخگوی خودکار پیامک چیست؟چطور عمل می­کند؟

پاسخگوی خودکار در سامانه های پیامکی دقیقا همین کاربردی را دارد که بایا از آن استفاده کرده است. حتما بارها در برنامه های تلویزیونی و تبلیغات حتی بیلبوردی دیده اید که می­گویند برای اطلاعات بیشتر یا دریافت محصول یا دریافت مشاوره، عددی را به شماره ای ارسال کنید. اگر در پنل پیامکی خود یک خط اختصاصی تهیه کنید که بتوانید پیامک های افراد را دریافت کنید، می­توانید از پاسخگوی خودکار پیامکی برای مراحل بازاریابی خود استفاده کنید. پنل اس ام اس مدیانا به ماژول پاسخگوی خودکار پیامک مجهز است.

با مدیانا میتوانید کسب وکار خود را به سبک بایا تبلیغ کنید

هر آن چیزی که در حوزه بازاریابی پیامکی جا می­گیرد را از مدیانا بخواهید. دریای بیکران اس ام اس یک ساحل به اسم مدیانا دارد. به شما پیشنهاد میدهیم به این ساحل سری بزنید و سراغی از پنل های پیامکی، دفتر کار مجازی، تمای ابری و کلی خدمات جذاب دیگر را بگیرید. همین حالا با شماره تلفن ۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان مدیانا بهره مند شوید. این را بدانید وقتی مدیانا با ظرفیت عظیم و جامعه مخاطبان تحت پوشش کار را برای شما آسان میکند، برای توفیق در کسب وکار اصلا کار سختی پیش رو ندارید. اگر کسب و کار شخصی خود را دارید و هنوز پنل پیام کوتاه ندارید، فرصت را غنیمت بشمارید که فردا هم دیر است.

برای خرید پنل پیامک مدیانا و ارسال انواع پیامک های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی از طریق لینک زیر اقدام کنید.


ثبت نام سامانه مدیانا اس ام اس

برای خرید پنل پیامک مدیانا و ارسال انواع پیامک های تبلیغاتی و غیر تبلیغاتی از طریق لینک زیر اقدام کنید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
افزونه پیامکی پنل پیامک مدیانا اس ام اس

افزونه پیامکی چه کاربرد و مزایایی برای صاحبان وبسایت دارد؟

ارسال اس ام اس از طریق وبسایت یا اپلیکیشن، همواره دغدغه صاحبان کسب و کار …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال