چطور میتوانید با استفاده از سامانه ارسال پیامک مخاطب هدف خود را پیدا کنید؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
در این مقاله برخی از بهترین شیوه های بازاریابی از طریق سامانه ارسال پیامک، برای دسترسی به مخاطبان هدف را معرفی میکنیم.

ارائه ارزش واقعی با کمک سامانه ارسال پیامک

از آنجا که درسامانه ارسال پیامک، شما به مخاطبان هدف خود در سطح بسیار شخصی دست می یابید، ارزش یک کمپین بازاریابی پیامکی بالاتر از همه چیز است. برای مخاطبانتان ارزش قائل شوید. مخاطبان دوست دارند اطلاعاتی از وبسایت شمابه دست بیاوردن که به راحتی در هر رسانه ای قابل دسترسی نیست. ایجاد یک ارزش پیشنهادی که منحصر به فرد باشد، برای مخاطبان جذاب ترین گزینه است.

از دید مشتری به مسائل نگاه کنید.

اگر قصد دارید از سامانه ارسال پیامک به عنوان یک ابزار بازاریابی استفاده کنید، در مرحله اول ر باید تلاش کنید تا مشتریان خود را درک کنید. سعی کنید آنچه را که از شما و متون شما انتظار دارند،برای مخاطبانتان ارسال کنید. با استفاده از سامانه ارسال و دریافت پیامک ارائه پیشنهادات سودمند به  مشتریان رضایت آن ها را جلب کنید. انگیزه هایی مثل این، باعث خواهد شد که آن ها احساس ارزشمندی کنند. از آنجایی که بازاریابی با سامانه ارسال و دریافت پیامک یک امر مبتنی بر اجازه است و کاربر باید آن را انتخاب کند،باید چنین پیشنهاد های منحصر به فردی را از طریق ارسال پیامک ارائه دهید که نتوانند آن ها را رد کنند!

احساس فوریت را با سامانه ارسال پیامک، بیان کنید.

با استفاده از سامانه ارسال پیامک به منظور ایجاد یک فوریت در متون پیامک خود، می توانید نتایج بهتر و یا اطلاعات در اسرع وقت به دست آورید. به عنوان مثال، یک تاریخ انقضا ساده، مشترکین شما را تشویق می کنند تا سریع تر پاسخ دهند یا سریع تر عمل کنند. در پایان پیام خود، تاریخ انقضاء را قرار دهید، “پیشنهادات به پایان می رسد در تاریخ 5 مرداد. عجله کن! ” و ببینید که این روش در ذهن مخاطب شما نقش دارد و آن ها سریع تر عمل می کنند. ایجاد احساس فوریت از طریق متون شما بسیار مهم است. در استفاده از سامانه ارسال پیامک از آنجا که شما تنها نیستید، شرکت های دیگری در صف وجود دارد که از ارسال پیامک استفاده می کنند. بنابراین اگر شما نمی توانید حس اضطراب ایجاد کنید، پیام های شما فقط به یک دسته دیگر متون تبدیل می شوند، غیرقابل مشاهده شده و نادیده گرفته خواهند شد.

در سامانه ارسال پیامک از متون شخصی سازی شده استفاده کنید.

از آنجا که پیامک بسیار شخصی تر از یک ایمیل مستقیم است، شخصی سازی متون در سامانه ارسال پیامک باعث توجه مشترکین می شود. مشتریان مورد نظر به طور مستقیم به آن ها پاسخ می دهند، بنابراین هر زمان که می توانید از نام مخاطبان در متن پیامک استفاده کنید. این کار باعث میشود که یک حس متفاوت بودن به مخاطباتن دست بدهد و احساس کند از طرف اجتماعی که به او اهمیت میدهد مورد خطاب قرار گرفتته است. آن ها را بیشتر با متون مربوطه بر اساس ترجیحات خود آن ها مورد هدف قرار دهید؛ بنابراین متن شما میتواند غیر رسمی باشد تا مخاطب بیشتر احساس امنیت و راحتی داشته باشد.

از مناسبت ها برای ازتباط با مخاطبان استفاده کنید.

یک تبریک ساده میتواند به راحتی مخاطب را هیجان زده کند. با استفاده از سیستم مدیریت مشتریان پنل های پیامکی، میتوانید با زمان بندی مشخص، در تمام مناسبت ها از این قابلیت استفاده کنید. احساس رضایت مندی مشتریانی که در مواقع احساسی در کنارشان هستید به مراتب بالاتر است.

با احتیاط از سامانه ارسال پیامک استفاده کنید.

امروزه انواع تبلیغات هدفمند و غیر هدفمند برای افراد زیادی ارسال میشود، که اصطلاحا تماما اسپم هستند و با بمباران تبلیغاتی باعث ایجاد نارضایتی میشوند. مخاطبان زیادی هستند که به محض این که متوجه میشوند که پیامکی که دریافت کردند به کارشان نمیاید، نام مجموعه را به عنوان اسپم در ذهنشان ذخیره میکنند! بزرگترین خطر برای یک کسب و کار این است که از دید مشتریان، به عنوان یک کاراکتر بی توجه به علایق و حریم خصوصی مخاطبان به نظر بیاید. اگر از مزایای داشتن شماره تماس شخصی مشتری استفاده نادرست کنید، مطمئناً خود را در پایان خط قرار می دهید. به یاد داشته باشید بازاریابی با سامانه ارسال پیامک یک ابزار بسیار قدرتمند است که می توانید برای افزایش تعامل با مشتری و فروش استفاده کنید.

مشتریانتان را دسته بندی کنید.

با استفاده از نرم افزار sms و ابزار مناسب، اتوماسیون در نوک انگشتان ما قرار دارد. شما نیازی به سرمایه گذاری زیاد و زمان زیاد ندارید، فقط برنامه ها را با نرم افزار sms برنامه ریزی کنید و مدیریت کنید. با استفاده از سامانه ارسال پیامک  میتوانید مخاطبان را به  دسته بندی های مختلف تقسیم کنید برای مثال : مشاغل و اصناف  تمام استان های کشور… محله ها و مناطق مختلف در استان ها و شهرها… تفکیک از طریق کد پستی پیش شماره تلفن همراه سن و جنسیت و … با کمک سامانه ارسال و دریافت پیامک، می توانید از روی شماره تلفن، مخاطبان را آنالیز و دسته بندی کنید و بعد از گروه بندی مخاطبان هدف به عنوان پرسونا برای آن ها پیامک ارسال کنید.

تعرفه ارسال پیامک را مقایسه کنید.

تعرفه ارسال اس ام اس  تبلیغاتی بسیار کم تر از سایر روش های بازاریابی می باشد. استفاده از سامانه ارسال پیامک و همچنین قابلیت ارسال پیامک انبوه، برای مشاغل یکی از به صرفه ترین و بسیار کم هزینه ترین ابزار برای تبلیغات کسب و کار خواهد بود. این روش مطمئناً یکی از روش هایی است که به مراتب هزینه کم تری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی دارد، بنابراین با فراق آسوده میتوانید سامانه ارسال پیامک برای توسعه و ارتقاءکسب وکار خود استفاده کنید.
0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

TRUSTED BY OUR CLIENTS

مدیانا اس ام اس
  • تهران، خیابان گاندی، خیابان چهارم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 3 و 4
  • تلفن تماس : 88672510 021
  • 88672509 021
  • 54968000 021
  • medianasms.ir@gmail.com
logo-samandehi
Close Menu