همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

بازاریابی پیامکی

امروزه مخاطبان ترجیح می­دهند با خواندن محتوای قانع کننده به کیفیت محصولات شما پی ببرند نه با دیدن تبلیغات، به همین دلیل است که بازاریابی محتوا  اهمیت بسیاری پیدا کرده است. خدمات عالی شما به تنهایی نمی­تواند کیفیت خود را به مخاطبان ثابت کند، محتوای خوب به آنها ثابت می­کند که شما عالی هستید. محتوا عملیات اعتمادسازی را به خوبی انجام می­دهد و در نهایت این مسیر با موفقیت منجر به فروش می­شود. دیگر زمانه ی تبلیغات “ما ادعا می­کنیم بهترین هستیم” گذشته است و هیچ مخاطبی با شنیدن این شعارها به استفاده از محصول شما ترغیب نمی­شود، اکنون مخاطب منتظر شنیدن این است که چرا بهترین هستید، منتظر دریافت اطلاعات و منتظر برقراری ارتباط مستمر است. بازاریابی پیامکی در عین حال که می­تواند یک روش تبلیغاتی انبوه با سابقه ای نه چندان کارآمد برای مخاطبان به شمار آید، می­تواند یک ابزار بسیار مناسب در جهت ارائه محتوای کارآمد به مخاطبان باشد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا بگوییم چگونه پیامک به رشد کسب و کار شما کمک می­کند.

بازاریابی پیامکی

چرا بازاریابی پیامکی؟

حتما شما هم به عنوان یک مخاطب نه یک کسب و کار، با شنیدن نام تبلیغات پیامکی به احساس خوبی دست پیدا نمی­کنید اما با دریافت پیامک حاوی کد تخفیف از فروشگاه محبوبتان به وجد می­آیید، درست است؟ پس پیامک تبلیغاتی به خودی خود آزار دهنده نیست، مهم آن است محتوای محبوب شما در زمان مناسبی به دست شما برسد. مهم تر از تبلیغات پل ارتباطی بین شما و مخاطبان است که باید از طریقی باشد که بتوانید در هر زمانی پیام خود را ارسال کنید و نظرات آنها را دریافت کنید. بازاریابی پیامکی یکی از بهترین روش های بهینه و به صرفه در بازاریابی الکترونیکی است که کمک می­کند به جامعه هدف گسترده خود به صورت بی واسطه و سریع دست پیدا کنید.

متن یک پیامک خوب چه ویژگی هایی دارد؟

مهم ترین قسمت ماجرا در بازاریابی پیامکی محتوا یا همان متن پیامک است. این همان چیزی است که باعث می­شود عده ای رشد بسیار عالی در کسب و کار خود داشته باشند و برای برخی دیگر اینطور نباشد. به طور کلی متن پیامک باید به گونه ای باشد که در ذهن مخاطب باقی بماند و از شعار دادن پرهیز شود. در ادامه به ویژگی های یک پیامک موفق اشاره می­کنیم.

 • روانشناسی فروش ثابت کرده با استفاده از نام مخاطب در متن پیامک تعامل بهتری اتفاق می­افتد.
 • متن را تا حد امکان ساده و قابل فهم برای همه بنویسید و از به کار بردن کلمات پیچیده خودداری کنید.
 • بازه توجه مخاطبان چیزی حدود ۸ ثانیه است، با طولانی کردن متن خود توجه آنها را از دست می­دهید.
 • از تحریک کردن احساسات مخاطبان بهره بگیرید، بخش بزرگی از تصمیم گیری های افراد برای انتخاب محصولات با احساسات است نه منطق.
 • از جملات معلوم به جای جملات مجهول استفاده کنید، برای این کار فاعل را از جملات خود حذف نکنید.
 • یک پیامک موفق حتما مخاطب را دعوت به اقدام و مشارکت می­کند، آن اقدام می­تواند مراجعه به سایت، مراجعه به فروشگاه، یا نظرسنجی راجع به محصولات باشد.
 • استمرار در ارسال پیامک، یکی از رموز موفقیت شما در ارسال پیامک تبلیغاتی است.
 • مخاطبان را با عنوانی اغراق آمیز، یا پرده برداری از تخفیفی باور نکردنی یا محصولی جدید شگفت زده کنید.

پنل پیامکی

فواید استفاده از پنل اس ام اس در کسب و کارها

تحقیقات ثابت کرده پیامک با ۹۸% نرخ بازدید، بیشترین میزان بازدید در ساعت اولیه را در بین کانال های متنوع بازاریابی داشته و با ارسال اطلاعات سریع به گروه های مختلف و از پیش تعیین شده می­تواند گزینه مناسبی برای مشاغل گوناگون برای تبلیغات و ارتباط با مشتریان باشد. در ادامه به مواردی اشاره می­کنیم که ثابت می­کند یک سامانه پیامکی برای هر کسب و کاری لازم و ضروری است.

 • از اقدام تا عمل فاصله وجود ندارد

از لحظه ای که شما تصمیم به خرید پنل اس ام اس می­گیرید تا فعالسازی پنل پیامکی نهایتا چند ساعت زمان می­برد. زمان از هر چیزی در کسب و کار با ارزش تر است و با هیچ  مبلغی قابل خریدن نیست.

 • قطعیت حداکثری در دیده شدن پیام های مهم وجود دارد

با اعلام نرخ ۹۸% دیده شدن  پیامک ها، می­توان به این نتیجه رسید که پیامک با اختلاف بسیار زیادی نسبت به سایر روش های اطلاع رسانی توانسته قابل اعتماد ترین ابزار ارتباطی برای دیده شدن پیام باشد. در فاصله ۳ تا ۴ دقیقه پس از ارسال پیامک می­توانید مطمئن باشید که توسط مخاطب خوانده شده است.

 • کسب و کار شما حرفه ای نمایش داده می­شود

مخاطب با دریافت پیامک از شما و اطلاع رسانی های به موقع شما پس از خرید و یا دریافت پیامک نظرسنجی به حرفه ای بودن کسب و کار شما ایمان می­آورد و به شما به عنوان یک کسب و کار به روز و کارآمد نگاه می­کند.

 • به فروش بیشتری دست پیدا می­کنید

با ارتباط مداوم بین شما و مشتریان و ارائه پیشنهادهای مناسب به هر گروه احتمال خرید مشتریان بسیار بالا می­رود و به فروش بیشتری دست پیدا خواهید کرد.

 • به جامعه هدف مناسب کسب و کار خود دسترسی پیدا می­کنید

با وجود ابزارهایی هدفمند در پنل اس ام اس، دسترسی به مخاطبین هدف بسیار آسان بوده و هزینه تبلیغات تنها صرف مخاطبینی می­شود که به نوعی امکان مورد توجه قرار گرفتن کسب و کار شما از سمت آنان وجود دارد.

 • پشتیبانی حرفه ای و بی دردسر به مشتریان ارائه می­کنید

با وجود ارتباط پیامکی بین شما و مشتریان، خاطر مشتریان برای بیان مشکلاتشان آسوده است، چرا که علاوه بر تماس تلفنی یک راه ارتباطی پیامکی نیز برای آنها فراهم شده است. با ارسال پیامک نظرسنجی به مشتریان این اطمینان خاطر را به آنها می­دهید که همیشه پاسخگوی آنها خواهید بود.

 • تمامی محصولات جدید، جشنواره ها و اخبار را به اطلاع مشتریان می­رسانید

برای اطلاع رسانی های مهم به مشتریان تنها به اندازه تهیه یک متن مناسب زمان لازم دارید. با امکان گروه بندی مشتریان می­توانید هر خبر را به گروه مرتبط آن ارسال کنید.

 • یک کمپین تبلیغاتی با قیمت ارزان خواهید داشت

ارسال پیامک از طریق پنل ارسال پیامک بسیار به صرفه بوده و می­توان گفت هیچ کانال تبلیغاتی با این قیمت پیدا نخواهید کرد، با طراحی یک کمپین تبلیغات پیامکی می­توانید مخاطبین هدف کسب و کار خود را جذب کنید و با ابزارهای تحلیلی به تحلیل گزارشات آن بپردازید.

چه کسب و کارهایی می­توانند از پنل اس ام اس استفاده کنند؟

در هر تجارتی در صورت استفاده درست از سامانه پیامکی، این بازاریابی می­تواند نقطه تحولی در سیر تبلیغات آن تجارت باشد، به شرط آنکه مخاطبین هدف آن کسب و کار به دقت انتخاب شوند و کمپین تبلیغاتی با رعایت اصول بازاریابی پیامکی اجرا شود. پس از اجرای کمپین و ارسال پیامک تبلیغاتی تحلیل گزارشات ارسالی و ارتباط با مخاطبین از اصلی ترین نکات کمپین به شمار می­رود که گاها نادیده گرفته می­شود. اکثر کسب وکارهای مدرن که امروزه به صورت آنلاین فعالیت می­کنند مانند فروشگاه های اینترنتی، موسسات آموزشی آنلاین، می­توانند از پنل پیامک برای ساماندهی و فعالسازی مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید استفاده کنند. همچنین کسب و کارهای غیرآنلاین مانند مدارس، آموزشگاه ها، فروشگاه ها، شرکت ها و … همگی با خرید پنل پیامکی و ارسال اس ام اس می­توانند به رشد کسب و کار خود و کاهش چشمگیر هزینه ها در امور کمک کنند.

تبلیغات انتخاباتی

بهترین روش تبلیغات انتخاباتی

  با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری و …

ادامه مطلب
اهمیت دکمه فراخوان یا کال تو اکشن در بلاگ پست

فنون و تکنیک های وبلاگ نویسی حرفه ای- قسمت دوم

در بلاگ قبلی به اهمیت وبلاگ نویسی و وتعریف بلاگ …

ادامه مطلب
15 تکنیک جامع برای ایجاد یک پست وبلاگ موفق و موثر

۱۵ تکنیک جامع برای ایجاد یک پست وبلاگ موفق و موثر

چرا بلاگینگ و ایجاد پست به رشد کسب و کار …

ادامه مطلب
دسته بندی

پاسخی بگذارید

 • تازه ها
 • پر بازدید ها
 • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
تبلیغات انتخاباتی

بهترین روش تبلیغات انتخاباتی

  با نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر، تب و …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
تبلیغات در فضای مجازی پنل پیامک مدیانا اس ام اس

تبلیغات در فضای آنلاین چه مزایایی دارد و کسب و کارها باید به چه نکاتی توجه کنند؟

دنیای تبلیغات در فضای آنلاین دائماً در حال دگرگونی است. از طراحی الگوریتم­های جستجوی پیشرفته، معرفی …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال