همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

اس ام اس بانک

پیامک یکی از کاربردی ترین ابزارها برای بانک ها به شمار می­رود، ابزاری که نه تنها پیشبرد کارها را برای بانک ها ساده تر کرده بلکه تاثیر به سزایی در اطلاع رسانی به موقع و ساده به کاربران بانک ها داشت. دور از انتظار نیست که برخی از مشتریان به دلیل درست استفاده نکردن بانک ها از پیامک تصمیم به افتتاح حساب در بانک های دیگر می­کنند تا روند انجام امور برای آنها ساده تر شود. ارسال پیامک در بانک ها از طریق پنل اس ام اس و به صورت خودکار انجام می شود. راهکار وب سرویس پیامک در سامانه های تخصصی برای این نوع پیامک ها در نظر گرفته شده است و با استفاده از آن، پیامک ها بعد از هر اقدامی توسط بانک یا مشتری به سرعت و خودکار ارسال می­شوند.

پنل اس ام اس برای بانک ها

وب سرویس پیامک یکی از امکانات سامانه پیامک است که بانک ها به آن نیاز دارند. سامانه های تخصصی پیامک مانند سامانه پیامک مدیانا این امکان را به مشتریان خود ارائه می دهند. با استفاده از این امکان پنل های بانکی به پنل های پیامکی متصل می شوند و پیامک ها در وضعیت های از پیش تعیین شده به صورت خودکار برای مشتریان ارسال می­شوند. مهم ترین نیازی که مشتریان بانک ها پس از لزوم ارسال شدن پیامک از سمت بانک دارند، این است که پیامک با سرعت و به موقع به دست آنها برسد. در وضعیت هایی مانند واریز و انتقال وجه، دریافت رمز پویا، ورود به اینترنت و همراه بانک و … سرعت بالای ارسال پیامک بسیار مهم است و بانک هایی که در این مورد موفق هستند مشتریان راضی تری خواهند داشت. همچنین پیامک های بانکی باید از طریق خطوطی ارسال شوند که به دست تمامی کاربران حتی آنهایی که خطوط خود را به حالت بلک لیست درآورده اند برسد. خطوطی که این قابلیت را دارند خطوط خدماتی هستند که در اختیار مشتریان ویژه مانند بانک ها قرار می­گیرند.اس ام اس بانک

کاربردهای  پنل اس ام اس برای بانک ها

 • ارسال پیامک رمز پویای پیامکی

بعد از ضروری شدن رمز پویا برای انتقال حساب های اینترنتی، یکی از راه های که بانک ها برای ارسال رمز پویا در نظر گرفتند ارسال رمز پویای پیامکی بود، این امکان در بانک های مختلف متفاوت است اما اغلب به این صورت است که با مراجعه به دستگاه ATM و ثبت درخواست این امکان فراهم می­شود. برای اطلاعات بیشتر درباره رمز پویا و نحوه فعالسازی آن به این بلاگ مراجعه کنید.

 • پیامک ورود به اینترنت بانک و همراه بانک

برای جلوگیری از سو استفاده های بانکی،  در لحظه ورود به اینترنت بانک و همراه بانک ها، پیامکی مبنی بر اعلام ورود برای کاربران ارسال می­شود. این پیامک هم مانند باقی پیامک های بانکی از طریق وب سرویس پیامک و ارسال پترن انجام می­شود.

 • پیامک واریز، برداشت، انتقال وجه و موجودی حساب

شما هم حتما در بانک های متعددی حساب بانکی دارید و برخی از آنها بعد از عملیات حساب برای شما پیامک ارسال نمی­کنند. این امکان در حال حاضر تقریبا در تمامی بانک ها فعال است اما دلیلی که باعث می­شود پیامک برای شما ارسال نشود عدم پرداخت هزینه بابت فعالسازی پیامک است. با پرداخت هزینه ماهیانه و یا سالیانه می­توانید از تمامی مراحل عملیات حساب خود مانند واریز، برداشت، انتقال وجه و موجودی حساب پیامک دریافت کنید.

 • پیامکی تبلیغ سرویس‌های جدید به مشتریان

یکی از کاربردهایی که پنل اس ام اس برای بانک ها دارد، اطلاع رسانی و تبلیغ سرویس های جدید است. برای استفاده از این امکان نیازی به ارسال وب سرویس وجود ندارد و بانک ها می­توانند در هر زمانی که بخواهند برای مشتریان خود پیامک ارسال کنند و خدمات و تسهیلات جدید خود را اطلاع رسانی کنند. برای استفاده از نام مشتریان در این پیامک ها، ماژول کلمات کلیدی در سامانه مدیانا قابل استفاده است. برای این نوع پیامک ها که مخاطب شما تمامی مشتریان هستند باید از خطوط خدماتی استفاده کنید. ارسال پیامک با استفاده از خط خدماتی کمک می­کند پیامک ها به دست تمامی کاربران حتی خطوط بلک لیست نیز ارسال شود.

 • پیامک حاوی لینک دانلود همراه بانک

همراه بانک ها هم مانند تمام اپلیکیشن ها بعد از مدتی  بروزرسانی می­شوند و امکانات جدید به آنها اضافه می­شود و نواقص آن برطرف می­شود. این بروزرسانی ها از طرق مختلف به مشتریان اعلام می­شود که یکی از راه های آن ارسال پیامک حاوی لینک بروزرسانی است. هم چنین ارسال لینک دانلود برای مشتریانی که به تازگی افتتاح حساب کرده اند و می­خواهند از امکانات همراه بانک استفاده کنند نیز استفاده می­شود.

 • تبریک مناسبت های مهم مانند تولد با پیامک 

تبریک مناسبت های خاطره انگیز مانند تولد برای هر شخصی دلنشین است. بانک ها هم به دلیل اینکه در فرم افتتاح حساب دسترسی به تاریخ تولد افراد پیدا می­کنند، می­توانند از این موقعیت استفاده کنند و به مشتریان خود تبریک بگویند. این قابلیت با در نظر گرفتن ماژولی اختصاصی در سامانه پیامک مدیانا مهیا شده است. با استفاده از ماژول تبریکات در سامانه مدیانا این فرآیند بدون صرف زمان به صورت خودکار و سالیانه انجام می­شود.

 • پیامک یادآوری سررسید اقساط

یکی از امکانات کاربردی پنل اس ام اس مدیانا، ماژولی برای یادآوری خودکار سررسید اقساط به صورت پیامک به مشتریان است. با استفاده از این امکان بانک ها و موسسات مالی دغدغه یادآوری تاریخ چک و سررسید اقساط به مشتریان را ندارند و مشتریان طبق تنظیماتی که بانک ها برای زمان پیامک از ۱ هفته تا ۳ روز قبل از موعد مقرر انجام می­دهند پیامک را دریافت می­کنند. همچنین در صورت فراموشی پرداخت قسط پیامک هایی برای اخطاریه و مهلت چک توسط ماژول اخطاریه ارسال می­شود.

پنل اس ام اس بانک

وب سرویس تخصصی مدیانا برای بانک ها

مدیانا وب سرویس تخصصی خود را به سازمان ها و شرکت ها، با بالاترین سرعت ارسال پیامک برای پیامک های وب سرویسی ارائه می­دهد. با استفاده از این سامانه تمامی امکانات لازم برای ارتباط با مشتریان فراهم می­شود و پنل های سازمانی به سیستم پیامک مجهز می­شوند. با استفاده از امکانات پیامک سرعت عمل تمامی ارتباطات افزایش پیدا می­کند و بسیاری از امور به صورت اتوماتیک و بدون نیاز به صرف زمان توسط نیروی انسانی انجام می­شود. همچنین مشتریان و کاربران در سازمان ها و بانک ها از این سرویس بسیار استقبال می­کنند چرا که برخلاف پیامک های تبلیغاتی، این پیامک ها کاملا مطابق با نیاز آنها و در جهت اطلاع رسانی های مورد نیاز انجام می­شود. شما هم در هر سازمان و مجموعه ای که هستید می­توانید از پنل اس ام مدیانا برای رفع نیازهای ارتباطی و اطلاع رسانی استفاده کنید.

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

This Post Has 2 Comments

 1. بهترین قسمت استفاده بانک ها از اس ام اس پیامک واریزه. ؛)

 2. بله همینطوره:) و البته رمز پویا که این روزها بسیار مورد استفاده قرار گرفته

پاسخی بگذارید

 • تازه ها
 • پر بازدید ها
 • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
هزینه هر پیامک چگونه محاسبه می¬شود؟

هزینه هر پیامک چگونه محاسبه میشود؟

برای ارسال پیامک تبلیغاتی لازم است که از نحوه محاسبه تعداد کاراکتر آگاهی داشته باشیم …

مشاهده

This Post Has 2 Comments

 1. بهترین قسمت استفاده بانک ها از اس ام اس پیامک واریزه. ؛)

 2. بله همینطوره:) و البته رمز پویا که این روزها بسیار مورد استفاده قرار گرفته

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال