همه چیزهایی که باید در مورد بازاریابی پیامکی در راستای کسب و کارتان بدانید.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
در این بخش قصد داریم شما را با بازاریابی پیامکی بیشتر آشنا کنیم. بازاریابی پیامکی شیوه ای از بازاریابی است که این روزها به دلیل مقرون به صرفه بودن، با استقبال فراوانی رو به رو شده است. حتما می دانید یکی از اصلی ترین نیاز ها برای صاحبین کسب و کار این است که بتوانند در گام اول نام برند، شرکت، خدمات و محصولات شان را با  هزینه ی کمتر  معرفی کنند. از این جهت است که قصد داریم شما را با بازاریابی پیامکی و مزایای آن آشنا کنیم. اگر شما نیز به واسطه  بیزینسی که دارید، نیاز به معرفی خود و کسب و کار تان دارید  استفاده از اس ام اس مارکتینگ را به شما پیشنهاد میکنیم. یکی از مهم ترین دغدغه های صاحبین کسب و کار، بالا بودن هزینه ها هست، دراین نوع بازاریابی احتیاجی به صرف هزینه های سنگین برای تبلیغات نمیباشد. با اختصاص دادن هزینه مقرون به صرفه میتوانید تعداد قابل توجهی از مخاطبان را هدف قرار دهید.

ماهیت بازاریابی پیامکی

برخلاف فکر عموم، بازاریابی پیامکی فقط ارسال پیامک های تبلیغاتی نیست، در بازاریابی پیامکی شما به واسطه ارسال و دریافت پیامک می توانید یک ارتباط با مشتریان و کاربران خود ایجاد کنید و رضایت بیشتر آن ها را کسب کنید. چنانچه اصول بازاریابی پیامکی را به درستی رعایت کنید، این روش از موثرترین و ارزانترین روش های بازاریابی و رونق کسب کار است. بازاریابی پیامکی یکی از شیوه های مدرن بازاریابی می باشد که در سال های اخیر در کشور های توسعه یافته و در حال توسعه مورد استقبال قرار گرفته است. در کشور ما نیز امروزه صاحبان کسب و کار بسیار مشتاق هستند تا به روش بازاریابی پیامکی اقدام به معرفی و تبلیغات کسب و کار و خدماتشان نمایند. در ابتدا استفاده از سامانه پیامکی، خرید و واگذاری پنل اس ام اس به صورت انحصاری فقط توسط چند شرکت خاص انجام میشد. این امر باعث ایجاد محدودیت در استفاده از پنل پیامک برای عموم میشد. در حال حاضر برای خرید پنل پیامک هیچ محدودیتی وجود ندارد، فقط کافیست در فضای اینترنت سرچ کنید تا به راحتی به یکی از این سامانه ها دسترسی پیدا کنید. در بازاریابی پیامکی شما می توانید با خرید سامانه ارسال پیامک(پنل پیامک)،با حداقل هزینه و صرف انرژی در مقایسه با سایر شیوه های تبلیغاتی شاهد بازدهی بیشتری باشید. اولین اقدام شما برای تبلیغات در قالب بازاریابی پیامکی این است که در جهت خرید سامانه های پیامکی اقدامات لازم را انجام دهید. یک پنل اس ام اس به شما امکان ارسال انبوه پیامک،دریافت پیامک از سمت مخاطبان،گزارش گیری و بسیاری موارد دیگر را میدهد.

چرا بازاریابی پیامکی به صرفه تر است؟

دلایل بسیاری  وجود دارد که چرا بازاریابی پیامکی در مقایسه با سایر شیوه های تبلیغاتی و بازاریابی به صرفه تر و کم هزینه تر است. اما شاید یکی از دلایل مهم آن این باشد که شما در این روش با خرید یک پنل پیامک برای استفاده از خدمات بازاریابی پیامکی تنها یکبار هزینه  خریداری را پرداخت می کنید. سپس می توانید به صورت نا محدود و بسته به شرایط پنلی که خریداری کرده اید، اقدام به ارسال اس ام اس و  معرفی کسب و کار یا خدمات و یا محصول خود نمایید. این را در نظر داشته باشید که باخرید یک پنل اس ام اس حرفه ای، تعرفه ارسال شما هم میتواند کاهش پیدا کنید. نکته ی حائز اهمیت دیگری که اس ام اس مارکتینگ را برایتان به صرفه تر از سایر روش های بازاریابی می کند این است که  پوشش دهی بالایی دارد. شما در یک بار اقدام به ارسال اس ام اس می توانید خدمات، محصول، کسب و کار و هر آنچه در نظر دارید را در چند ثانیه در معرض دید هزاران نفر قرار دهید و سپس شاهد باردهی بیشتر باشید. این در صورتی ست که شما برای به اشتراک گذاشتن تبلیغات خود در این حجم بالا و در هر شیوه ی دیگرینیاز به صرف هزینه های  بیشتری بودید. اما اس ام اس مارکتینگ این امکان را برای کاربرانش به وجود آورده تا با کمترین هزینه به بالاترین انتظار خود از بازاریابی به شیوه ای کاملا مدرن دست یابند.  
0/5 ( 0 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

TRUSTED BY OUR CLIENTS

مدیانا اس ام اس
  • تهران، خیابان گاندی، خیابان چهارم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 3 و 4
  • تلفن تماس : 88672510 021
  • 88672509 021
  • 54968000 021
  • medianasms.ir@gmail.com

logo-samandehi
logo-samandehi
نوع خط نوع پنل تعرفه
خط ۱۴ رقمی درخواستی 20,000 تومان
غیر درخواستی ۱۳,۵۰۰ تومان
خط ۱3 رقمی درخواستی ۷۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 35,0۰۰ تومان
خط ۱2 رقمی درخواستی ۱۴۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 70,0۰۰ تومان
خط ۱1 رقمی درخواستی ۲۷۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی ۱۴۰,۰۰۰ تومان
خط ۱0 رقمی درخواستی ۴۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی ۱8۰,۰۰۰ تومان
خط 9 رقمی درخواستی ۵۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 25۰,۰۰۰ تومان
خط 8 رقمی درخواستی 7۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 35۰,۰۰۰ تومان
Close Menu