ارسال وب سرویس چه مزایایی برای صاحبان وب سایت و اپلیکیشن دارد؟

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on email
اگر صاحب وب سایت یا اپلیکیشن هستید و  هنوز از ارسال پیامک از طریق وب سرویس استفاده نمیکنید، حتما این مقاله را بخوانید. امروزه تمام وب سایت ها و اپلیکیشن ها، برای ارسال پیام های تایید عضویت، اطلاع رسانی ثبت نام  و انواع ارسال از این قبیل از ارسال وب سرویس استفاده میکنند. وبسیات ها و اپلیکیشن ها ، نرم افزارهای اتوماسیون و حسابداری، جهت اتصال به سامانه پیامکی و ارسال پیامک، فقط کافیست که  ازطریق API استفاده کنند.

ارسال پیامک از طریق وب سرویس :

تصور کنید شما در سایت خود، یک فرایند برای عضویت در سایت انجام داده اید و می خواهید بعد از انجام عملیات، یک پیامک به صورت خودکار برای کاربرتان ارسال شود.

فقط کافی است با استفاده از Application Programming Interface یا همان API نمونه کد ها را ست نمایید و از همان لحظه با توجه با فعالیت کاربران، ارسال پیامک انجام میشود.

صاحبان اپلیکیشن در چه مواردی از ارسال وب سرویس استفاده میکنند؟

ارسال Authentication Code و Otp برای احراز هویت:

اولین مرحله در آغاز به کار با یک اپلیکشن، مرحله احراز هویت میباشد که کاربر بعد از دریافت پیامک تاییدیه، میتواند وارد اپلیکیشن یا وب سایت مورد نظر خود شده و آغاز به فعالیت کند.

2-ارسال  پیامک جایگزین نوتیفیکیشن :

زمان هایی شبکه بای کاربر در دسترس نیست، بهترین گزینه به عنوان جایگزین نوتیفیکیشن، پیامک میباشد تا کاربران از آخرین تغییرات و آپدیت ها با خبر باشند.

3-ارسال لینک اپلیکیشن ها (wap-push):

صاحبان کسب و کار  برای جذب یوزر و ترافیک بیشتر، ارسال لینک اپلیکشن خود برای کاربران را انجام میدهند. فقط کافیست کاربری که در وبسایت در حال چرخ زدن میباشد، روی دکمه مورد نظر کلیک کند تا اس ام اس حاوی لینک بلافاصله برایش ارسال شود. این ها فقط چند روش معول برای استفاده از ارسال وب سرویس بود که در وب سایت ها و اپلیکیشن ها قابل استفاده میباشد. هر کسب و کاری نسبت به نوع بیزینس خود میتواند از قابلیت های مختلف این نوع ارسال استفاده کند.

سرعت ارسال وب سرویس چگونه است؟

ارسال از طریق وب سرویس، به دلیل اینکه مستقیما به درگاه اپراتور تحویل داده میشود بدون هیچ معطلی انجام میشود. سرعت بالا  در ارسال، باعث میشود تا کاربری که فعالیتی در وبسایت یا اپلیکیشن داشته است، بلافاصله خبردار شده و مراحل مورد نظر صاحب وب سایت را ادامه دهد.

امکان استفاده از وب سرویس به چه زیر ساختی نیاز دارد؟

برای دسترسی به این نوع ارسال، فقط کافیست از یک سامانه پیامکی اقدام به تهیه پنل اس ام اس نمایید و نمونه کد ها را ست کنید تا امکان ارسال برای شما فراهم شود. یک سامانه پیامکی حرفه ای امکان تمام ارسال های مختلف را از طریق وب سرویس نیز در اختیار شما خواهد گذاشت.  
5/5 ( 1 نظر )

دیدگاهتان را بنویسید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

TRUSTED BY OUR CLIENTS

مدیانا اس ام اس
  • تهران، خیابان گاندی، خیابان چهارم، پلاک 4، طبقه 5، واحد 3 و 4
  • تلفن تماس : 88672510 021
  • 88672509 021
  • 54968000 021
  • medianasms.ir@gmail.com

logo-samandehi
logo-samandehi
نوع خط نوع پنل تعرفه
خط ۱۴ رقمی درخواستی 20,000 تومان
غیر درخواستی ۱۳,۵۰۰ تومان
خط ۱3 رقمی درخواستی ۷۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 35,0۰۰ تومان
خط ۱2 رقمی درخواستی ۱۴۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 70,0۰۰ تومان
خط ۱1 رقمی درخواستی ۲۷۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی ۱۴۰,۰۰۰ تومان
خط ۱0 رقمی درخواستی ۴۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی ۱8۰,۰۰۰ تومان
خط 9 رقمی درخواستی ۵۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 25۰,۰۰۰ تومان
خط 8 رقمی درخواستی 7۰۰,۰۰۰ تومان
غیر درخواستی 35۰,۰۰۰ تومان
Close Menu