همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

ارسال پیام صوتی پنل پیامک مدیانا اس ام اس

امروزه مشاغل مدرن ده ها ابزار بازاریابی در دسترس دارند، از پیام کوتاه، ایمیل، تبلیغات اینترنتی و شبکه های اجتماعی گرفته تا بازاریابی موتورهای جستجو. همچنین روش های زیادی برای برقراری ارتباط با مشتریان وجود دارد که تشخیص تاثیرگذاری هر کدام اندکی دشوار است. با این حال، یک ابزار بازاریابی که غالباً نادیده گرفته می شود و می توانید برای جذب مشتری بیشتر و ایجاد یک مشتری وفادارتر از آن استفاده کنید، بازاریابی پیامک صوتی است!
این روش که با ارسال پیامک صوتی خودکار به افراد انجام می شود، تاثیرگذاری بسیار بالایی را دارد؛ چرا که همیشه شنیدن صدای افراد تاثیر بهتری روی مخاطبان می گذارد. ارسال پیام صوتی به علت شنیداری بودن و منتقل کردن احساسات، در حافظه هر شخص بیشتر و بهتر حک می شود و همین طور یکی از سریعترین روش های پیام رسانی و تبلیغات است.این مدل از بازاریابی، یکی از روش هایی است که علاوه بر بازده خوبی که دارد، قیمت مناسب تری هم به نسبت دیگر روش ها دارد.

کاربردهای ارسال پیامک صوتی با سامانه پیامک صوتی

سر فصل ها (جهت مشاهده کلیک کنید)

قطعا مخاطبان با شنیدن یک پیام صوتی بهتر متوجه منظور شما خواهند شد و لحن شما تاثیرگذاری بیشتری از یک پیامک متنی را خواهد داشت. در ادامه چندین نمونه از کاربردهای ارسال پیام صوتی در تبلیغات را برای شما قرار داده ایم تا بیشتر متوجه استفاده از این ابزار در کسب و کارهای متفاوت شوید. جهت دانلود نمونه پیام های صوتی کلیک کنید.

ارسال پیامک صوتی برای تبلیغات انواع کسب و کارها و اطلاع رسانی اخبار، قرار ملاقات و یا جلسات می تواند بسیار کاربردی باشد. همچنین تبریک مناسبت های مختلف به مشتریان به صورت پیام صوتی، رضایت بیشتری را از مشتریان جلب می کند.

مزایای استفاده از پنل پیامک صوتی

برای بازاریابی پیام صوتی، از نرم افزارهای ویژه ای برای ارسال پیام صوتی متناسب با مشتری استفاده می شود و از آن طریق با آنها به صورت شخصی و یک به یک ارتباط برقرار می شود. پنل های پیامکی استفاده از پیامک های صوتی را در کمپین های بازاریابی برای کسب و کار ها آسان می کنند، حالا با مزایای انجام این کار بیشتر آشنا شوید!

۱. هر پیام صوتی قابلیت شخصی سازی دارد

اگر شما نیاز به ارسال پیام های شخصی و سفارشی برای مشتریان خاص دارید – مثلاً یک مشتری که مدتی است از خدمات شما استفاده نکرده است – ارسال پیامک صوتی از طریق پنل پیامک انجام این کار را آسان می کند. می توانید به سرعت برای یک مشتری خاص صدایی ضبط کرده ، شخصی سازی و ارسال کنید. فقط در چند لحظه می توانید یک پیام شخصی و موثر ایجاد کنید که مطمئناً به شما کمک می کند رابطه خود را با مشتریان از سر بگیرید.

۲. پنل پیام صوتی امکان ارسال همزمان صدا به صدها مشتری را دارد

مطمئناً شما همیشه نمی خواهید فقط به یک مشتری پیام دهید. اما با پنل پیام صوتی می توانید پیام های صوتی خود را به طور همزمان برای ده ها یا حتی صدها مشتری ارسال کنید. از همه بهتر ، این پیام های صوتی را میتوان به لیست های سفارشی مشتریان ارسال کرد. به عنوان مثال ، می توانید در مورد یک آفر ناهار در رستوران خود پیام صوتی برای مشتریان ارسال کنید و با در نظر گرفتن تخفیفی ویژه برای مشتریانی که اخیراً به رستوران شما نیامده اند، آنها را ترغیب به استفاده مجدد کنید. با هدف قرار دادن گروه های مختلف مشتریان با پیام صوتی سفارشی، می توانید تأثیر تلاش های بازاریابی خود را به حداکثر برسانید.

۳. پیام صوتی قابلیت تنظیم ارسال در زمان آینده را دارد

می توانید پیام های صوتی خود را با استفاده از سامانه مدیانا زمان بندی کنید و سپس پیام در زمان انتخابی شما به طور خودکار ارسال می شود. این کار باعث می شود شما به راحتی بتوانید روند ارسال پیامک های صوتی را خودکار کنید. فقط کافی است پیام های صوتی خود را ضبط کنید، و انتخاب کنید چه زمانی این پیام ها برای مشتریان شما ارسال شود! شما می توانید از قبل یک استراتژی بازاریابی کامل ایجاد کنید تا به صورت خودکار اجرا شود.

۴. مشتریان تماس تلفنی را نادیده نخواهند گرفت

ما با تعداد زیادی پیام کوتاه ، ایمیل و سایر اعلانات بمباران شده ایم که نادیده گرفتن آنها آسان است. با این حال ، تماس های تلفنی هنوز هم یک روش بسیار فوری برای بازاریابی هستند. اکثر مردم همیشه به تماس تلفنی پاسخ می دهند، حتی اگر از یک شماره ناشناخته باشد. البته استفاده از این قدرت همزمان با مسئولیت پذیری مهم است. اگر با پیامهای صوتی به طور مداوم با آنها تماس بگیرید ، مشتریان احتمالاً عصبانی یا ناامید می شوند. اگر می خواهید از پیام های صوتی برای بازاریابی استفاده کنید ، اطمینان حاصل کنید که بیش از حد از آنها استفاده نمی کنید و سعی کنید برای مشتریانی که پیام های شما را گوش می دهند، تخفیف های ویژه و سایر امتیازات در نظر بگیرید. با این کار اطمینان حاصل خواهید کرد که آنها به گوش دادن به پیام های بازاریابی شما ادامه خواهند داد.

۵. پیامک صوتی احساس شخصی سازی بیشتری به افراد می دهد

پیامک ها، ایمیل ها و بیشتر تبلیغات معمولاً کاملاً غیر شخصی احساس می شوند. این اتفاق ارتباط مشتریان را با پیام بازاریابی شما دشوارتر می کند. از طرف دیگر پیام های صوتی بسیار شخصی هستند و مشتریان صدای شما را می شنوند! به همین دلیل ، پیام های صوتی راهی عالی برای برقراری ارتباط موثر با مشتری به صورت شخصی است. مشتریان شما صدای شما را خواهند شنید و به احتمال زیاد به پیام بازاریابی شما گوش می دهند.

۶. بازاریابی از طریق سامانه پیامک صوتی بسیار مقرون به صرفه است

هزینه یک بیلبورد ، تبلیغ تلویزیونی یا حتی یک کمپین رسانه های اجتماعی می تواند بسیار بالا باشد. بازاریابی پیام صوتی روشی بسیار مقرون به صرفه برای تبلیغات تجاری شما است. با سامانه پیامک مدیانا، نیازی به سرمایه گذاری در تجهیزات خاص یا قرارداد خدمات ماهانه پرهزینه نیست. شما با پرداخت کمترین هزینه دسترسی به محیط سامانه برای ارسال پیامک و پیام صوتی را خواهید داشت و بر اساس تعداد پیام صوتی خود هزینه بسیار کمی را پرداخت خواهید کرد. در این روش می توانید اطمینان حاصل کنید که به احتمال ۹۰ درصد پیام شما شنیده خواهد شد و بازگشت سرمایه (ROI) خود را به حداکثر می رسانید. برخلاف تبلیغاتی مانند بیلبورد یا مجلات، تنها برای هر تماس تلفنی هزینه خواهید کرد!

یک نرم افزار ارسال پیامک صوتی باید چه امکاناتی در راستای ارسال پیامک و پیام صوتی داشته باشد؟

برای استفاده از پیام صوتی، فقط کافی است که یک پنل اس ام اس معتبر تهیه کنید، که قابلیت ارسال پیام صوتی را نیز داشته باشد.
• قابلیت ارسال به تمامی شماره ها بدون محدودیت در تعداد
• گزارش دهی دقیق وضعیت پیامک ها
• امکان برگشت هزینه در صورتی که ارسال موفقیت آمیز نباشد
• توانایی ارسال پیام منطقه ای از روی نقشه به مخاطبان
• قیمت ثابت برای ارسال پیام
• ذخیره کردن شماره ها در دفترچه تلفن
• دفترچه تلفن با حافظه بی نهایت
• پایین ترین قیمت و بیشترین سرعت در ارسال
• قابلیت تکرار در ارسال در صورت پاسخگو نبودن
• توانایی استفاده از بانک اطلاعاتی برای دریافت شماره
داشتن وب سرویس برای برنامه نویسان

همین حالا بخوانید: بهترین پنل پیامک چه ویژگی هایی دارد؟

انواع روش های ارسال پیام صوتی

ارسال پیامک صوتی زمان بندی شده (در آینده)

با استفاده از پنل پیامکی مدیانا، می توانید ارسال های صوتی خود را به صورت زمان بندی شده انجام دهید. فقط کافی است تاریخ وساعت را در پنل ست نمایید و فایل صوتی را جهت ارسال در پنل آپلود کنید. سامانه این اطلاعات را دریافت نموده و دقیقا در تاریخ و ساعت مشخص شده ارسال را انجام می دهد.

ارسال پیام صوتی به صورت گروهی و تکی

بسته به نوع نیاز و مخاطبان، میتوانید در هر تعدادی که مد نظرتان میباشد ارسال را انجام دهید. انتخاب مخاطب، برای این نوع ارسال هیچ تفاوتی با سایر ارسال ها ندارد و می توانید به راحتی مخاطبان خود را تفکیک کنید.

ارسال پیام صوتی با استفاده از نقشه

در پنل پیامک، این قابلیت وجود دارد که شما می توانید ارسال پیام صوتی خود را با استفاده از نقشه گوگل انجام دهید. فقط کافیست منطقه مورد نظر خود را از طریق نقشه انتخاب کرده و مخاطبان حاضر در این منطقه را به لیست ارسال اضافه کنید.

همین حالا بخوانید: ارسال پیامک از روی نقشه گوگل

امکان ارسال پیام صوتی به شماره های ثابت

سوالی که برای بیشتر کاربران مطرح می شود، این است که آیا امکان ارسال پیامک صوتی به شماره های ثابت نیز وجود دارد؟
در پاسخ باید بگوییم که بله، پنل اس ام اس مدیانا قابلیت ارسال پیام صوتی به شماره های ثابت را نیز دارد. امکان ارسال منطقه ای، ارسال از طریق کد پستی، ارسال به بانک های شماره تلفن، ارسال به دفترچه تلفن، ارسال به مشاغل، ارسال رده سنی و جنسیت و انواع ارسال های مختلف که برای ارسال متنی قابل استفاده می باشد، در این نوع ارسال نیز قابل انجام میباشد.

انواع ارسال پیامک: آشنایی با انواع ارسال پیامک در سامانه مدیانا و ویژگی های آنها

در ارسال پیام صوتی باید به چه نکاتی توجه کرد؟

• ابتدا باید متن پیامک را با رعایت همه علائم نگارشی بنویسید تا صدایی که ضبط می شود، مناسب باشد. در صورتی که علائم نگارشی رعایت نشود ممکن است متنی که نوشته شده بد خوانده شود. برای مثال استفاده از کلمه ویرگول در متن ها بسیار کاربردی است، که اگردرست استفاده نشو ممکن است معنی و مفهوم یک متن تغییر کند.
• در مرحله بعد باید پیام صوتی ضبط شده را تست کنید. این کار به این منظور است که صدایی که ضبط شده را بررسی نماییم تا ببینیم اولا متن تایپ شده درست خوانده شده است یا نه. دلیل دوم این است که مطمئن باشیم صدایی که ضبط شده قطعی نداشته باشد و رسا باشد.
• فایل صوتی می بایست با فرمت wav بوده و بهتر است دارای مشخصات ۸۰۰۰hz,16kb,Mono باشد.
• لینک converter برای تبدیل فرمت اولیه به فرمت استاندارد در سامانه وجود دارد، همچنین می توانید از لینک https://audio.online-convert.com/convert-to-wav استفاده کنید.

آموزش ویدئویی ارسال پیام صوتی در سامانه مدیانا اس ام اس

ضبط صدا برای ارسال پیام صوتی با بالاترین کیفیت و استانداردها در استودیو مدیانا امکان پذیر است.

هزینه ارسال پیامک صوتی چگونه محاسبه می شود؟

تعرفه ارسال پیامک صوتی، بستگی به پکیج انتخابی شما دارد. به هر میزان که پنل خریداری شده حرفه ای تر باشد و امکانات بیشتری داشته باشد، هزینه ارسال پیام صوتی در آن کمتر خواهد بود. هزینه پیام صوتی در مدیانا بین ۲.۱ تومان تا ۲.۶ تومان است و تنها برای پیام صوتی هایی دریافت می شود که به دست مخاطب رسیده باشند. تنظیمات سامانه پیام صوتی به این شکل است که در صورت پاسخگو نبودن مخاطب، تا ۳ مرتبه با فاصله زمانی های متفاوت، با تلفن ثابت یا همراه تماس حاصل می شود.
*ارسال پیامک صوتی به شماره‌ هایی غیر از همراه اول، با ضریب ۱.۳ اعمال می‌گردد.

تعرفه ارسال پیامک: اطلاع از تعرفه های ارسال پیامک متنی و صوتی در سامانه مدیانا

نمایندگی پیام صوتی چیست و چطور میتوان از نمایندگی پیامک صوتی کسب درآمد کرد؟

پنل پیامک مدیانا در واقع یک سامانه کامل با امکان ارسال پیامک متنی و صوتی است که امکانات تخصصی مانند ارسال وب سرویس را نیز در اختیار شما می گذارد. یکی از انتخاب های شما در زمان خرید پنل پیامک، انتخاب پنل نمیاندگی پیامک است که با استفاده از آن می توانید درآمدی مستقل و کاملا نامحدود را تجربه کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که برای اطلاعات کامل صفحه پنل نمایندگی مدیانا را مطالعه کنید.

سرویس پیام صوتی ایرانسل و پیام صوتی همراه اول چیست؟

 • هزینه ارسال هر پیامک صوتی از ایرانسل به مشترکان ایرانسل و غیر ایرانسلی ۸۹/۹ تومان است.
  ارسال پیامک صوتی از دو روش زیر امکان‌پذیر است:
  تماس خودکار: سیستم با مشترک موردنظر شما تماس می‌گیرد و پیام شما را پخش می‌کند.
  پیامک: مشترک موردنظر با دریافت یک پیامک، از اینکه شما برای او پیام صوتی فرستاده‌اید مطلع می‌شود و می‌تواند از طریق تماس با سیستم (۷۱۹ برای مشترکان ایرانسلی و ۰۹۳۷۷۱۹۰۰۰۰ برای مشترکان غیر ایرانسلی) پیام خود را بشنود.
 • برای خطوط همراه اول با شماره گیری *۱۰*۲۴۱# و یا ارسال ۲۴۱ به سرشماره ۱۰ سرویس پیامگیر صوتی فعال میشود. به این ترتیب تماس‌های بدون پاسختان به شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ انتقال یافته و همراه اول با ارسال پیامک از سرشماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ شما را از وجود پیام صوتی جدید آگاه می کند. شما می‏توانید با شماره ۰۹۹۱۰۰۰۹۹۱۲ تماس گرفته و پیام های صوتی خود را بشنوید.

سامانه قدرمند مدیانا با تخصصی ترین خدمات بازاریابی

سامانه مدیانا، بازاریابی پیام صوتی، بازاریابی پیامکی و حتی بازاریابی ایمیلی را در یک نرم افزار مبتنی بر وب با کاربرد آسان ارائه می دهد. مدیانا با تعرفه بسیار مناسب توسط ۱۲۰۰۰ نماینده و ۱۶۰۰۰۰ کاربر مورد استفاده قرار گرفته است. مهم نیست که در چه شغلی مشغول هستید، از رستوران گرفته تا وبسایت های خدماتی و برنامه نویسی و سازمان های کوچک و بزرگ، می توانید از قدرت بازاریابی پیام صوتی بهره مند شوید. با ثبت نام در این لحظه می توانید از ۱۰۰ تا ۳۵۰۰ پیام کوتاه رایگان دریافت کنید. اگر سوال یا نظری دارید همین امروز با ما تماس بگیرید، وظیفه تیم پشتیبانی مشتریان مدیانا پاسخگویی به سوال های ذهنی شماست. ۰۲۱۵۴۹۶۸۰۰۰

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

پاسخی بگذارید

 • تازه ها
 • پر بازدید ها
 • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
پیامک برای استارتاپ ها چه کاربردی دارد؟

پیامک برای استارتاپ ها چه کاربردی دارد؟

پنل اس ام اس برای استارتاپ ها روز به روز به تعداد استارتاپ ها اضافه …

مشاهده

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال