همراه ما باشید

شما میتوانید با ثبت شماره خود و عضویت در خبرنامه  از آخرین اخبار، جشنواره ها و تخفیفات، و آموزش های بازاریابی اس ام اس ما مطلع شوید.

عضویت در خبرنامه

قابلیت ارسال پیامک در نرم افزار حسابداری هلو

راهنمای تصویری ارسال پیامک با هلو از طریق پنل پیامک

نرم افزار حسابداری هلو یک نرم افزار بسیار کاربردی در حوزه مالی و حسابداری است که امکانات متنوعی مانند صدور انواع فاکتور، اعلام سررسید چک و امکان دریافت گزارش های متنوع را در اختیار کاربران می گذارد. این نرم افزار که در بستر ویندوز قرار دارد، در سالهای اخیر مورد استقبال سازمان ها و شرکت های زیادی از کوچک تا بزرگ قرار گرفته است. همچنین به دلیل نسخه های متفاوت این نرم افزار که برای فروشگاه ها و اصناف مختلف تهیه شده است، نحوه کار با این نرم افزار بسیار راحت و همه گیر شده است. از طرف دیگر برای هرچه ساده تر شدن فرآیند های پرداخت، اقدامات عمومی مانند پرداخت قبض موبایل و قبض های ساختمانی نیز به صورت الکترونیکی و پیامکی درآمده است. این مقاله نیز به همین دلیل مهم نوشته شده است. با این حجم از مخاطبانی که در حال استفاده از نرم افزار حسابداری هلو هستند، نیاز به ارسال پیامک خودکار از نرم افزار هلو به شدت احساس می شود. می توان گفت که یکی از کاربردهای مهم سامانه پیامکی، ارسال پیامک های مهم اطلاع رسانی به صورت خودکار است که مثال عینی آن پیامک یادآوری اقساط و چک ها در نرم افزار حسابداری هلو است.

برای بهره مندی از سرویس پیامک در نرم افزار حسابداری هلو،۲ روش استفاده از مودم GSM و سامانه پیامک وجود دارد که به دلیل امکانات و سهولت بیشتر به شما استفاده از سامانه پیامک را پیشنهاد می کنیم. برای شروع به کار، نیازمند در اختیار گذاشتن دسترسی هایی از جانب نرم افزار حسابداری و پنل پیامکی هستیم. مجموعه طرفه نگار که ارائه دهنده نرم افزار هلو است، امکان اتصال وب سرویس هلو به پیامک را قرار داده است و از طرف دیگر سامانه پیامکی مدیانا نیز، امکان اتصال وب سرویس پیامک به هلو را فراهم کرده است. در نتیجه اگر از نرم افزار هلو استفاده می کنید و می خواهید آن را به ارسال پیامک مجهز کنید، کافیست پنل مدیانا را خریداری کنید تا علاوه بر در اختیار داشتن امکانات عمومی پنل پیامک مانند بانک شماره تلفن مخاطبین، از وب سرویس پیامک نیز برخوردار شوید.

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

نحوه سنجش نرخ بازگشت سرمایه (ROI) در بازاریابی پیامکی

ارسال اولین کمپین پیامکی ممکن است استرس آور به نظر برسد اما با گذشت زمان این اتفاق آسانتر می شود. در نهایت ، دیگر نگران ضربه زدن روی “ارسال” نخواهید بود…

آموزش تصویری اتصال نرم افزار هلو به پنل پیامک

برای اینکه از قابلیت ارسال پیامک از طریق حسابداری هلو بهره مند شوید، باید آخرین نسخه نرم افزار هلو را داشته باشد و در منو تنظیمات مدیریتی، تنظیمات سرویس دهنده را مشاهده کنید. در غیر این صورت باید ابتدا نرم افزار هلو خود را بروزرسانی کنید.

۱- از قسمت خرید سامانه پیامک در سایت مدیانا اس ام اس، اقدام به خرید پنل حرفه ای و یا سازمانی کنید تا از امکان وب سرویس پیامک برخوردار شوید.

قابلیت ارسال پیامک در نرم افزار حسابداری هلو

۲- در نرم افزار هلو، از قسمت منو، تنظیمات مدیریتی و سپس تنظیمات سرویس دهنده را انتخاب کنید و اطلاعات مربوط به سامانه پیامکی خود را وارد کنید.

وب سرویس پیامک هلو

ارسال پیامک هلو

با کلیک روی دکمه به علاوه شما قادر هستید تا تنظیمات اتصال سامانه پیامک به حسابداری هلو را انجام دهید.
در صفحه بازشده نام پنل پیامک را MEDIANA قرار دهید.
آدرس سایت http://ippanel.com/service/holo
نام کاربری : نام کاربری ورود به سامانه پیامک
رمز عبور : رمز ورود به پنل اس ام اس مدیانا
شماره فرستنده : برای اینکه پیامک های ارسالی شما به دست تمامی افراد حتی خطوط بلک لیست شده برسد، نیازمند ارسال پیامک با خط خدماتی هستید. برای این کار ما خط خدماتی ۳۰۰۰۵۰۵ را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهیم که می توانید همین شماره را در این قسمت وارد کنید. چنانچه مایل باشید از خط اختصاصی خود پیامک ارسال کنید، این امکان نیز فراهم می باشد.

 

۳- در این مرحله تنظیمات را ذخیره کنید و مراحلی را که می خواهید ارسال پیامک در آنها انجام شود را انتخاب کنید.

۴- اگر در هر قسمتی از این مراحل با سوال یا مشکلی روبرو شدید ، در داخل سامانه مدیانا و در قسمت تیکت ها سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان به سرعت بررسی و راهنمایی کنند.

۵- در صورت بروز هر گونه مشکل و عدم ارسال پیامک از هلو، در همان قسمت تنظیمات، از صحت اطلاعات وارد شده در قسمت نام کاربری، پسورد، پیام، شماره خط و گیرنده اطمینان حاصل کنید.


بهترین کاربرد سامانه پیامک در نرم افزار هلو چیست؟

می توان گفت بهترین کاربرد ارسال پیامک با نرم افزاری حسابداری، احساس رضایتی است که از جانب مخاطبین دریافت می شود. همانطور که نرم افزارهای حسابداری برای سهل تر شدن محاسبات مالی در شرکت ها و فروشگاه ها استفاده می شود و تمامی این کسب و کارها علاوه بر اعضای مجموعه با مشتریانی در ارتباط هستند، پنل پیامکی می تواند یک راه ارتباطی بسیار خوب بین کسب و کارها و مشتریان باشد.

کدام امکانات هلو قابلیت ارسال پیامک را دارند؟

ارسال پیامک حسابداری در زمان دریافت و پرداخت
ارسال پیامک در زمان صدور فاکتور
ارسال پیامک در زمان تسویه فاکتور
ارسال اس ام اس در زمان ثبت و اصلاح فاکتور
ارسال پیامک خودکار زمان سررسید چک
پیامک مانده حساب به طرفین حساب
ارسال پیامک تسویه حساب به مشتریان
ارسال پیامک یادآوری اقساط
ارسال پیامک در زمان سررسید اقساط
پیامک تبریک تولد و مناسبت ها به صورت خودکار به مشتریان و اعضای مجموعه
پیامک اطلاع رسانی و تبلیغات به تمامی مشتریان حتی خطوط بلک لیست

همین حالا بخوانید: پیامک یادآوری اقساط چه مزایایی دارد؟

۱۰ مدل متن پیامک برای استفاده ضروری کسب و کارها

با وجود موارد استفاده فراوان پیامک در فروش، خدمات مشتری، بازاریابی و سایر زمینه های کسب و کار، پیام های کوتاه می توانند تأثیر زیادی در رشد شما داشته باشند…

مزایای استفاده از ارسال پیامک در هلو

تا به امروز مقالات بسیار متعددی درباره اهمیت استفاده از بازاریابی پیامکی نوشته ایم و از مزایای این ابزار قدیمی و کارآمد گفته ایم، اما اثبات ادعای ما پیامک هایی است که روزانه از مطرح ترین برندها دریافت می کنید. اگر این کانال ارتباطی به گفته بسیاری عمر خود را از دست داده بود، برندهای بزرگ دلیلی برای استفاده از آن نداشتند. از آنجایی که همواره از دو جهت می توان به مقوله اس ام اس مارکتینگ نگاه کرد، جهت نگاه ما نیز امکان ارتباط با مشتریان آن است. برای مثال با استفاده از امکان ارسال پیامک هلو، مشتریان و به طور کلی دریافت کنندگان پیامکها، احساس اطمینان و رضایت بیشتری از امور مالی خود خواهند داشت. این پیامک ها که به عنوان پیامک های خدماتی شناخته می شوند، به هیچ وجه جنبه مزاحمت ندارند و کاربران از دریافت آنها کاملا احساس رضایت می کنند. در صورتی که برای اتصال پنل اس ام اس به حسابداری هلو سوالی و یا نقطه نظری دارید، در قسمت نظرات با ما و سایر دوستان به اشتراک بگذارید.

همین حالا بخوانید: تفاوت پیامک خدماتی و تبلیغاتی در چه چیزی است؟

خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را …

ادامه مطلب
پنل اس ام اس برای قالیشویی

کاربرد پنل اس ام اس برای قالیشویی ها

شستشوی فرش و قالی یکی از مهم ترین اقدامات نظافتی …

ادامه مطلب
mediana-ticket

نحوه ارسال تیکت پشتیبانی

از قدیم می گویند رضایت مشتری از خدمات، راهی برای …

ادامه مطلب

این پست یک دیدگاه دارد

پاسخی بگذارید

  • تازه ها
  • پر بازدید ها
  • پیشنهاد ما

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

دانلود رایگان کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان
خرید خط اختصاصی پیامک

خط خدماتی چیست؟

اگر تصمیم به استفاده از اس ام اس پنل را دارید باید با موارد مرتبط …

مشاهده
10 اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

۱۰ اشتباه مخرب در بازاریابی پیامکی

تا به امروز بسیار از مزایای بازاریابی پیامکی گفتیم، اما گاها شنیده می­شود افراد از …

مشاهده
مسابقه پیامکی؛ از چرایی تا اجرای آن

مسابقه پیامکی؛ از چرایی تا اجرای آن

مسابقه ، قرعه‌کشی ، جایزه… کلمه های که با شنیدن آنها ناخودآگاه ندایی در دلمان …

مشاهده

این پست یک دیدگاه دارد

پاسخی بگذارید

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال