بلاگ سامانه پیامکی مدیانا

هرآنچه راجع به اس‌ام‌اس مارکتینگ باید بدانید

تبلیغ اپلیکیشن
بازاریابی پیامکی

بهترین راه تبلیغ اپلیکیشن چیست؟

همانطور که فرد ریچلد می­گوید” ۵ درصد بهبود حفظ مشتری می‌تواند تا ۷۵ درصد سودآوری شرکت را افزایش دهد.” مشتریان ستون اصلی کسب و کار شما هستند، بنابراین

بیشتر بخوانید

اس ام اس مارکتینگ چیست؟

کتاب بازاریابی پیامکی
دانلود رایگان

سوالات متداول درباره اس ام اس مارکتینگ و پنل پیامک

اگر میخواهید بدانید اس ام اس مارکتینگ چه نقشی در بازاریابی کسب و کارها دارد و چرا کسب و کارهای نام آشنا هنوز هم از بازاریابی پیامکی استفاده میکنند، مقالات تخصصی مدیانا را دنبال کنید. این مقالات موضوعاتی چون روش هایی برای جذب مشتری با پیامک، حفظ و ارتباط با مشتری از طریق امکانات پنل اس ام اس و اطلاعات تخصصی درباره وب سرویس پیامک و ماژول های پیامکی را دارد و نحوه کسب درآمد آنلاین از طریق پنل نمایندگی پیامک را آموزش میدهد.

در پایان هر مقاله و در بخش نظرات، منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم و در بخش پشتیبانی آنلاین نیز میتوانید همواره با کارشناسان فروش و پشتیبانی مدیانا در تماس باشید.

در پایان هر مقاله و در بخش نظرات منتظر نظرات ارزشمند شما هستیم و در بخش پشتیبانی آنلاین نیز می توانید همواره با کارشناسان فروش در تماس باشید.

بازاریابی پیامکی یا اس ام اس مارکتینگ یک روش بازاریابی از طریق پیامک است.تبلیغات از طریق این روش کم هزینه و بسیار موثر با استفاده از پنل ارسال پیامک انجام میشود. به دلیل در دسترس بودن تلفن همراه و عدم نیاز به اینترنت برای دریافت تبلیغات، دیده شدن پیامک های تبلیغاتی به آماری بالای ۹۰٪ رسیده است.

هدفمندی در جذب مخاطب یکی از مهم ترین دستاوردهای استقاده از بازاریابی پیامکی است. با استفاده از ابزارهای تخصصی برای جذب هدفمند مخاطب در پنل پیامک، میتوانید به صورت دقیق محدوده مورد نظر خود را برای ارسال پیامک انتخاب کنید. ارسال پیامک بر اساس کد پستی، محله، صنف، سن و جنسیت تنها تعدادی از فیلترهای متنوع برای هدفمند کردن مخاطبان در سامانه پیامکی هستند.
برای آگاهی از انواع مدل های ارسال پیامک به لینک زیر مراجعه کنید:
https://medianasms.com/send-sms/

ثبت نام و فعالسازی سامانه پیامک مدیانا در کمتر از ۵ دقیقه انجام میشود و با استفاده از شارژ رایگانی که در اختیار شما قرار میگیرد، میتوانید به سرعت ارسال پیامک را آغاز کنید. پس از فعالسازی پنل، ویدیوهایی برای آموزش مرحله به مرحله سامانه برای شما در نظر گرفته شده که برای شما بسیار راهگشا خواهند بود.
https://medianasms.com/video-guide/

بله یکی از امکانات کاربردی سامانه مدیانا، بانک جامع شماره تلفن اصناف است. این بانک شماره ها به صورت مستمر آپدیت میشوند و ابزار مناسبی برای معرفی کسب و کار شما به دیگر کسب و کارها هستند. شماره تلفن مشاغلی مانند پزشکان، مهندسین، داروسازان، معلمان و … در سامانه وجود دارند و اعتبار سنجی شده اند.
اطلاعات بیشتر درباره بانک شماره تلفن مشاغل را در لینک زیر بخوانید:
https://medianasms.com/blog/best-ideas-for-send-sms-to-jobs/

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال