پیامک یادآوری اقساط چه مزایایی دارد؟

بهترین روش یادآوری اقساط

خرید قسطی از قدیم الایام دوای درد قشر طبقه متوسط بوده. قشری که معمولا از راه کارمندی کسب درآمد می کنن و برای خرید مایحتاجشون راهی جز خرید قسطی ندارن. تا چند سال پیش خرید قسطی فقط شامل کالاهای اساسی و گرون قیمت مثل یخچال و گاز و فرش بود ولی حالا تقریبا هر چیزی قسطی فروخته می شه از ماشین و موبایل گرفته تا لباس و کفش! این گستردگی فروش اقساطی به نفع مردم شد تا زودتر به چیزی که میخوان برسن بجای اینکه سالها پولشون رو جمع کنن و ورژن جدیدترش بیاد. البته که فروشنده ها هم از گذاشتن شرایط جدید برای خرید اقساطی دریغ نمیکنن و روزانه به لیست مدارک مورد نیاز اضافه میکنند. تو این مقاله قصد داریم روشی رو تو خرید اقساطی به فروشنده ها معرفی کنیم که با استفاده از این روش هم فروش بیشتری خواهند داشت هم در هزینه های ارتباط با مشتری شون صرفه جویی میکنن.

ارتباط مداوم  با مشتری مهمه:

مدیریت ارتباط با مشتری یکی از اصول حیاتیه که هر کسب و کاری باید برای فروش بیشتر به اون پایبند باشه. این ارتباط میتونه به شکل های مختلفی انجام بشه اما چه بهتر که از روش هایی استفاده بشه که هم هزینه کمتری دارن هم یجورایی به جای شما فکر میکنن و حواسشون به مشتری هاتون هست! بله دقیقا درست حدس زدین فقط یه سامانه پیامکیه که میتونه مثل یه سیستم crm عمل کنه و حواسش به تاریخ تولد و یادآوری قسط و … مشتریاتون باشه. رابطه ای که شما از این طریق با مشتریاتون برقرار میکنین دوسر سوده! پیامک هایی مثل تبریک تولد باعث دلگرمی مشتری های شما میشه و شمارو به یادشون میندازه و پیامک یادآوری اقساط هم خیال شمارو از بابت پرداخت مشتری راحت میکنه و بهانه ای برای فراموش کردنش به جا نمیذاره.

یه حساب کتاب سرانگشتی:

اگه شما ماهی 20 تا مشتری اقساطی داشته باشین، در سال 240 تا مشتری دارین که اقساطی از شما خرید کردن و قسط های هرکدومشون 6 ماه تا چند سال طول میکشه، با چه روشی میخواین مدیریت کنین که هر کدوم منظم قسط هاشون رو پرداخت کنن و اگر پرداخت نکردن به موقع پیگیری کنین؟ اگه هنوزم به نوشتن تو سررسید فکر میکنین باید بگم فقط برای این یه کار به یه نیروی تمام وقت نیاز دارین! تازه اگر خطای انسانی رخ نده و چیزی از زیر دستش در نره! پنل اس ام اس مدیانا یه روش جایگزین برای روش های سنتیه ارتباط با مشتریه که مزیت های زیادی برای کسب و کار شما داره و یکیش پیامک یادآوری اقساط هست!


برای آشنایی کامل با مزایای سامانه پیامکی مدیانا اینجا کلیک کنید

چاره کار پیامک یادآوری اقساطه:

پیامک یادآوری اقساط به سادگی از طریق پنل پیامک مدیانا انجام میشه، فقط کافیه برای یک بار نام مشتریها به همراه تاریخ شروع و پایان اقسطاشون رو مشخص کنید، پنل اس ام اس به صورت کاملا خودکار پیامک یادآوری اقساط رو برای مشتری شما میفرسته. شما میتونید پیامتون رو به صورتی تنظیم کنید که از چند روز قبل از موعد قسط، اون رو یادآوری کنه، همچنین با استفاده از این قسمت میتونید برای اقساطی مثلا 3 ساله به طور متوالی هر ماه پیامک ارسال کنید. در قسمت نوع قسط میتونید ماهانه و یا سالانه را بستگی به مدت اقساط انتخاب کنید. حتما میدونید که متن پیام رو هم خودتون میتونین تنظیم کنید و بهتره از نام افراد در متن پیام استفاده کنید. شما هیچ محدودیتی در متن پیام ارسالی تون ندارید و میتونید از لینک سایت یا شبکه های اجتماعی تون در متن پیامک استفاده کنید.
زمان ارسال پیامک یادآوری اقساط برای شما در پنل قابل تنظیمه و بر اساس ساعتی که شما تنظیم میکنین پیامک شما در موعد مقرر ارسال می‌شه.


برای آشنایی کامل با نحوه کار با ماژول اقساط اینجا کلیک کنید

روی سخن ما با این مشاغله:

کسب و کارهای زیادی هستن که میتونن از امکان یادآوری اقساط با پنل پیامک استفاده کنن اما این امکان منحصرا به درد چندتا از مشاغل میخوره که اینجا براتون میگیم:

کارگزارهای بیمه:

تمامی کارگزاری های بیمه مثل بیمه رازی، بیمه ایران، بیمه پاسارگاد، بیمه ما، بیمه معلم و … میتونن از امکانات ویژه پنل پیامک مدیانا و خصوصا ماژول یادآوری اقساط برای کسب و کارشون استفاده کنن به عنوان مثال برای اطلاع رسانی از پایان مدت زمان بیمه مشتری یا تمدید بیمه نامه خودرو پیامکی مبنی بر اطلاع رسانی برای مشتری ارسال کنن.

بانکها و موسسات مالی و اعتباری:

تمامی بانک ها مثل ملت، تجارت، سپه، صادرات،مسکن، کشاورزی و .. از قابلیت های مختلف پنل های پیامکی استفاده میکنن، اما مهمترین قابلیتی که برای بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مهم و کاربردیه پیامک یادآوری اقساط هست، بانک ها معمولا 1 بار قبل از رسیدن به سررسید اقساط پیامک یادآوری ارسال میکنن، 1 بار هم بعد از گذشتن از تاریخ اقساط پیام اخطار ارسال میکنن.

فروش خودرو:

این روزها بازار فروش خودرو اقساطی گرمه، کافیه تاریخ اقساط و خریداران رو در پنل وارد کنید تا پیامک یادآوری برای اونها ارسال بشه.

موبایل فروشی ها:

موبایل فروشی ها از اون دست مشاغلی هستن که همیشه مشتریای پر و پا قرص خودشونو دارن، اگه توجه کرده باشین دیدین که همیشه اونایی که موبایلهارو شرایطی میفروشن خیلی مشتری بیشتری دارن، به همین خاطر خیلی از مغازه ها الان فروش اقساطی رو به برنامه هاشون اضافه کردن. از همینجا به تمام موبایل فروشی ها اعلام میکنیم که پنل پیامکی خیلی خیلی در جذب و نگهداری مشتری هاتون تاثیر گذاره و یه اهرم بازاریابی جدی برای رقابت با هم صنف های شما به شمار میره. تنها با پرداخت یکبار هزینه و بدون تمدید سالیانه از پنل اس ام اس مدیانا استفاده کنید.

مشکل بلک لیست هم ندارید:

حتما میپرسید که چجوری پیام های اطلاع رسانی که برای اقساط ارسال میکنیم رو به دست کاربرایی که خطشون رو مسدود کردن (بلاک کردن پیامک های تبلیغاتی) ارسال کنیم؟

برای یادآوری اقساط با پنل پیامک باید اینو در نظر بگیرید که ارسال پیامتون رو از خطوط خطوط اختصاصی خدماتی انجام بدید تا پیامک شما برای افرادی که دریافت پیامک‌های تبلیغاتی رو غیرفعال کردن هم ارسال بشه.

پیشنهاداتی برای پیامک یادآوری اقساط :

    1.  یادآوری بیمه:

بیمه “نوع بیمه “شما امروز به پایان رسیده است. لطفا برای تمدید/تغییر طرح مورد نظر خود فورا با ما تماس بگیرید. “شماره تماس”

    1. یادآوری تاریخ سررسید وام:

توجه: شما پرداخت آخرین قسط ماهیانه خود را فراموش کرده اید. لطفا با این شماره تماس بگیرید “شماره تماس”: “نام بانک/مؤسسه”

    1. یادآوری عدم بازپرداخت وام

پرداخت اقساط وام شما با تأخیر مواجه شده است. با ارائه 20٪ تخفیف در پرداخت تراز مالی به شما در بازپرداخت آن کمک خواهیم کرد. لطفا با این شماره “شماره تماس” تماس بگیرید.

    1. یادآوری برنامه پرداخت:

به رغم یادآوری چندباره، هنوز هم تراز وام شما قابل توجه است. لطفا برای پرداخت اقساط وام یا تغییر برنامه پرداخت با ما تماس بگیرید. “نام بانک/مؤسسه”.

    1. یادآوری فاکتور پرداخت نشده:

حساب فاکتور “شماره فاکتور”، مورخ “تاریخ” تاکنون پرداخت نشده است. لطفا فورا با شماره “شماره تماس” تماس بگیرید. “نام بانک/مؤسسه”
برای استفاده از قابلیت پیامک یادآوری اقساط ، پنل اس ام اس مدیانا بهترین انتخاب برای شماست.

پاسخی بگذارید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...