پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟

پیامک بعد از 28 سال قدمت همچنان به عنوان امن ترین و سریع ترین پیام رسان دنیا محسوب می­شود که برای تمامی پیام های فوری و مهم تنها گزینه انتخابی است. پیامک با دارا بودن 2 قابلیت اطلاع رسانی و تبلیغاتی توانسته به عنوان یک منبع کسب و کار شناخته شود که قابلیت خوداشتغالی بالایی دارد. برای درآمدزایی از پیامک نه نیاز به اجاره ملک وجود دارد نه سرمایه هنگفت! تنها با یک سیستم مجهز به اینترنت می­توان درآمد بسیار خوبی بدست آورد. علاوه بر کسب درآمد فریلنسری از پنل پیامک، برخی از مشاغل در راستای ارائه خدمات خود می­توانند از فروش پنل پیامک هم درآمد جانبی داشته باشند. پنل نمایندگی مدیانا با ارائه تخصصی ترین امکانات پیامکی و پایین ترین تعرفه پیامکی به نمایندگان، بستری را برای درآمدزایی و ایجاد شغل فراهم کرده است. به جرات می­توان گفت که کسب و کاری وجود ندارد که به سامانه پیامکی نیاز نداشته باشد پس دغدغه ای برای بازار مشتری وجود ندارد. با پیاده سازی مهارت های جذب مشتری به راحتی می­توان از این طریق کسب درآمد نمود. در ادامه به چند نمونه از مشاغلی که می­توانند با استفاده از پنل نمایندگی درامد جانبی داشته باشند می­پردازیم.
پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟-پنل پیامک مدیانا اس ام اس

پنل پیامکی مناسب برای طراحان سایت

طراحان سایت وظیفه طراحی و پیاده سازی سامانه های تحت وب را دارند. عموما کار طراحی سایت به صورت فریلنسری و غیرحضوری انجام می­شود و در ساعت کاری آنها انعطاف وجود دارد. مخاطبان طراحان سایت، مجموعه هایی هستند که خدمات یا محصولاتی به مشتریان خود ارائه می­کنند که برای فروش و نمایش آن نیاز به وبسایت دارند. مشتریان این وبسایت ها از کانال های مختلف تبلیغاتی جذب شده و این مجموعه ها برای بهبود ارتباط با مشتریان خود نیاز به پنل پیامکی دارند. طراحان سایت می­توانند با خرید یک پنل پیامک نمایندگی، به تمام مشتریان خود علاوه بر خدمات طراحی سایت پنل اس ام اس ارائه دهند. از این طریق علاوه بر درآمدزایی، نیاز اصلی مشتریان که قرار است از جایی دیگر تامین شود از طریق طراحان سایت تامین می­شود.

شرکت های بیمه به پنل نمایندگی نیاز دارند

عمده فعالیت شرکت های بیمه ارائه خدمات به شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی است. این شرکت های تعداد زیادی زیرمجموعه و نیروی انسانی دارند. علاوه بر نیروی انسانی ممکن است شرکت های مشتری محور نیز باشند که برای ارتباط با مشتریان و نیروی انسانی خود نیاز به یک کانال ارتباطی ارزان و سریع دارند. شرکت های بیمه می­توانند پنل پیامک را در اختیار مشتریان خود بگذارند و در این امر به آنها کمک کنند. شرکت های ارائه دهنده خدمات بیمه می­توانند با خرید پنل نمایندگی مدیانا، به تعداد نامحدود پنل کاربری پیامک به مشتریان خود ارائه کنند. قیمت گذاری این پنل ها به عهده خود نمایندگان است و می­توانند طبق سیاست های شخصی خود برای پنل های زیرمجموعه خود قیمت تعیین کنند.

چرا دفاتر هواپیمایی به پنل نمایندگی پیامک نیاز دارند؟

در دفاتر هواپیمایی فروش بلیط و تورهای مسافرتی انجام می­شود. بازاریاب هایی همواره با این دفاتر همکاری می­کنند و مشتریان را از کانال خود جذب می­کنند. یک دفتر هواپبمایی می­تواتد با خرید یک پنل نمایندگی به تمام بازاریابان خود پنل زیر مجموعه برای بهبود فضای ارتباط با مشتریان ارائه کند. با این کار علاوه بر اینکه با هر ارسال پیامک در پنل زیرمجموعه، پنل نمایندگی هم سود می­برد ، مشتریان بازخورد بهتری نسبت به آن مجموعه نشان می­دهند. تصور کنید یک آژانس هواپیمایی مجهز به سامانه پیامک نباشد، باید تمام اطلاع رسانی های مربوط به ثبت بلیط، تاریخ حرکت، و تمام نکات سفر را به صورت تلفنی با مشتریان مطرح کند!

پنل نمایندگی پیامک برای چه مشاغلی مناسب است؟

نمایندگی پیامک انتخابی مطمئن برای شرکت های تبلیغاتی

یکی از کسب و کارهایی که بیشترین ارتباط را با مجموعه ها و شرکت های مشتری محور دارند شرکت های تبلیغاتی هستند. شرکت های تبلیغاتی علاوه بر اینکه برای ارتباط با مشتریان خود (برای هماهنگی چاپ و نوبت دهی و … ) نیاز به پنل پیامک دارند، می­توانند به تمامی مشتریان خود نیز پنل پیامک رایگان یا دارای هزینه ارائه کنند. یکی از نمونه مشتریانی که می­توان برای شرکت های تبلیغاتی نام برد، یک آرایشگاه زنانه است که برای طراحی لوگو و کارت ویزیت خود به یک شرکت تبلیغاتی مراجعه کرده است. شرکت تبلیغاتی با خرید پنل پیامک نمایندگی علاوه بر اینکه می­تواند با این آرایشگاه که مشتری او هست دائما در ارتباط باشد و پیشنهادهای و تخفیف های خود را به او اعلام کند، می­تواند یک پنل کاربری به مشتری خود ارائه کند. این مشتری که صاحب آرایشگاه زنانه است از پنل پیامک برای نوبت دهی به مشتریان، میزان رضایت مشتریان، تخفیف های مناسبتی و…استفاده خواهد کرد و از تمامی تراکنش های این آرایشگاه ، شرکت تبلیغاتی که نماینده او محسوب می­شود سود خواهد برد. از این طریق درآمدزایی جانبی از پنل نمایندگی برای یک شرکت تبلیغاتی صورت می­گیرد.

شما هم اگر مشاغل دیگری را می­شناسید که می­توانند از پنل نمایندگی پیامک درآمدزایی جانبی داشته باشند، در بخش نظرات برای ما بنویسید.

سامانه پیامک مدیانا بیشترین نمایندگان در سطح کشور را دارد

سامانه قدرتمند مدیانا با دارا بودن 10.000 نماینده در سراسر کشور، خدمات پیامکی را با توجه به دانش روز ارائه می­کند. یکی از دلایل محبوبیت این سامانه پشتیبانی 24 ساعته است که در تمامی ساعات شبانه روز پاسخگوی مشتریان هستند. پنل نمایندگی پیامک در مدیانا یک فرصت شغلی با سرمایه گذاری اندک محسوب می­شود که به تمامی افراد به صورت تمام وقت و پاره وقت فرصت درآمدزایی می­دهد. برای شروع به کار می­توانید به سایت https://medianasms.com/ مراجعه کنید و در صورت نیاز به مشاوره می­توانید درخواست مشاوره رایگان ثبت کنید و منتظر تماس کارشناسان پشتیبانی باشید.

پاسخی بگذارید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...