اگر صاحب کسب و کار هستید حتما دغدغه جذب مشتری همیشه همراه شماست و به تمام راه های پر پیچ و خم آن فکر کرده اید. اما شاید یک راه ساده و کم هزینه را فراموش کرده باشید و یا دست کم گرفته باشید! البته به شما حق می­دهیم زیرا که عده ای با استفاده نادرست از این روش ذهنیت شما را نسبت به آن تغییر داده اند و تاثیر آن را کم جلوه داده اند، اما امروز میخواهیم با دلایلی به شما ثابت کنیم که هر کسب و کاری نیاز به یک پنل اس ام اس برای تقویت جایگاه خود در برابر رقبا و سهولت ارتباط با مشتریان دارد. یک سامانه پیامک تخصصی علاوه بر اینکه می­تواند مشتریان جدید برای شما به صورت هدفمند جذب کند، با  امکاناتی که در اختیار شما می­گذارد سبب می­شود به راحتی با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با ارسال تخفیف ها و آفرهای به موقع از خرید مجدد آنها بهره مند شوید. البته که این امکان تنها به نفع کسب و کارها نیست و از امکانات پنل پیامک مثل یادآوری بیمه و اقساط، مشتریان نیز بهره می­برند و استقبال می­کنند.

پنل اس ام اس

امکان دسترسی به مخاطبین هدف و تبدیل آنها به مشتری :

امکاناتی در پنل اس ام اس وجود دارد که کمک می­کند دسترسی کسب و کارها به مخاطبین هدف به دقت انجام گیرد. این امکان در ابزارهای متنوع بازاریابی با اندکی تفاوت وجود دارد اما مدلی که سامانه پیامک برای تفکیک مخاطبان انتخاب می­کند  بر مبنای شماره تلفن همراه و کدپستی و نقشه است. این دسته بندی خصوصا برای جذب مشتری کسب و کار های سنتی و محلی مفید واقع می­شود. برای دسترسی به مخاطبین هدف از طریق پنل اس ام اس راه های متنوعی وجود داردکه به تعدادی از آن ها اشاره می­کنیم.

ارسال پیامک بر اساس کد پستی

با وجود بانک جامع کدپستی های موجود در سامانه پیامک، هیچ نیازی به دانش در این زمینه وجود ندارد و کافیست از طریق نقشه کدپستی که در سامانه قرار دارد کد پستی منطقه مورد نظر خود را وارد کنید تا به شماره تلفن های آن منطقه پیامک ارسال شود. برای اطلاعات بیشتر درباره این نوع ارسال به صفحه ارسال اس ام اس کدپستی  مراجعه کنید.

ارسال اس ام اس از روی نقشه

امکان ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی طبق نقشه گوگل (google map) در پنل اس ام اس مدیانا فراهم شده و شما می­توانید با استفاده از نقشه گوگل محدوده مورد نظر خود را انتخاب کنید و به آنها پیامک ارسال کنید.

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

سن و جنسیت دو عامل بسیار مهم در تعیین هدفمند مخطبین کسب و کار به شمار می­رود که اگر یکی از آنها درست انتخاب نشود تبلیغ به نتیجه درستی نخواهد رسید. تصور کنید آرایشگاه مردانه ای را که نیمی از پیامک های خود را به بانوان ارسال کرده است یا بالعکس! با مشخص کردن این دو ویژگی در مخاطبین خود و پیاده سازی آن در سامانه مدیانا می­تواند تبلیغ هدفمندی را استارت بزنید. به بانوان جوانی که به زیبایی و رسیدگی به ظاهر خود اهمیت می­دهند برای تبلیغ سالن زیبایی خود پیامک ارسال کنید موفق تر از زمانی خواهید بود که به تمام بانوان پیامک ارسال کنید. برای آشنایی با این امکان به صفحه ارسال اس ام اس از روی نقشه مراجعه کنید.

ارسال پیامک به بانک شماره اصناف

اگر مخاطب کسب و کار شما علاوه بر افراد عادی، کسب و کارها و مشاغل دیگر نیز هستند این بهترین فرصت برای شماست. با استفاده از بانک شماره تلفن اصناف می­توانید به همکارانی که می­دانید مخاطب محصولات و خدمات شما هستند پیامک ارسال کنید. بانک شماره تلفن اصناف در سامانه مدیانا کاملا به روز بوده و به صورت مرتب آپدیت می­شود، به همین دلیل نگرانی بابت قدیمی بودن یا نادرست بودن شماره ها وجود ندارد.

ذخیره شماره تماس مشتریان و ارتباط موثر با آنها:

امکان ذخیره سازی شماره تلفن های مشتریان در سامانه پیامک علاوه بر اینکه به عنوان یک CRM عمل می­کند، کمک می­کند ارتباط منظم و هماهنگی با مشتریان برقرار شود و تعدادی از ارسال ها به صورت هوشمند و خودکار ارسال شود.

گروه بندی مشتریان با استفاده از دفترچه تلفن اختصاصی

این قابلیت در سامانه مدیانا اس ام اس وجود دارد که می­توانید مشتریان خود را به گروه های متفاوت تقسیم بندی کنید تا پیامک های هر گروه را متناسب با نوع آن گروه ارسال کنید. در اطلاع رسانی های مختلف به مشتریان ممکن است نیاز داشته باشید محصولات جدید خود را فقط به علاقمندان آن محصول یا مشتریان vip  اعلام کنید.

تبریک خودکار مناسبت ها

تبریک مناسبت ها به مشتریان می­تواند کمک بزرگی به حفظ روابط بین مشتریان و کسب و کارها کند. اما این کار اگر به صورت سیستماتیک و خودکار انجام نشود تقریبا غیر ممکن است. در پنل پیامک این قابلیت وجود دارد که با یکبار تنظیم تاریخ ها و مشخص کردن تاریخ تکرار آنها، پیامک به صورت خودکار برای مشتری ارسال شود.

یادآوری سررسید اقساط و بیمه و تمدید اکانت

این امکان در سامانه پیامک مانند تبریک خودکار مناسبت ها عمل می­کند و با یکبار تنظیم کردن سررسید اقساط یا بیمه که می­تواند به صورت ماهیانه و یا سالیانه باشد،سامانه پیامک به صورت خودکار برای مشتریان پیامک ارسال می­کند و زمان را هشدار می­دهد.

ارسال پیامک های خودکار وب سرویسی مثل عضویت و تائید سفارش

مهمترین و پر کاربرد ترین قابلیت سامانه پیامک که تنها در سامانه های تخصصی مانند مدیانا وجود دارد وب سرویس پیامک است.برنامه نویسان با این امکان به صورت کامل آشنایی دارند و صاحبین کسب و کاری که سایت یا اپلیکیشن دارند حتما به این امکان نیاز پیدا خواهند کرد. توسعه دهندگان وبسایت و اپلیکیشن با اندکی دانش فنی در این زمینه می­توانند وبسایت یا اپلیکیشن خو را به پیامک مجهز کنند تا با هر اقدام از پیش تعیین شده کاربر در سایت و اپلیکیشن، به صورت خودکار و سریع برای آنها پیامک ارسال شود. پیامک های عضویت و ثبت نام و تائید سفارش آشنا ترین مثال ها برای این نوع از پیامک ها هستند.

سامانه پیامک تخصصی

سامانه تخصصی ارسال پیامک مدیانا

تمامی کسب و کارها از کسب و کارهای محلی تا سازمان های بزرگ مخاطب سامانه پیامک مدیانا هستند زیرا که این سامانه پاسخگوی تمامی نیازهای بازاریابی پیامکی و ارتباط آسان با مشتریان است. نحوه کار با سامانه بسیار ساده است و جای نگرانی برای کسب و کارهای کوچک و بدون تجربه بازاریابی وجود ندارد. تیم پشتیبانی مشغول در مدیانا به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران هستند و با صبوری کاربران و نمایندگان را راهنمایی می­کنند. برای دریافت اکانت کافیست به وبسایت مدیانا اس ام اس مراجعه کنید.

پاسخی بگذارید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...