تجارتی سراسر سود و مزیت وجود خارجی ندارد، هر تجارتی در کنار مزایایی که دارد معایبی هم دارد. تنها چیزی که باعث می­شود یک کسب و کار برای شما موفقیت آمیز باشد و برای دیگری نباشد این است که شما توانسته اید نقاط ضعف را شناسایی کنید و با تدابیری آنها را پوشش دهید. تجارت پیامکی هم که از طریق پنل نمایندگی اتفاق میفتد در کنار مزایای باورنکردنی آن، معایبی دارد که با علم به آن می­توانید در این زمینه موفق عمل کنید. ما تصمیم گرفتیم تمام مزایا و معایبی که تجارت پیامکی دارد را در قالب یک مقاله با شما به اشتراک بگذاریم تا اگر شما هم در ابتدای این راه و خرید پنل نمایندگی هستید، با اطلاعات کامل وارد این حوزه شوید و موفق شوید.

تجارت پیامکی

مزایای درآمدزایی از پنل نمایندگی پیامک:

مدیریت صفر تا صد کار دست خود شما و از طریق پنل نمایندگی است

اینکه مدیریت کامل یک کسب و کار تنها از طریق یک پنل قابل انجام باشد مزیت بزرگی است که هر کسب وکاری به آن دست پیدا نمی­کند. بی نیازی از بایگانی اسناد و مدارک و همچنین نیروهایی برای انجام این امور می­تواند کمک بزرگی به حفظ سرمایه شما کند. تمام امور مالیاتی و سوابق خرید مشتریان در پنل پیامک نمایندگی ذخیره می­شود و امکان بررسی آنها پس از چندین سال وجود دارد.

شروع به کسب درآمد از طریق پنل نمایندگی پیامک ساده و کم هزینه است

برای شروع به این کار دغدغه مالی وجود ندارد و آغاز به کار بسیار ساده ای پیش روی شماست. با امکانات اولیه که عموما در دسترس بسیاری از افراد وجود دارد کسب درآمد آنلاین آغاز می­شود و تا انتهای مسیر نیز نیازی به امکانات پیشرفته و استخدام نیرو وجود ندارد. تیم برنامه نویسی و پشتیبانی شرکت سرویس دهنده تمامی نیازهای شما را برطرف خواهند کرد. تنها هزینه ای که پیشنهاد می­شود صرف این تجارت ارزشمند کنید علم روز بازاریابی است. با این علم می­توانید روز به روز پیشرفت کنید.

با فروش پنلها هزینه ای به عنوان پورسانت پرداخت نمی­کنید

با شنیدن نام نمایندگی، همه ما به پورسانت و نوعی همکاری در فروش فکر می­کنیم اما در نمایندگی پنل پیامکی اوضاع کمی فرق می­کند. در تجارت پیامکی نه تنها نامی از شرکت سرویس دهنده شما برده نمی­شود بلکه هزینه ای بابت فروش شما نیز دریافت نمی­شود. این اتفاق به تنهایی می­تواند دلیل انتخاب این کسب و کار به عنوان بهترین کسب و کار اینترنتی باشد.

استرس در تجارت پیامکی کم است

به دلیل اتوماتیک انجام شدن بسیاری از کارها در سامانه پیامکی، دیگر دلیلی برای استرس های کاری باقی نمی­ماند. خرید و فروش پنل و شارژ و خطوط همگی با یک کلیک انجام می­شود. حتی پرداخت های مشتریان از درگاه امنی که سرویس دهنده به شما ارائه داده است انجام می­شود و با دریافت یک پیامک متوجه خرید و فروش های خود خواهید شد. ضمانت بازگشت وجه 30 روزه استرس را به طور کامل از این بیزنس دور می­کند چرا که سرویس دهنده این امکان را در اختیار شما قرار می­دهد و شما برای اطمینان خاطر مشتریان این امکان را در اختیار آنها خواهید گذاشت.

در بازاریابی پیامکی خودتان تعیین کننده قیمت هستید

همانطور که میدانید در تجارت با پیامک شما پنل های پیامکی به سایر کسب و کارها و سایر کسانی که می­خواهند مانند شما نمایندگی پیامک داشته باشند می­فروشید، برای فروش این پنل ها و شارژ پیامک شما مختار هستید تعیین کننده قیمت باشید. این قیمت را بر اساس استراتژی بازاریابی خود و بررسی رقبا می­توانید در نظر بگیرید.

محدود به مکان و زمان خاصی برای کار نیستید

برخلاف سایر کسب و کارها که حضور در تهران به عنوان پایتخت می­تواند نقش سرنوشت سازی برای آنها داشته باشد، در تجارت پیامکی اتفاقا شهرستان ها گزینه های بهتری هستند، زیرا که به اندازه تهران اشباع از این بازاریابی نشده اند و راحت تر می­توان در آنجا فعالیت کرد.

پتانسیل درآمدزایی این کسب و کار اینترنتی بسیار بالاست

به دلیل نیاز اساسی تمامی کسب و کارها به سرویس پیامک، چه در جهت تبلیغات و چه در جهت ارسال پیامک های خودکار و وب سرویسی، پتانسیل درآمدزایی بالایی در این کسب و کار وجود دارد. بازاریابی پیامکی روز به روز پیشرفته تر می­شود و امن ترین راه ارتباطی بین مردم و کسب و کارها خواهد شد به همین دلیل این بیزنس پایدار خواهد ماند.

مزایا و معایب پنل نمایندگی

معایب تجارت با نمایندگی پنل پیامک:

رقابت در بازار پیامک بالاست

به همان دلیل پتانسیل درآمدزایی بالایی که جزو مزایای این کسب و کار نام برده شد، رقابت در این بازار بالاست و باید برای به دست آوردن جایگاهی خوب در این عرصه تلاش قابل توجهی کرد، در غیر این صورت یک درآمد معمولی از این راه خواهید داشت.

در ابتدای کار به سود قابل توجهی نخواهید رسید

اگر به دنبال یک کسب و کار اینترنتی باشید که در همان ابتدای مسیر به درآمد قابل توجهی برسید، نمایندگی پنل پیامک انتخاب خوبی برای شما نیست. این کار نیاز به ممارست و پیگیری دارد و همانطور که از ابتدای کار سرمایه قابل توجهی نیاز ندارد، درآمد بالایی هم ندارد. با گذشت زمان و فعالیت و شناخته شدن شما درآمد به صورت صعودی بالا می­رود. پس اگر برای کسب درآمد عجول هستید این کسب و کار مناسب شما نیست.

مناسبت های مهم و تعطیلات اوج کار شما خواهد بود

بیشترین تعداد ارسال پیامک در مناسبت ها و تاریخ های مهم است. به همین دلیل بر خلاف اکثر کسب و کارها که تعطیلات را استراحت خواهند کرد و روز کاری آنها نیست، در تجارت پیامکی مهم ترین روزها اکثرا در تعطیلات هستند. شما می­توانید با شناخت ماهیت این بیزنس و برنامه ریزی های از پیش تعیین شده برای استراحت خود از این ویژگی به نحو احسن استفاده کنید.

با در نظر گرفتن تمام ابعاد مثبت و منفی قابل توجه در این بیزنس می­توانید با چشمانی باز بهترین انتخاب را انجام دهید. ما در تیم مدیانا اس ام اس در این راه در کنار شما هستیم و پاسخگوی سوالات شما جهت شفاف شدن هرچه بیشتر این مسیر هستیم. در صورتی که مزایا و معایب بیشتری به ذهن شما می­رسد یا تجربه ای در این زمینه داشته اید، منتظر خواندن آن در نظرات هستیم.

پاسخی بگذارید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...