اگر مشتری دارید از تبریک نوروز غافل نشوید

عید نوروز یکی از قدیمی ترین مناسبت های باستانی ایرانیان به شمار می­رود. ایرانیان هرساله این عید باستانی را جشن می­گیرند و این فرصت را برای ارتباط با یکدیگر غنیمت می­شمارند. فرصتی که زندگی در عصر ماشینی با مشغله های خود از انسان گرفته است. یک کسب و کار حرفه ای مشتریان خود را جزئی از خانواده می­داند و با تبریک صمیمانه این مناسبت، از این فرصت برای یادآوری برند خود به مشتریان استفاده می­کند. به جرات می­توان گفت این پیامک جایگاه شما را در ذهن مخاطب عوض خواهد کرد

زیرا که بسیاری از کسب و کارها غافل از تاثیر آن هستند. آنها فقط زمانی به مخاطبان خود پیامک ارسال می­کنند که بخواهند محصول خود را بفروشند و پیامکی که سود مستقیمی در فروش آنها نداشته باشد را جدی نمی­گیرند. موثرترین ابزار برای تبریک عید نوروز به مشتریان ارسال پیامک از طریق پنل پیامک است. در ارسال این پیامک باید نکاتی رعایت شود تا تمایزی بین این پیامک و سایر پیامک های انبوه نوروزی ایجاد شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

ارسال پیامک فقط به مشتریان

اعضای خبرنامه پیامکی یا باشگاه مشتریان، بهترین گزینه برای دریافت تبریک نوروزی شما هستند. این افراد با برند شما آشنایی کافی دارند و از دریافت این پیامک احساس نارضایتی نمی­کنند و از احترامی که برای مشتریان خود قائل شده اید قدردانی می­کنند. اگر کسب و کار شما به گونه ای است که با تعطیلات نوروزی تغییری در فعالیت های آن اییجاد می­شود، همراه با تبریک می­توانید اطلاع رسانی از فعالیت کسب و کار خود را هم انجام دهید.

پیامک متنی و صوتی

سامانه پیامک مدیانا این امکان را به شما می­دهدکه پیام تبریک نورورزی خود را به صورت صوتی ارسال کنید و یک خاطره جذاب از خود برای مشتریان برجا بگذارید. این پیام می­تواند کاملا به سلیقه شما و با موسیقی و صدای مورد نظر شما ارسال شود. برای اینکه بتوانید پیام صوتی خود را با بالاترین کیفیت ارسال کنید، می­توانید از استودیو مدیانا جهت ضبط صدا استفاده کنید. برای ضبط این پیام 60 ثانیه زمان دارید و پیشنهاد می­کنیم از موسیقی اصیل ایرانی در آن استفاده کنید و با لحن صمیمانه خود تبریک بگوئید. تعرفه ارسال پیام صوتی در مدیانا از تعرفه پیامک پایین تر است و برای ارسال با تعداد بالا کاملا به صرفه است. ارسال پیامک متنی نیز طبق روال همیشگی به راحتی امکان پذیر است و پیشنهاد می­شود از متن های رسمی و بی احساس خودداری کنید.

ارسال پیامک-پنل پیامک مدیانا اس ام اس
نکاتی برای متن پیامک و زمان ارسال آن

  • اولین چیزی که باعث می­شود پیامک به چشم مشتری متفاوت به نظر برسد، دیدن نام خودش در متن پیامک است. مشتری با دیدن نام خودش در ابتدای پیامک، ابتدا کمی تعجب میکند و با مکث بیشتری به آن پیامک توجه می­کند و احساس صمیمیت می­کند. پنل مدیانا این امکان ویژه را در اختیار شما قرار می­دهد که هر پیامک شخصی سازی شود و نام مخاطب در آن گنجانده شود. پس فراموش نکنید که در زمان دریافت شماره همراه، نام کوچک را علاوه بر نام خانوادگی ثبت کنید تا بتوانید در این نوع پیامک ها از آن استفاده کنید.

فراموش نکنید حتما باید نام برند خود را در متن پیامک بگنجانید. حتی اگر در پیامک های قبلی نام خود را گفته باشید هم باید مجدد تکرار کنید زیرا که پیامک های تبلیغاتی از تلفن همراه پاک می­شوند. همچنین می­توانید از امکان “نام تجاری” در پنل مدیانا استفاده کنید تا پیامک به جای شماره با نام برند شما ارسال شود.

  • یکی از راه هایی که می­توان میزان تاثیرگذاری پیامک را سنجید، قرار دادن لینک در متن پیامک و پایش آن است. این لینک می­تواند آدرس وبسایت یا لندینگ مرتبط با نوروز باشد. تعداد باز شدن این لینک تا حد زیادی تعداد خوانده شدن پیامک را نشان می­دهد و بهتر است از آن استفاده کنید.

زمان ارسال پیامک تبریک را به ابتدا و انتهای روز موکول نکنید. بین ساعت 10 تا 13 و 17 تا 20 بهترین ساعات برای ارسال پیامک است تا مزاحمت صورت نگیرد. برای اینکه با حجم ارسال پیامک های روز اول عید مواجه نشوید بهتر است پیامک خود را در روز های قبل از سال نو ارسال کنید.

 

ارسال پیامک با کلمات کلیدی در مدیانا

اگر به تازگی استارتاپی را شروع کرده اید و به فکر راه های جدید برای ارتباط با مشتریان خود هستید، ارسال پیامک تبریک نوروزی می­تواند یکی از راه های مناسب در این زمینه باشد. برای شروع پیشنهاد می­کنیم شماره تماس خود را در سایت medianasms.com  وارد کنید و اطلاعات بیشتری درباره بازاریابی پیامکی پیدا کنید. کارشناسان پشتیبانی مدیانا از لحظه ثبت نام تا ارسال پیامک همراه شما هستند و ارسال با کلمات کلیدی و تمام امکانات سامانه را به شما آموزش خواهند داد.

پاسخی بگذارید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...