چگونه پیامک های اطلاع رسانی و مهم به دست خطوط بلک لیست میرسد؟

منظور از خطوط بلک لیست، خطوط آن دسته از مشترکین ایرانسل و همراه اول است که برای جلوگیری از ارسال پیامک های تبلیغاتی، خط خود را مسدود کرده اند. آن ها با ارسال کدی به سرشماره اعلام شده از اپراتور خود، عدم رضایت خود را بابت ارسال پیامک های تبلیغاتی را اعلام کرده اند و اپراتور آن ها را در لیست سیاه مخابراتی قرار داده است.

ارسال پیامک اطلاع رسانی و عبور از بلک لیست

حدود ۷۰ درصد دارندگان تلفن همراه در ایران دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند و این باعث می­شود verification code یا کد اعتبارسنجی به دست آن ها نرسد. این امر یکی از دغدغه های مهم بسیاری از کاربران و مدیران مجموعه ها شده است. با بلک لیست شدن خطوط، از طرفی کاربران برای دریافت کدهای مهم و رمزهای یکبار مصرف دچار مشکل می­شوند و از طرف دیگر اپلیکیشن ها و سایت ها و یا حتی ادارات و شرکت ها نمی­توانند پیامک های مهم خود را به دست کارکنان برسانند.

تنها یک راه برای ارسال این پیامک های مهم به کاربران بلک لیست وجود دارد که آن ارسال پیامک از طریق پنل مدیانا  و خط خدماتی است. دریافت خط خدماتی نیازمند شرایط و مدارکی از پیش تعیین شده است که شرکت ها یا استارت اپ هایی که شرایط داشتن خط خدماتی را ندارند می­توانند از وب سرویس مدیانا استفاده کنند. در مدیانا خط خدماتی شده، آماده عبور از لیست سیاه بدون هیچ گونه هزینه ارائه می­شود که شما در الگوهای مشخص و از قبل تعریف شده می­توانید پیامک های خود را ارسال نمایید. این امکان به شدت ساده و پرسرعت، نیاز کسب و کارها و کاربران را در زمینه ارسال کد اعتبار سنجی، فعالسازی، ثبت نام، otp و اطلاع رسانی های این چنینی برطرف می­کند. استفاده از وب سرویس رایگان مدیانا که اجازه ارسال لحظه ای این نوع پیامک ها را می­دهد، به توسعه دهندگان سایت ها و اپلیکیشن ها پیشنهاد می­شود.

اگر ارسال پیامک به خطوط بلک لیست جزو نیازهای مجموعه شما برای ارتباط با کاربران به حساب می­آید، کارشناسان ما در این زمینه شما را راهنمایی میکنند.

  • تلفن تماس : ٖ 54968000 021
  • ایمیل : info @ medianasms . com

مشاوره تلفنی رایگان
همین الان، اطلاعات تماس خود را وارد نمایید.

درخواست مشاوره رایگان

پاسخی بگذارید

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...