ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت

ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت به تبلیغ دهندگان امکان هدفگذاری دقیق مخاطبین را میدهد. تصور کنید یک سالن آرایش مخصوص بانوان تصمیم به ارسال پیامک تبلیغاتی برای مخاطبین خاص خودش دارد. این مخاطبین همگی خانم هستند، اما سن کسانی که قرار هست این تبلیغ را دریافت کنند نیز برای تبلیغ دهنده اهمیت بالایی دارد. در چنین موقعیتی هیچ ارسالی مانند ارسال رده سنی و جنسیت نمیتواند با این دقت مخاطبین را هدف قرار دهد.

در دنیای تبلیغات امروز هدفگذاری دقیق مهم ترین المان برای تبلیغ دهندگان به شمار میاید، چون تنها با هدف گیری دقیق امکان صرفه جویی در هزینه ها و زمان وجود دارد. تقسیم بندی مخاطبین بر اساس سن و جنسیت آنها برای تمام کسب و کار ها مفید واقع میشود، برای مثال اگر یک فروشگاه لوازم ورزشی نیاز به تبلیغ داشته باشد، مطمانا ترجیح میدهد کالاهایی که برای فروش در نظر میگیرد را، به تفکیک سن و جنسیت مشتریان دسته بندی و تبلیغ کند.

ارسال اس ام اس بر اساس سن و جنسیت، یکی از ده ها نوع تبلیغی است که با توجه به سن و جنسیت مخاطبین انجام میشود. تمام تبلیغات کلیکی ، بنری، ویدیویی، متنی و … نیز قابلیت نمایش بر این اساس را دارند.

مدیانا اس ام اس

مدیانا، ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات پیامکی

عضو انجمن صنفی کارفرمایی و فروشگاه های اینترنتی شهر تهران

اتحادیه کسب و کارهای مجازی

نماد اعتماد الکترونیک

پروانه نشر دیجیتال