درباره مدیانا

تیم مدیانا

داستان مدیانا

سال ۹۱ با برند مدیانا و سرمایه ای اندک اما ایده ای ناب پا به عرصه ی فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور گذاشتیم. فعالیتمون رو در ابتدا با سامانه پیام کوتاه به صورت ریبرندیگ آغاز کردیم و در سراسر کشور نماینده های فعالی جذب و در کنار هم رشد کردیم ، تا به امروز که با 100.۰۰۰ کاربر و 10۰۰۰ نماینده در سطح کشور، میتوان گفت مدیانا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات پیامکی مطرح است. در طول این سال ها نیز توانستیم با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص، متعهد و کارآزموده ، ساختار و پایه نرم‌افزارهای منحصربه ‌فردی رو ایجاد کنیم و شاهد رویدادهای تازه ای در مجموعه خود باشیم؛ اپلیکیشن های محتوایی قدرتمند مدیانا و مهستان از این جمله اند. در سال ۹۷ همزمان با دانش بنیان شدن مجموعه، شروع به توسعه نرم افزار جامع کسب و کار کردیم که به جرات می توان گفت در آینده ای نزدیک، نیاز بسیاری از کسب و کارهای کوچک و بزرگ با این محصول مرتفع خواهد شد

مدیانا هم اکنون شامل مجموعه ای ۴۰ نفره از همکاران جوان و مجرب در حوزه های مختلف تولید محتوا و طراحی اپلیکیشن است و همچنین از نعمت حضور پشتیبانانی صبور،چابک و انعطاف پذیر برخوردار است.

ما در مدیانا تمامی تلاش خود را به کار خواهیم گرفت تا بتوانیم با شناخت نیازهای مشترکین و همگام با تکنولوژی و فناوری اطلاعات روز دنیا گام برداریم و خدمت رسانی به شما عزیزان را به بهترین شکل امکان پذیر سازیم.

منشور اخلاقی مدیانا

خلاقیت و نوآوری

خلاقیت و نوآوری

ما در مدیانا علاوه بر انجام مسئولیت های خود از تمام ظرفیت فکری، ارتباطی، مهارتی و دانشی خود برای خلق ارزش جدید برای خلاقیت و نوآوری تلاش می کنیم.

درستی و صداقت

درستی و صداقت

ما در مدیانا درستی و کسب روزی حلال را سرلوحه عملکرد خود می دانیم و تمام مراقبت خود را برای جلوگیری از تضییع حق مردم به کار می گیریم و در این راه خود را متعهد میدانیم.

وفاداری

وفاداری

هر یک از ما به عنوان عضوی از این خانواده، مدیانا را از خود می دانیم و برای پیشرفت آن تلاش می کنیم؛ چرا که باور داریم پیشرفت مدیانا، پیشرفت خود ماست.

مسئولیت پذیری

مسئولیت پذیری

ما در مدیانا از پذیرش هر مسئولیت و چالشی استقبال نموده و خود را متعد به انجام امور تعهد شده می دانیم و تا زمانی که به پایان نرسیده با تمام توان آن را پیگیری می‌کنیم.

تیم مدیانا

ما در تیم مدیانا اس ام اس فضایی را فراهم کرده‌ایم که متخصصین حوزه‌های مختلف در عین جوانی با شور و انرژی فراوان در خدمت‌رسانی به شما عزیزان در تلاش هستند.

صادق محمدی

مدیر عامل

بابک فقیهیان

مدیر پیامک

سهیل درفشی

مدیر فنی

مهدی ذبیحی

مدیر منابع انسانی

محمد عزیزی

مدیر مالی

پیام تیموری

مدیر دیجیتال مارکتینگ

نازنین برناسی

کارشناس فروش

بابک نقدی

کارشناس پشتیبانی

محمد باقر حمیدی

کارشناس پشتیبانی

آرمان صفی‌خانلو

کارشناس پشتیبانی شیفت عصر

امیر مسعود امیری

کارشناس مانیتورینگ

حامد زاهدی-کارشناس مانیتورینگ

حامد زاهدی

کارشناس مانیتورینگ

آرمین طبری

کارشناس پشتیبانی

شیدا ابوطالبی

کارشناس فروش

سعید نقشینه

کارشناس پشتیبانی

اصغر داداش زاده

برنامه نویس

محمود برزگر

برنامه نویس

آناهیتا مصباح پور

برنامه نویس

مریم عبادی

کارشناس دیجیتال مارکتینگ

شیوا حیدرزاده

کارشناس مالی

سمیرا کریمی

سرپرست مالی

مورد اعتماد مشتریان‌مان هستیم...

TRUSTED BY OUR CLIENTS

Close Menu