دستگاه ثبت شماره مشتری

یکی از مهمترین راهکارها برای جذب و ارتباط موثر با مشتریان، ارسال پیامک به آن هاست. برای ارسال پیامک، هر کسب و کار، نیاز به جمع‌آوری شماره تماس مخاطبان خود دارد. اما از چه طریق می‌توان به آسانی و با اجازه مشتریان، شماره موبایل آن‌ها را ذخیره کرد؟ دستگاه ثبت شماره مشتری، یکی از راهکارهای هوشمندانه برای دریافت شماره و ارتباط با مشتریان است.

دستگاه ثبت شماره تماس مشتری چیست ؟

بر اساس تجربه، هزینه جذب یک مشتری جدید، ۵ برابر حفظ مشتری قدیمی است. به همین دلیل حفظ مشتریان سابق، روش مقرون به صرفه تری برای کسب‌وکارها خواهد بود. چراکه با حفظ ارتباط با مشتریان سابق، می‌توانید آن ها را مجددا به خرید و یا دریافت خدمات ترغیب کنید.

اگر تمایل دارید در دسته کسب‌وکارهای موفق قرار بگیرید همین حالا برای جمع آوری شما تماس مشتریان خود و ارسال پیامک با پنل اس ام اس اقدام کنید.

دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری، از نظر ظاهری مشابه دستگاه POS (کارتخوان) می باشد. این دستگاه در لحظه و بصورت آنی شماره موبایل مشتریان را در دفترچه تلفن پنل اس ام اس شما ثبت می‌کند و برای مشتریان پیامک خوش آمد گویی ارسال می‌کند.

با استفاده از این ابزار دیگر نگران گم شدن کارت ویزیت و فراموش شدن کسب‌وکارخود از سوی مشتریان نخواهید بود.

دستگاه ثبت شماره نیازی به اتصال به کامپیوتر ندارد و تنها کافیست به برق و Wi-Fi متصل شود ‌تا شماره موبایل مشتریان را به راحتی و در کسری از ثانیه در دفترچه تلفن پنل پیامکی ذخیره کند.

با ارائه دستگاه ثبت شماره در کنار پنل اس ام اس، فروش خود را چند برابر کنید!
برای دریافت نمایندگی مدیانا اس ام اس و خدمات ویژه مخصوص نمایندگان کلیک کنید.

ویژگی و امکانات دستگاه

 • عدم نیاز به اتصال به کامپیوتر و نرم افزار
 • اتصال هوشمند به اینترنت
 • عدم محدویت برای انتخاب محل قرارگیری دستگاه
 • مناسب برای مشاغلی که در ارتباط مستقیم با مشتریان هستند
 • ذخیره شماره ها به صورت خودکار در پنل پیامکی مدیانا اس ام اس
 • امکان اتصال به انواع ارسال های موجود در پنل پیامکی
 • مدیریت و دسته بندی شماره مشتریان در پنل پیامکی مدیانا اس ام اس
 • سفارش دستگاه با نام و لگوی برند مشتریان
 • امانت داری در حفظ شماره مشتریان
 • ظاهر زیبا و استفاده آسان
 • ایجاد باشگاه مشتریان
 • ارسال پیامک خوش آمدگویی به مشتری به صورت آنی پس از عضویت
 • ارسال کارت ویزیت الکترونیک به مشتریان
نمایندگانی که خریداری کردند​
دستگاه هاي خريداري شده
دستگاه های ریبرند

ویدیوی معرفی دستگاه ثبت شماره تماس مشتری

نحوه سفارش برای نمایندگان مدیانا

سفارش دستگاه ثبت شماره مشتری در حال حاضر تنها برای نمایندگان پنل اس ام اس مدیانا فعال می‌باشد.

نمایندگان پنل پیامکی از این پس قادر خواهند بود تا در کنار فروش پنل اس ام اس با ارائه دستگاه ثبت شماره، خدمات کامل تری را به مشتریان خود عرضه نمایند.

با ارائه دستگاه ثبت شماره در کنار خدمات ارسال پیامک، نمایندگان به کسب‌وکارها این اطمینان خواهند داد که شماره تلفن مشتری های آن ها در صحت امانت داری و به راحتی در پنل اس ام اس به واسطه دستگاه ثبت شماره مشتریان حضوری ذخیره خواهد شد و ظاهر حرفه ای تر به کسب‌وکار آن ها خواهد بخشید.

در حال حاضر سفارشات به صورت پیش سفارش است.  نمایندگان بر اساس حداقل تعداد، به صورت ۱۰ تایی و یا به  صورت ۱۰۰ تایی ریبرند، قادر به سفارش دستگاه ذخیره ساز شماره مشتریان هستند.

فرم سفارش دستگاه ثبت شماره

لطفا برای سفارش فرم مقابل را تکمیل نموده و سفارش خود را ثبت نمایید تا درخواست شما بررسی گردد.

در صورتی که مایل به دریافت دستگاه ریبرند هستید، پس از سفارش برای دریافت فایل لوگو و سایر امکانات شخصی‌سازی شده از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

Please enter a number from 10 to 100.

مزایای استفاده از دستگاه ثبت شماره مشتری

تضمین فروش بیشتر با حفظ مشتریان سابق! ، ارتباطي هوشمند با مشتريان

سرمایه هر کسب و کاری مشتری آن است!

کسب و کارهایی که به صورت مستقیم با مخاطبین در ارتباط هستند نیازمند ابزاری قوی برای حفظ مشتریان خود می‌باشند تا به صورت دائمی حضور خود را به آن ها یادآوری کنند و از این طریق ارتباط مجموعه را با مشتریان خود حفظ کنند. با ثبت شماره تماس مشتریان و حفظ ارتباط با آن‌ها می‌توان، مشتریان را برای دریافت مجدد خدمات یا بازاریابی کلامی ترغیب نمود.

امکان اعتمادسازی از سوی کسب‌وکارها!

دستگاه ذخیره ساز شماره تماس مشتری، باعث خواهد شد تا مشتریان با اعتماد بیشتری شماره تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت کنند و همچنین صاحبان کسب وکار اطمینان حاصل کنند که فروشندگان مغازه یا فروشگاهشان، به این شماره ها دسترسی نخواهند داشت و شماره تلفن مشتریان در نهایت امانت داری ذخیره و در جهت ارتباط با آن ها مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دسترسی راحت با کارت ویزیت الکترونیک!

یکی از مشکلات دائمی کسب‌وکارهای مختلف گم شدن کارت ویزیت و فراموش شدن آن ها توسط مشتریان است. با ارسال اطلاعات تماس و آدرس مجموعه در پیامک و به وسیله‌ی دستگاه ثبت شماره تماس مشتری، دسترسی راحت تری را برای مشتریان خود ایجاد خواهید کرد.

دسته بندی مشتریان در لحظه

قابلیت دسته بندی مشتریان یکی از مهم ترین نیازهای کسب‌وکارهایی است که از اهمیت ارسال پیامک هدفمند و تاثیرگذاری آن آگاه هستند و با دسته بندی مشتریان مختلف خود تمایل دارند تا اثرگذاری بیشتری را با تفکیک متن ارسال بر مخاطبان خود داشته باشند.

مشتریان از تخفیفات فصلی شما جا نخواهند ماند!

با اطلاع‌رسانی از محصولات جدید و ارسال به موقع تخفیفات فصلی، فروش سریع تر و بازگشت سرمایه زودتری را برای کسب کار خود ایجاد خواهید نمود.

امکان ارسال لوکیشن کسب‌وکار شما در تلفن همراه مشتری!

کسب‌وکارها با ارسال آدرس به روی تلفن همراه مشتریان می‌توانند به راحتی آن ها را از تغییر آدرس، جابه‌جایی و شعبه های جدید ها مطلع کنند.

مشاوره با کارشناس حرفه‌ای مدیانا اس‌ام‌اس
پس از ثبت درخواست مشاوران ما با شما تماس خواهند گرفت

logo